Mini-akce: Tajemné sazeničky / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    Asi budu za brblala, ale vůbec se mi nelíbí, že už TS tahají i na děsivku :oops:
     
  2. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Za 5 floníků, tajemná dekorace.
    A vyleze z toho květinový trakař.
     
  3. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Než nám naposledy přidali stromy, měla jsem všechny.
    Některé pouze po jednom, ale stačily mi.
    Teď mi jich opět spousta chybí, tudíž neplním úkoly.
    Možná nějaký koupím - tedy pokud nebudou jen balíky na ty nemám.
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Ten strom jistě půjde urychlit pomocí UH, i tak má dobu zrání vskutku děsivou.
     
    Naposledy upraveno: 19/10/17
  5. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Tieto desivé tajomné sadeničky a aj všetky ktoré v budúcnosti pribudnú, pôjdu mimo mňa. Peniaze do niečoho čo uvidím raz za mesiac dávať nebudem. Takže to vidím asi len tak, že tu RT moc nezabodoval. :eek:

    Navyše tie odmeny v nových desivých úlohách sú naozaj bieda, je to len další dôvod, prečo desivé stromy nekupovať.
     
  6. zelenka91

    zelenka91 Pilný autor

    Aha, RT našel díru na trhu, TS na děsivku se mi teda vůbec nelibí. Nové sazenice jsou už klasika, možná zkusím štěstí kvůli myrhovníku, těch mám poskrovnu.
     
    vilm4, -Amalka a Helena1313 tohle ocenili.
  7. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    zelenka91, myrhovníků mám 23, můžu Ti darovat při OaD.
     
    vilm4 a tydýtková tohle ocenili.
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Chápu to dobře,že kdo si nekoupí děsivé TS , tak se bude na nové úkoly v družstvu jenom koukat?!?o_O:p
    To vypadá,že ke šlechtitelským nedodělaným úkolům budou přibejvat nově i děsivé!:eek::p
    Skoro tu postrádám možnost hrát "zadarmo".o_O:music:
     
  9. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    kaolíne,mě teda nedělá žádnej problém koukat se zadarno na nedodělaný úkoly....;)
    Já to beru tak.Buď budou ve hře (byť časem -úkoly,O/D,dárky,KŠ),nebo ať si trhnou.
     
  10. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Mě to nechává úplně klidným. V družstvu mám nesplněných tolik úkolů že 15 navíc ani nezaregistruju.
    Co se nových stromků tejče, nemusím je mít pokud nebudou potřeba v nějakých příštích akcích. Což by byla slušná podpásovka.

    Jinak si jako obvykle počkám až mi je nastrkají pod nos sami.
     
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    No a třeba se objeví taky Strašibola :D
     
  12. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Také mě vykolejilo to, že budou z TS padat i ty stromy (nebo hlavně ty),
    které jsme si dřív pracně pořídili v Jackově obchodě.
    TS na Děsivku neberu a už vůbec ne v takovém počtu.
     
  13. slootr

    slootr Baron fóra

    TS mě nechávají lhostejným už hooodně dlouho, ty děsivé nebudou vyjímkou. Jen se obávám, že jejich plody budou potřeba na odemknutí dalších částí houbového lesa. A na trhu se to neobchoduje... Uvidíme, jestli to pude měnit při OD. Ne tomhle, ale do budoucna. Bojím se, že ne. No co už, třeba se pletu.
     
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    V tom případě by museli otevřít i strašidelný trh a nezdá se, že by se k něčemu takovému chystali, i když by ho spousta z nás uvítala. Jako sadař si koupím stromky na farmu a bahu, ale dávat floreny do něčeho, co uvidím jednou za měsíc, nemůžu to sklízet ani prodávat...možná že budou potřeba do dalších částí zpřístupňování houbového lesa, ale protože se s děsivkou časově míjím tak i ty dvě části budou na dlouhý čas. Ale recept koupím, co kdyby :)
     
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Mám tušení, že něco už měnit šlo, nebo aspoň darovat.... tož časem nejspíš půjde taky. Jinak dumám, že je koupím. Obyč nekupuji, časem přijdou sami. Zatím chybí smuteční vrba a mýdelník, tož budou teď 4 :)
     
    vilm4 a Helena1313 tohle ocenili.
  16. hrobinh

    hrobinh Perspektivní autor

    No, nevím proč, ale tato hra začíná být dost nepřehledná a čím dál víc o penězích. Zdražili pomocníky, když chce člověk něco najít, tak aby to nadatloval, protože probírat se nesmyslný množstvím stájí a stromů bude za chvilku na den dovolené. Další pole - jasně - lidi nebudou chtít sklízet ručně aby tu proseděli hodiny, tak si koupí pomocníky. Šup a už jsme zase u reálných peněz. Poslední dobou přibylo tolik stájí a stromů, že člověk ztratil i přehled co mu chybí. Nestala se někde chybička, takto to do lidí ládovat? Raději ani nemluvím o tajenkách co z nich vypadává, to si udělejte obrázek sami.
     
    Naposledy upraveno: 20/10/17
  17. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    TS na děsivku no to si delaji srandu :cry:
     
    evainfo, miloun a matlafous123 tohle ocenili.
  18. shart1

    shart1 Zelenáč fóra

    Ahoj od kterého lvl si je můžu koupit nezobrazuji se mi v obchodě??
     
  19. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Zdravím Plantážníci...


    A proč? Já to beru..!
    Jen houšť a více, je vidno že RT si našich zamotaných hlav vůbec nevšímá...
    Co je zajímá je: kupujte, kupujte!
    A tak já tedy kupuji!
    :D

    "Vyrostla štíhlá jedlička
    tam mezi modříny,
    zelená byla celičká
    od jara do zimy
    zelená byla celičká
    od jara do zimy"

    [​IMG]

    "Len ta trúba im tam chýba, len ta trúba súdruh Kefalín.."

    RT přeji více takových Trúb...

     
  20. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Ještě chybí akce - tajemné věci do parku, to by taky šlo ne?
    Co je moc, to je příliš, alespoň podle mě. Klidně si tajmné sazenice na děsivku nechte.
    Přeji všem hezkou hru a hodně štěstí při odtajňování, nelépe za 3 floreny.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.