Mini-akce: Tajemné sazeničky / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já jsem se tentokrát rozjela, protože nabízené stromečky bych vítala skoro všechny, uvažovala jsem o koupi malých balíčků, nakonec jsem se rozhodla jet obyčejným nákupem po jednotlivých, ale za ten rok, co hraju, jsem zatím utratila nejvíc florenků. Za pár dní to bude rok od zahájení hry a já mám stromečky ve hře stále nejraději, tak jsem si to dala jako takový malý dárek do dalších let. 8)

    Výsledky zatím - na Baha zakoupeno celkem 10 sazeniček (6+4) a v druhé várce byl myrhovník, jinak pouze 1x durian a nic dalšího zajímavého. Jelikož hodně stojím i o akébii, akácii a santalovník, uvažuju ještě o nějakých dalších pokusech.
    Na farmě koupeno zatím 8 sazeniček (6+2), v první várce byla sekvoj, jinak opět nic nového, na druhou várku čekám, nemám totiž citlivku, o kterou se tedy ještě pokouším, ale pokud nevyjde, možná raději přikoupím na Baha, kde mám větší naději na radost z úspěchu, když vyhlížím stromečky 3. Ale novinky obě po jednom kousku mám, asi odměna hry za roční přítomnost zde, stromečky potěšily.
     
  2. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Nejdřív jsem si řekla, že nic kupovat nebudu bo mám pouze 50 florenů, ale pak jsem neodolala a koupila po dvou sazenicích.
    [​IMG]
     
  3. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    3 novinky na Baha, 5 na farmě, florenové konto se ztenčilo, ale jsem spokojená, už krmím to zvědavé kuře xD
     
  4. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    Ahojky tak mam 6 novinek na farmě a 6 na Bahamě.
     
  5. abc23

    abc23 Komisař fóra

    ahoj 21Hans a co jsi koupil za baličky? To by mě fakt zajímalo.. jsme i stejný trh .. budu potřebovat ty sekvoje -.-:D za levno samozřejmě :))))))
     
  6. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    za 210 a za 110 myslím bylo to druhý na obou jsem to kupoval.
     
  7. abc23

    abc23 Komisař fóra

    21Hans tak to je zajímavý.. mě za 110 na farmě novinka nepadla a tobě 6x? pche xD to je nějaké velké štěstí, nekoupil jsi těch za 110 tak 6x :))) ok přeju ti to.. a budu číhat na trhu za rožkem.

    skalara.v - ještě jsem nad tím včera přemýšlela, jak to ten Hans myslel - za novinky nepovažuji upgrady
     
    Naposledy upraveno: 12/4/17
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Teď jde taky o to, co je kým považováno za novinku. Já dostala z tajemek velké kulové - přesto, že tam "pár" novinek bylo- takže si ani nemůžu pořádně postěžovat -.- Dali mi akébii xl i xxl. Dostala jsem jalovec xl a dokonce 2x xxl. Takže 5 novinek xDxD
     
  9. bastet3

    bastet3 Zelenáč fóra

    Koupila jsem z hlavní louky balíček po 15 a z Bahama ostrova taky 15, podívala jsem se nejdřív na Bahama a zjistila, že jich mám 30. Předpokládala jsem překlep, všechno vysázela. vrátila jsem se na Hlavní louku a tam jsem neměla v inventáři nic, což odpovídalo odečteným fl, ale ne vybranému zboží.. Zkusila jsem nakoupit z téhož místa jediný balík po 30ks, co tam je k dispozici.. a zase na Hlavní nic k vysázení, zato se mi objevilo 30 ks na Bahama.. Stalo se to tu někomu taky? Pochopila jsem špatně pravidla? Teda, ne že bych byla zelenáč i ve hře..
     
  10. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Z novej úlohy sa ako vždy teším, no sadeničky kupovať nebudem, ale budem sa držať mojej osvedčenej taktiky - získam ich neskôr z akcií. :D
     
    evainfo, babina51 a elbedna tohle ocenili.
  11. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj bastet3,
    možná, že jsi omylem nakoupila stejné sazeničky. Já mám třeba na farmě sazeničky pro farmu až na druhé straně. Nejdříve mám jednotlivé na baha , potom balíčky po 15 a 30 kusech, všechny 3 typy jabloní a až jako další jsou teprve jednotlivé sazenice na farmu.
     
    evainfo a babina51 tohle ocenili.
  12. bastet3

    bastet3 Zelenáč fóra

    možné to je, že jsem prostě -ujela- při klikání a nevšimla si toho. No, i starej matador občas uklouzne. Možná příště spíš než do florenů vrazím peníze očaři nebo geriatrovi kvůli třasu v rukou:D:) A děkuji, nezmarko, za rychlou reakci
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) tak jsem až teď konečně zapnula farmičku a v liště na mě blikaly nové akcičky. Ale nějaký šotek tu zatím řádil a

    dal mi do lišty po celé farmě jedny sazeničky :sleepy: [​IMG] xD .... ukazuje to na všech plochách a teď nevím, kde mám sehnat tu "Previsnutú brízku" :p ... ste mi ji už vykoupili, že jo?
     
  14. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    evainfo: Kdyby si tam neměla tu kabelku (parádnice), tak to máš jak ostatní a máš oboje sazeničky ,-) Takhle musíš nadzvednout citronek... teda posunout nabídku zelenou šipkou na další stranu... tam bude brízek haba kuk ,-) Nebo si počkej 11hod. ,-)
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Páni ... se ženská jak uvidí hezkou kabelku nezapře, že jo :p Casey díky ... při tolika nabídek na utrácení jsem z toho byla nějak vedle xD ...
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem se těšila, že si opět a znovu koupím balíčky na jistotu a ono ho...tovson. Výplata nebyla dnes, bude až v pondělí. Tak jsem ze zásob vysolila nějakou nasyslenou herní měnu a mám ty upgrade balíčky po patnácti. Až se dodívám na přes týden zanedbané seriály a sklidím, dám ty podivuhodnosti na plochy. A zítra ráno, dopoledne, někdy během dne, prostě až se vzbudím, se uvidí :)
     
  17. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Koupila jsem na Baha i na Farmu ty střední balíčky a na Baha mám 3 novinky a Farmě jednu, ale jsem uspokojena......
    Sovinka až bude OaD napiš si pošlu ti co ti chybí....
     
    evainfo a babako tohle ocenili.
  18. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ahoj tak u mě v poslední době asi mě navštívil nezvaný host jménem smůla. Koupila jsem v domění že aspoň něco a ono skoro nic snad jen citlivka 8 v pořadí a jalovec skalní xxl, ledová jedle přibyla asi 8, co mě potěšilo je magnólie xxl ale novinka ani jediná a u podivuhodných se také nic moc neudálo takže čekat něco růžového či červeného to bych asi spadla z velké výšky. Tak asi budu už bez nákupů a počkám až bude tak bude:cry:Všem přeji větší štěstí a ať padne novinka ;)Janča
     
    evainfo, babako a michalka59 tohle ocenili.
  19. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Ahoj,tak jsem se taky poprvé uvolila koupit balíčky,mám na baha i hl. farmě novinku,pochopitelně po 1,tu jistotu,ale tu zatracenou citlivku jsem zase nedostala a to je ve hře už delší dobu.Tak mě to poučilo,že balíčky jsou pro mě ztracené FL.Prostě smůla:sleepy:
     
    evainfo, Janka79 a babako tohle ocenili.
  20. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Koupil jsem dvě sazeničky na farmu a dvě na baha. Na farmě 2 x rakytník xxl. A na baha ještě rostou. Takže pro mne je dnes konec.
    Aspoň kdyby byl každý strom jiný.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.