Mini-akce: Tajemné sazeničky / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. martina1976

    martina1976 Zelenáč fóra

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš. Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom, ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*

    A zkusila sis spočítat, kolik jsi mohla mít sazenic, kdybys to nekupovala v balíčku za 110 florenů? Jestli je v balíčku 15 stromů, dle mého názoru se za 110 florenů dá pořídit 22 stromů jednotlivě... Ale to už je věcí lidí, co kupují a nepřemýšlí... :(

    Prosím moderátory o informování RT o "výhodnosti" jejich nabídky...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/4/17
    milostivas tohle ocenil(a).
  2. Evina270

    Evina270 Rádoby autor

    Koupila jsem též balíček za 110 fl,je tam větší šance na získání novinek,mám dvě sekvoje a dvě citlivky ,co mi chyběly z minule,to jsem koupila jednotlivě dvacet sazenic a nic z toho nebylo.Takže za mně jednoznačně balíček.
     
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Už jsem si zvykla, že kupuji balíček na jistotu baha potěšila a obrázek z farmy nedám, kdo by o to stál:)
    [​IMG]

    martina1976, čím víc máš možností co by jsi mohla dostat, tím se i snižuje šance na získání novinky. Je to o náhodě, ale pokud kupuji po pár kusech, tak mně to nakonec vždy vyšlo dráž. Ještě nedávno se osvědčily menší balíčky, teď si raději koupím jeden na jistotu.
     
  4. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    je tam vyšší pravděpodobnost vypadnutí novinky, což dnes mohu potvrdit, našla jsem v tomto balíčku 3 sekvoje 8)
     
  5. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Pokud chci novinku, tak musím koupit jistotu. Jinak můžu mít třeba 100 sazeniček a žádnou novinku. Takže mám z balíčku na jistotu 2 sekvoje, přišel konečně rakytník xxl a černá vrba xxl, objevila se jedna ledová jedle, citlivka žádná, xl nebo xxl jalovec taky ani jeden.
    Na Baha jsem měla ve 2 ještě plno, takže odtajním ráno, předpokládám podobný výsledek.

    Našla jsem nějaké stáje a stromy z akcí, tak jsem to taky šupla, na farmě nic, všechno lišta, oranžové slepice aspoň rozesmály. Takže bizon furt jen ten jeden jistojistý z balíčku chudáček sám sameček. Ovšem Baha mě překvapila příjemně, 2x tygr, 1x axolotl a růžové pandy! a jestli slon, nebo anakonda xxl, to už nevím. Každopádně úspěch.

    Edit: Tak jsem tu Bahamu přechválila, novinka se nevylíhla, potěšil xxl ledvinovník a xxl akébie, taky jeden akát. Jinak bída a utrpení a to ten nový úkol s jedním stromečkem teda moc nebude odsýpat :-( A to jsem si přála jenom 2, no nic, jsem nepoučitelná a naivní.
     
    Naposledy upraveno: 7/4/17
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    já to kupuju po hrstech a musím říct, že je to adrenalin. I když skutek zatím jaksi utek.
     
  7. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Koupila jsem oba balíčky po 110fl a mám obě novinky. Prostým vynásobením no nebo dobře vydělením to úplně výhodné není, ale při zakoupení příslušného počtu jednotlivých ks jsem novinku nezískala.
     
  8. babako

    babako Expert fóra

    Hezké ráno,
    hlásím že se mi nějak nedaří,kdybych si nevzal na bahu balíček,tak můžu sazeničky uzavřít,ta jedna jistotní se vyklubala.. Uvidíme na farmě..
    Hodně štěstí přeji..
     
  9. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Zakoupila jsem po 16 ti kusech na farmu i na baha po částech.
    Mám obě novinky a i jednu z posledních co mi chyběla.
     
  10. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Koupila jsem opět pouze 2 + 2 TS, jen pro ověření... Novinek mi již chybí víc a je mi zcela jasné, že tudy cesta nevede a balíčky na jistotu kupovat nehodlám. To by byla velice drahá novinka. Úkoly v družstvu musí počkat a já také.
    A zde je výsledek:
    papája XXL, santalovník + datlovník XXL, ledová jedle
     
  11. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Tak se mi nějak nedaří, koupila jsem dvakrát po 12 sazeničkách na farmu i na baha a nic, novinka se nekoná. Ale potěšila mě akácie a citlivka. Všem přeji ať vám padne co si přejete
     
  12. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Dám sem výsledek z balíčků 15+15:
    Na baha 1 novinka. Navíc 3akebie (2xxl a 1 xl) a 2 duriany - vše se mi pořád hodí do ukolu, 1 akacie
    Na farme bez novinky ale 1 citlivka a 2 ledove jedle , 1 vistarie ( jinak rakytniky, jalovec xxl atp)
     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja som nekúpil ani ň a s toho plynie že nič nebude.Minulé stromy tiež nemám a netrápi ma to.Po čase ich získam ako aj iné a potom budú súce iba smer lišta ako napríklad nektarinka,vistéria,zlatý dážď a podobne.Ako sa hovorí kto si počká ten sa dočká.
     
  14. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já mám stromečky ráda, tentokrát se mi velmi trefili do vkusu, protože jak myrrhovník, tak zejména sekvoj jsou moje dá se říct srdeční záležitosti. A i na obrázku vypadají stromky podařeně, tak jsem přemýšlela a zprvu chtěla koupit malý balíček, ale nakonec jsem si řekla, že mi chybí tolik ostatních stromků, že to zkusím za základní nákup, mám 6+6 a podle výsledku nakoupím další. Jsem zvědavá, co se urodí.
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký dník všem, já si až ráno vzpomněla na nové stromečky a tentokrát koupila jen za 110 Fl, kde je lákadlo dvojnásobné, ale ne jisté ... na farmičce 3x Sekvoje [​IMG] xD a jalovec 2x XXL ... proč né :p
    Na baha mi novinky nedošli, ale 2x Akébije XL a 1x Akácie ... to potěšilo. Tak znovu balík za 110 a jen doufám o_O ...
     
    Naposledy upraveno: 8/4/17
  16. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Po dalšího odkrytí sazeniček mi padl na baha 2x myrtovník na farmičce nic, tak jsem neodolala a ještě 10 sazenic přikoupila
     
  17. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    neodolala jsem a též koupila za 110 a mám obě novinky po 2 ks jistota je jistota
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kuteno, kocúrik moj, konečně něco kup ,aby ses také mohl pochlubit, ale u Tebe to vidím na velký balíček na jistotu.;) nektarinka, zajímavé... pokud by tam byla v provedení xxl, tak Ti ji ráda z lišty vyškubnuxD
     
    milostivas a Apachie1 tohle ocenili.
  19. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já jedu po jednom kousku a bahama vede, mám myrrhovník a santalovník. Na farmě pak stojí za zmínku jen ledová jedle, jinak šunt.
     
    milostivas, Pitrýsek47 a Apachie1 tohle ocenili.
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    GordonSargent-zlatíčko žiadny balík nekúpim preto sa nebudem chváliť.Pochváliť sa môžem iba tým že sa ešte držím na 0 xDxD.Nemám nektarinky xxl iba xl a tie mi stačia.Teraz mi už budú chýbať tieto citlivka,sekvoja a myrhovník.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.