Mini-akce: Tajemné sazeničky / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anvan

    anvan Dozorce fóra

    tak celkem cca 25 sazenic na baha a novinka žádná, takže tím končím, víc už do akce nedám. Aspoň je vidět, jak je to nastavené....čím jsme ve hře dýl a dáváme do ní víc, tím míň máme šanci..:(
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Plať a budeš odměněn a spokojen nebo nehraj :p
    Tím myslím balíček...
     
    eli2006 a milostivas tohle ocenili.
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Tentokrát jsem si koupila balíčky na "jistotu" a na farmě 2x novinka,na ostrově jenom ta jedna, ale přece něco napadalo
    [​IMG] jen baobaby tentokrát nahradily noliny, jak jsem je rozdadala už je mám zase zpátky.:)
    Y_n_O, taky jsem měla roční odstávku ze stejného důvodu, dnes už nemusím tolik myslet na jiné, ale i na sebe. Třeba i na to, co mě se líbí nebo baví. A když mě to baví, tak i ty neúspěchy se nesou lépe. A s podivem, mám lepší výsledky než před "odstávkou". Kolik výrobků si denně kupujeme v naději, že zuby budou bělejší, vrásky se vyhladí a barva bude zářivější. Taky kupujeme co tam možná je, nebo není, ale u farmy je větší pravděpodobnostxD
     
    Naposledy upraveno: 11/2/17
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Vyčachrovala jsem na ovoci 50 fl a investovala. Pět+5. na farmě asi nic, sklidila jsem kombajnem a žádný zázrak se nekonal, vůbec nevím, co mi vyrašilo. Na Bahamě 2x clausena, 1 nolina, 1 acai, 1 grep a to poslední teprv roste.
     
  5. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek ;)
    GordonSargent : máš sice trochu pravdu, údržba tělesné stránky stojí nějaké prachy, ale od určitého věku už je to neodvratitelný xD a nepomáhá ani svěcená voda. Člověk si může tak maximálně namalovat na hubu jiný obličej a jak kdysi řekla paní Růžičková po ránu u zrcadla : " Neznám tě, ale namaluju tě " xD Nicméně stejně ze mně RT nic nevyrazí, teď jsem si udělala radost za zlatky v Ovocném trhu, mám 4 nové stromky a ostatní bude časem. Sázka na náhodu není moje hobby a navíc nemívám štěstí. Ale přeji všem šťastnou ruku ;)
     
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    jamibe, trochu to poupravím, já ty výrobky nekupuji, já je prodávám a za ušetřené peníze si kupuji podobnou iluzi na farměxD
     
    Naposledy upraveno: 11/2/17
  7. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Konečně jsem utlumil své KFC a dodržel jsem, že TS kupovat nebudu. Utratil jsem 65 nasyslených frorenů + 50 z Másla kšeftu. A co jsem získal. Úplný houbeles. Takže výsledek je takový, že jsem ušetřil pár stovek raálných peněz (mám to krát 2->moje farma + manželčina). Místo 1 + 1 novinka nemám žádnou (manželka také ne při útratě asi 100 FL). V družstvu se mi objevil první úkol, který nemohu zatím dělat. Svým způsobem mě to mrzí, ale jsem na sebe hrdej.
     
  8. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Odolávám už bezbolestně, stromky jsem občas pustila ale počkám se na překupníka až dojede. Mezitím bude novinek hafo a stejně jsou jenom do sbírky, upřímně, nevím ani jak se posledních 10 kousků tajemna jmenuje, na Bahamě zvlášť. U stájí mi ruka neškubá podstatně delší dobu. Mě štve jenom jedno. Když si chci hrát bez nároků a investic tak stejně musím souhlasit s něčím s čím nesouhlasím. Tisícovku jsem do farmy pravidelně nedávala nikdy, na to nemám, podporujeme sociální lůžko 9litry za měsíc a musíme jinak bude obsazené někým jiným, babička na to ze svého důchodu nemá. Mohla bych dát na farmu, ale nechci. KFC nějaké je, jenom si jedu podle sebe i když bohužel za cenu že odsouhlasím něco co si samo sobě odporuje. Lovu lepších stromků zdar. Martina
     
  9. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    10 a 10 koupeno a nic, tak snad priste
     
    maribeja, milostivas a eli2006 tohle ocenili.
  10. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    tak kúpila som oba balíčky na istotu a čuduj sa svete,žiaden zázrak sa nekonal.Zo 60 kusov,ani jedna novinka,iba tá istota :cry:
     
    maribeja, milostivas a orchidea110172 tohle ocenili.
  11. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Bohužel, to už není nic výjimečného, že kromě garantované jistoty nevypadne už žádná novinka z balíčku.. to tady píše většina.. teda možná ta většina, kterým padne více ks z velkého balíku sem ani nenapíše.. záleží, kolik nám je naprogramováno..
    Velké balíky jsem koupila kdysi dávno jen jednou na farmu i baha. Pak se zavedla varianta v podobě větší šance získání novinky -čili 15stromků za 110fl, tu jsem využila tak 2-3x a vyplatila se.

    U těchto tajemnic jsem zkusila 5+5, další den 5+5 - bez novinek. Tak teď ještě zkouším 15+15 balíčky za 110.
    Je tu někdo se stejným trhem, kdo koupil taky balík za 110fl? Jen tak, pro srovnání, klidně holoubkem..
     
  12. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Ahoj abc23, nie som sice Tvoj trh, ale odkedy je ta moznost kupit 15 ks za 110 florenov, tak ich vzdy kupujem a vzdy mam aspon jednu novinku. Tentokrat to bolo lepsie, mam 3 novinky na baha a 2 na farme. Tiez si myslim, ze sa tieto balicky oplatia viac.
     
  13. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Koupila jsem 0+0 a novinka žádná xD A tak už to zřejmě bude napořád...
     
  14. felis01

    felis01 Rádoby autor

    Já jsem vymyslela novou taktiku. Dovolila jsem si po dlouhé době koupit pár tajemnic (přesně 6 kusů), ale na plochu je dám až akce skončí (stejně se mi nechce na ně bourat místo). A i když novinku mít nebudu (jakože s mým štěstím asi ne), už nebudu moct přikupovat. 8) Dřív jsem občas přikoupila a místo jednoho prdu měla dva. :p
     
  15. anica16

    anica16 Aktivní autor

    ahoj koupila jsem 5+5 za floreny z ovocneho trhu...nemam nic a tak jsem ani balicek nekoupila....zacina me to stvat jedna akce za druhou a prevazne plat....proc?odmeny v akcich uz nejsou vabive tak si jen hraji a nemusim myt vse.bez ceho se neobejdu je kombajn a mlyn zbytek myt nemusim.....krasnou nedeli
    :oops:
     
  16. abc23

    abc23 Komisař fóra

    ahoj duna.duna1
    díky za komentář, já jsem čekala na odtajnění 15+15 a dopadlo to velmi dobře
    poslední dvě tajemničky na farmě vydaly albízie růžové a poslední dvě při odtajnění na baha jsou akácie .. takže 2+2 super výsledek

    Balíčky dopadly dobře pač padla ještě ledová jedle (teprve moje druhá) a jedna Anjou a zbytek převážně Xl stromů - kowhai, jeřáb, rakytník ale dokonce i xxl jabloň :D A baha si vedla o poznání lépe - ke 2novinkám ještě 3x santalovník a jeden durian (zbytek xl clauseny a xxl stromky) Další 2 santalovníky a 2 noliny a kustovnice xxl vzešly z předchozích 5+5 sazenic. Za mě tentokrát oukej.
     
  17. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Koupila jsem 4+4-BAHA novinka a nolina,FA anjou a kowhaj ve všech provedeních(dá se tím topit?).No nic moc,ale darovanému koni na zuby nehleď.
    FA96....BAHA313
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  18. Marie54195454

    Marie54195454 Rádoby autor

    Nemívám štěstí na tajemno ani na šlechtění,ale tentokrát to byly tajemničky opravdu hodně ze staré doby.V ofíku se psalo o vrběxxl,ale padala oskerušexxl a místo kešuxxl clauseniexxl.Ted´nám určitě v brzké době dají akci strombola a budou tam stromy co měly být v tajemničkách a zase lidé hodně plat´te.Zdaleka se to už nepodobá hře o zábavě.Akce trh-absolutně nemotivní hra-rama obchod k ničemu,jen střádej a čekej at´za pár měsíců koupíš věc k ničemu, obdoba jarmarku kde nic tu nic.A ještě úplně nevyužité staveniště na kterém byla jedna akce.Jestli z RT odešli lidé co tomu dávali št´ávu tak to je škoda.Hru hraji 6.let byla mi pro zábavu,co jsem potřebovala-koupila,ale ted´ kupuj stále nebo nemáš nic a nevím proč pomálu každý měsíc musí být nové stáje nebo stromy,když na ně není místo.Tak že asi bysnys.Děkuji
     
    ptakoun, milostivas a šebejda tohle ocenili.
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    abc23,všeho do času. Je to stejné jak s balíčkama na koupi florenů, koupíš jeden a příště musíš koupit ten dražší. Troje minulé sazeničky jsem koupila střední balík a vyplatil se. Tentokrát jsem měla "pocit", že mám koupit balíček na jistotu a mám na ostrově 1 a na farmě 2 novinky a pár slušných stromů. Zkusila jsem ještě i střední balík,ale novinku jsem tam nenašla, ale zato spoustu nepotřebných stromů.:)
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  20. ptakoun

    ptakoun Perspektivní autor

    Předražené balíčky nekupuji. A u jednotlivých sazenic je procento úspěšnosti 0,nic. Dříve jsem dala 200 až 250 florenů na nové sazenice, teď to nemá cenu, vše jde stejně jen do lišty. Už mi chybí několik stromů i stájí a začíná mi to být jedno. RT se zřejmě rozhodlo, že nás zbaví závislosti a sníží počet hráčů.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.