Mini-akce: Tajemné sazeničky / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. eromu

    eromu Pisálek fóra

    Musím potvrdit Lyžařčinu teorii, že se vyplatí nějakou dobu se ovládat a nic si nekoupit. Sice nemám žádnou novinku, z těch posledních mám taky jen sakuru, ale tyto TS stály za to, protože jsem koupila 5 sazenic a všech 5 je XXL - javor, mandle, broskev, kdoule a třešeň.
    Stálo mě to dohromady 25 fl, ale jejich hodnota v obchodě je přes 1000. A to se vyplatí! 8)
     
    Lyzarka tohle ocenil(a).
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Jesterka74,

    tvá rada je naprosto špatná, na základ vzniklý rozložením XXL na strom a upgrade XXL, postavit upgrade nejde. Jediné možné řešení je kontaktování herní podpory.

    Jen tak pro zajímavost kolikrát máš uveden granátovník v inventáři, docela bych se vsadil že základ tam budeš mít 2x jednou ty co jsi nasbírala v předchozích akcích a jednou ty co vznikly rozložením XXL při této akci.
     
  3. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak jsem neodolal a přikoupil ještě 5 kousků na farmu a vyplatilo se ;). Získal jsem bez černý xl, který jsem ještě neměl a tím pádem už mi zbývá jen citronovník xxl, tak snad časem taky přijde :).

    bez černý xl
    lokvát
    javor cukrový xxl
    vajíčkový strom xxl

    jabloň xl

    [​IMG]
     
    mirae tohle ocenil(a).
  4. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    8) tož na Farmě z 1 ks vyklubala se Broskvoň XL
    a na Baha se vyklubal Rohovník
    Nu, neuškodí a nenadchne (broskvoní mám dostatek a rohovník tímto 2 ks)...
    víc ale utrácet nebudu... i když dívám, že se mezi hráči celkem daří ;)


    PS: o_O áha, teď koukám, že i ta Broskvoň XL stojí 100 FL... nu, tak bude na výměny ;)
     
  5. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    pajda361

    Moc se omlouvám
    ,tohle mě nenapadlo,že jde tedy umístit upgrade Granátovníku jen na základ dřív zakoupený a znovu umístěný na plochu.Základů mám víc samozřejmě.
    Tzn.,že získaný rozložený upgrade Granátovníku v této akci,ani po znovu umístění právě na tebhle základ nefunguje?Příspěvek jsem upravila a ještě jednou se moc omlouvám.Vycházela jsem z toho,že mě umístit šlo na jiný základ z inventáře,ale už mě nenapadlo,že by nefungovalo na ten rozložený právě odtajněného stromku.
     
  6. vlčice1977

    vlčice1977 Perspektivní autor

    Sem nenapravitelná!!! Koupila sem po kousku - mam vaječňák ( ještě že aspoň xxl) a pistácii.
     
  7. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Krásný večer všem...já jsem naprosto spokojená...vyšli mi sazenice super jak na Baha tak na farmě..ani jsem nečekala tak krásný výsledek...ještě jsem přikoupila 12 sazenic na farmu a mám:1x javor japonský,2x kamenná pinie,1x planika,1x morušovník xl,1x datlovník xxl,1x vajíčkový xxl,1x jedle xxl,1x citron xxl,2x bez černý xxl a 1x sakuraxDxD
    [​IMG]
    Za tuto akci TS mi hodně padlo xxl stromů...jsem hrozně moc spokojenáxD
     
    mirae tohle ocenil(a).
  8. kubija

    kubija Pisálek fóra

    Tak je jasné, že mám štěstí v lásce. Na farmě švestka XXL a na baha kiwi XL. Už mě to opravdu nebaví.
     
  9. kurdiildiko

    kurdiildiko Pisálek fóra

    >:(ahoj prečo nenapíšete aj slovenské názvy stomov ,čo je napríklad lokvát ,alebo planika obecná:wuerg:.Kedže je to česko- slovenské forum tak prečo je všetko len v češtine.Je to trošku divné.:(
     
  10. AAAfarma

    AAAfarma Pisálek fóra

    ja jsem tedy ceska a nazev stromu jsem tez neslysela, tak je asi jedno , zda je to v CZ ci SK:D
     
    Bagíra77 a Mersi7 tohle ocenili.
  11. kouboj01

    kouboj01 Pisálek fóra

    Tiež som neodolal a kúpil som zopár sadeníc. Najviac ma potešilo 2x citrónovník XXL, baza XXL a na bahame ohňový strom, lebo ten som ešte nemal, a granátovník XL ostatné stromky i z farmy išli do lišty.
     
  12. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj kurdiildiko, poprosím o trpezlivosť. Pracuje sa na tom,musíme trošku vydržať
    Planika obecná/Jahodový strom >kuk<
    Lokvát/Lokvát >kuk<
    Príjemnú hru prajem
     
  13. evulik011

    evulik011 Rádoby autor

    Mne sa moc na farme nedarilo. Skoro všetko išlo do lišty. Iba na bahamare som mala granátovník XXL a liči XXL. No čo už možno nabudúce
     
  14. -Smerfík-

    -Smerfík- Pisálek fóra

    .. hmmm tak po víkendu mimo civilizaci a prosíťovany svět.. v dobré víře , že TS dle kalendáře běží až do zítřka další zlkamání...
    ale za to RT určitě nemůže.. , nešlo by modíci sem tam i aktualizovat ten kalendář??
    snad příště to vyjde časově lépe ;o)) každopádně do data xy čas do 22h je vcelku neobvyklý
     
  15. liliana3211

    liliana3211 Perspektivní autor

    tak na baha fiasko, z 18 TS ani jeden nový, všetko xl..škoda a pripájam sa k tomu, aby uvádzali aj slovenske názvy stromčekov
     
    .mama789. tohle ocenil(a).
  16. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Dnešní první a zároveň poslední odtajnění sazeniček:
    Farma:
    vajíčkový xxl - 2x
    javor cukrový xxl
    třešen xxl
    bez černý xxl
    pomerančovník xxl
    citrovník xl - 2x
    bez černý xl
    kamenná pínie
    kozí
    lokvát

    Bahama:
    kumquat xxl
    granátovník xxl
    mandarinkovník xxl
    pandánová palma xl
    pitahaya xl
    mandarinkovník xl
    pistáciovník
    hvězdný stom
    juvie
    delonix

    Závěr: mám celkem dvě novinky na farmě, ale novinka na bahamě né. Snad příště. ;)
    Pěkný den.
    Madulka_cz
     
    Naposledy upraveno: 6/10/14
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  17. mmagda7070

    mmagda7070 Pisálek fóra

    Aj som sa potešila prave som odkryla :) vajičkovy strom XXL a :)piniiu XL:cry:8 do lišti možna na buduce
     
  18. plyšulín

    plyšulín Aktivní autor

    Krásné ránko, tak žádné radostné překvapení se nekonalo, potěšila z desíti stromků jen sakura, zbytek odpad
    pro Kurdiildiko: tobě opravdu připadá, že je všechno jenom v češtině? No nevím, na mě je tu zase samá slovenština...(((
     
  19. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    plyšulín:
    děláš si srandu? Kde tady vidíš samou slovenštinu? Krom těch pár příspěvků od slovenských hráčů tady fakt slovenštinu skoro nevidím :(

    Přestože jsem češka, kloním se k tomu, že by měly být akce, a třeba názvy stromů už v ofiku jak v českém, tak slovenském jazyce. Přestože jsem Husákovo dítě, které ještě zažilo slováky jako bratry, a slovenština mi absolutně není cizí, věřím, že mladší generace už může mít s některými názvy trošku problémy

    A abych nebyla úplně off topic, tak opět jsem sazenice nekupovala. Ale možná jsem se tentokrát měla ukecat, když vidím, kolik lidiček tady mělo štěstí. No nic, nebudu se prudit, Jak se znám, tak bych zas čekala, že když jsem dlouho nekupovala, takže teď padne buh ví co, a pak bych byla zas zklamaná :D Takže všem dítkám Štěstěny gratuluji, a já se k nákupu ukecám třeba někdy příště :)
     
  20. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Tak jsem odtajnila poslední várku- na farmě mám sice Lokvát, ale já bych víc chtěla sakuru a ta nepadla. No a na Baha nemám ještě rohovník ani pracku. Padlo jinak hodně XXL, takže florenově se vyplatilo, ale ta růžovoučká sakura mě mrzí:sleepy:

    Spotřebováno dohromady asi 60 tajemnic

    Krásný den farmáři- letím vydělávat na floreny;)
     
    -Ilonka61- a Mersi7 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.