Mini-akce: Tajemné sazeničky / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Hlavně nebrečet, že jo. Na Baha avokádo xl a juvie (vtipné).
    Ale na farmě se urodilo :
    Lokvát
    Mišpule ( už konečně)
    no a pak to nepotřebné ( ořech xl, citron xl a pinie). Japato, že nebyla katalpa ? Ještě mi ke štěstí chybí sakura. Tak snad dorazí ;)
     
  2. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    Jahodový strom? Náhoda, nebo omyl RT? Vím že jahodový strom byl v tajných sazeničkách v červnu jako novinka, bohužel mi nepadl, ale tentokrát v nabídce nebyl. No kdyby se mi zadařil taky, potěšilo by mě. ;)
     
  3. krroir

    krroir Stálice fóra

    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  4. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

  5. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný večer všem.
    Tak i já přispěji svým výsledkem u sazeniček.
    Farma:
    planika obecná
    lokvát
    bez černý xl - 2x
    kozí strom - 2x

    Bahama:
    delonix - 2x
    gránatovník - 2x
    pandánová palma xxl

    Alespoň jedna novinka. Jsem zvědavá na zítra, snad bude trochu větší štěstí a snad mi nepadne katalpa (velice tak oblíbená -.-).
    Pěkný večer a mnoho štěstí.
    Madulka_cz
     
  6. -Ilonka61-

    -Ilonka61- Perspektivní autor

    Tak čtvrté stromky jsou Pytahaya XL a Pínie kamenná, no koupila jsem další dva, každých pět hodin překvapení a jakééééééxD, můžu nadávat jen sama sobě, a přeci si to štěstí nevyplácám najednou, když ta akce trvá ještě 24 hodin
     
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  7. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Pomóóóc - mě ty sazenice ukamenují :( z pínií už mám trauma 8)

    A na Baha se cpu paraořechama a zapíjím to kakaem :wuerg: ještě se tak z toho pos.....

    Jdu raději spát, dobrou farmáři, třeba se sazenice do rána umoudří-.-
     
  8. 1quick

    1quick Zelenáč fóra

    Mno, tak 10 sazenic farma - kozí, 2x vajíčkový XXL, mišpule, pinie, planika, 2x citron XL, javor japonský, jedle XL.
    A 10 Baha - 3x pistácie, pitahaya XL, liči XL, juvie, mandarinka XL, papája XL, granátovník XXL, kokos XL.
    Na farmě pár starých novinek, to je fajn, ale jinak? Přijde mi to, že do TS se dává to, co už nikdo nechce a k tomu se přihodí novinka, aby lidi kupovali. K čemu jsou XL stromy, na to jsem za celou dobu co hraju nepřišla ... to je taková výhra-nevýhra.
    No tak jsem si to jednou zkusila, zjistila, že to stojí za starou bačkoru a můžu na TS dál klidně kácet 8)
     
  9. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Víte, děti, každej máme něco. Já mám banán XXL. Po tom jsem vždycky toužila.xD
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  10. kikushha

    kikushha Pisálek fóra

    Ahojte všeci.
    už asi rok som nekúpil na farmu okrem kombajnu nič tak teraz som troška sem investoval 8)
    kúpil som 40 sadeníc na farmu
    a z toho čo stoja za reč mám 35 ks:
    baza xl - 2ks - (nemal som)
    moruša xxl
    mišpuľa - 3ks -(nemal som)
    pínia - 3ks - (nemal som)
    orech xxl - 2ks
    strom z kozím mliekom - 4ks - (nemal som)
    javor cukrový xxl - 4ks
    japonská čerešňa -(nemal som)
    vajíčkový xxl - 4ks
    citrónovník xl - 2ks - (nemal som)
    jahodový strom - (nemal som)
    citrónovnik xxl - (nemal som)
    čerešňa xxl
    lokvát - 2ks - (nemal som)
    jedľa xxl
    slivka xxl
    datľová palma xxl
    pomarančovník xxl
    [​IMG]
    a par xl pomaranč ,orech,datľová palma - 2ks,moruša
    je to strašne zaujímavé keď som kupoval sadenice na stovky novinky mi nepadali vôbec
     
  11. D.NIKKA

    D.NIKKA Rádoby autor

    ahojte získala som zo sadeničiek tieto stromky
    na Farme:
    3x baza xxl
    3x citron xxl
    citron xl
    mandlovník xxl
    jabloň xxl
    dub xl a hruška xl
    [​IMG]

    na Bahamarame:
    3x para orech
    pistáciovník
    2x granátovník
    ohňový strom
    mango xxl
    banánovník xxl
    2x rohovník obyčajný
    kakao xl
    papája xl
    mombín xl
    2x kumquat xl
    mango xl
    figa xl

    [​IMG]
     
  12. Martina12345

    Martina12345 Pisálek fóra

    Ahoj,já planiku-moji první a na baha pistácii a mango xl,jsem lv 90.
     
  13. MišutkaVot

    MišutkaVot Zelenáč fóra

    Koupila jsem 2 sazeničky. Kdoule XL a Katalpa XXL. Tak mám zkažený zbytek dne ale co když jsem nepoučitelná tak si za to můžu sama. :wuerg: Už ty tajemný sazeničky nikdy nikdy nikdy nikdy nekoupím. Ať si to nechaj.:mad::mad:
     
  14. -Ilonka61-

    -Ilonka61- Perspektivní autor

    Dobré ráno, tak na baha kiwi XXL a mombín XL
    a na farmě Katalpa XXL a vajíčkový XXL......zatím se tedy na mé farmě nic tak úžasného neděje, kromě jednoho rohovníku, ale koupila jsem další dvě a uvidíme....
     
  15. koudyova

    koudyova Rádoby autor

    sláva- na farmě konečně mišpule a zbytek do lišty a na baha granátovník xxl a delonix - sláva. Na baha ještě zkusím novinku, ale takovou kliku nečekám a nemívám.
     
  16. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Ahojky všem. Já jsem nováček, ale z diskuzí vím, co mne může čekat. A tak jsem si povolila jednu TS na farmě a dvě na baha. A pro mne dobrý - vajíčkový xxl, rohovník a hvězdný . Pro mne super. Jinak katalpu jsem si statečně vytočila na kole štěstí. Přeci nebudu utrácet. Mám štěstí i na ty, co jsme získali v soutěži. Hlavně chci získat ty, co končí. Takový kozí by nebyl marný. Eleanorelik1
     
    mirae tohle ocenil(a).
  17. Kašpárek

    Kašpárek Rádoby autor

    Který literární hrdina pokaždé zvolal: Tisíc kulí a granátů!? Musím ho parafrázovat: Tisíc kulí a granátovníků!:p
     
  18. KatDeLuna21

    KatDeLuna21 Zelenáč fóra

    Ahojte farmári :) Ja som si po pol roku po veľkom sklamaní dovolila opať skúsiť šťastie. Zakúpila som jednu sadeničku na farmu a jednu na Baha a tajne dúfala, že víde aspoň jedna novinka. Po 5 hodinách čakania na farme vyšla katalpa XL (XXL asi už nebola na sklade) a na Bahe Bananovník XXL. Neviem, či sa mám smiať alebo plakať... Každopádne som poučená, a Vám ostatní farmári prajem veľa zdaru a pevné nervy :) Krásny deň všem ;)
     
  19. Litvinov_CZetaX

    Litvinov_CZetaX Pisálek fóra

    Tak ja koupil 10 sazenic, kdyz ten kozi je napasled a jsem spokojen Z 10ti 8 potesilo
    3x kozi
    3x vajicko XXL
    1xmispule
    1xmandlovnik XXL

    1xjablkoXXL
    1x morusivnik XL


    Tak at se i vam ostatnim podari to co chcete
     
    mirae tohle ocenil(a).
  20. natalia.vanova

    natalia.vanova Pisálek fóra

    tak mne sa zadarilo: 2xkozí a mišpuľa, na baha ohnivý,XXL kakaovník a XXL avokado :inlove::D
     
    mirae tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.