Mini-akce: Tajemné sazeničky / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek ;)
    tak jsem se rozšoupla a koupila 10 sazenic na farmě a 10 na Baha....... a zázrak se stal, mám jenom 2 katalpy XXL xD, jinak 2x datlovník XXL, 2x bez XXL , jedna broskvoň XXL, novinka lokvát a hlavně konečně mám sakuru, tak z té mám velkou radost ;) , na Baha se žádné překvapení nekonalo, z granátovníků bych si mohla udělat alej, snad jedině Rohovník potěšil, ale jinak žádný kabaret xD
     
  2. Sirovodik

    Sirovodik Rádoby autor

    Ahoj, na baha potěšila jen delonix (ze 4) a na farmě sakura (ze 3), ostatní ani nestojí za písmenka, samozřejmě mě neminula XXL katalpa :eek:
     
  3. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak z těch 10 sazenic na farmě mi vypadlo toto:

    bez černý xxl
    citrónovník xl
    sakura

    2x kozí strom
    2x vajíčkový strom
    kamenná pinie
    javor japonský
    mandlovník xxl

    [​IMG]
    [​IMG]

    Z těchto sazenic velká spokojenost :). Získal jsem 3 novinky, které jsem neměl, což je super. Rozhodl jsem se ještě pořídit dalších 10 kousků :).
     
  4. drobecbobo1

    drobecbobo1 Aktivní autor

    Krásny sobotný deň všetkým.

    Rozšupli ste sa s nákupom sadeničiek :music:, k úspechu samozrejme úprimne blahoželám. Pôvodne som mala v pláne oddolať, nakoľko posledných pár TS (sadeničky) ako aj TS (stajne) som ignorovala. Investujem do pomocníkov a BB. Nakoniec som sa ale rozhodla aspoň pre malý nákup a to 5 sadeničiek na farmu a 5 na Bahamaramu. Večer sa ozvem, čo mi z nich vypadlo. Veľké očakávania radšej nemám, aby som nebola sklamaná.
    Držím aj Vám všetky prsty, nech máte aspoň nejakú novinku, ktorá Vám urobí najväčšiu radosť.
     
  5. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Tak první sklizeň za mnou
    Farma: bez XL, vajíčko XXL 2x a pinie - vše lišta
    Baha :hvězdný, pistáciovník, cesmína XL a ?? - já už si to nepamatuju, ale protože je už vše v liště, tak asi nic moc.

    Další vysazeny a běda vám, běda vám RT- nemám ani novinky z minulé akce :cry:a já je CHCI, já je POTĚBUJU - sice nevím na co, ale chci je:pxD
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  6. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Tak jedna TS na baha je pistácie a na farmě lokvát. jsem spokojena. Pistácie se hodí do akce OaD. :D
     
  7. honzi

    honzi Komisař fóra

    koupil jsem 3 na farmu, 2 na BAHA, výsledek bude za 5 hodinek ;) jednu na farmě jsem ale odtajnil a je to Javor Cukrový XXL, ten je dobrý do O@D.
     
  8. jaji

    jaji Vévoda fóra

    No, tak i já přidá svou trošku do mlýna... z úkolů jsem získala floráky, tak jsem je investovala zpátky do hry koupí 2 TS. Koupila jsem obě, bahu a farmu. Na baha prd - hvězdný, škoda že už jich mám velmi mnoho :) a na farmě jsem mile překvapená. Sice to není novinka, ale ještě jsem tento strom neměla - Sakura :))) další už nekupuju :))) přeji ostatním úspěch, ahojte
     
  9. Ilčík

    Ilčík Zelenáč fóra

    Druhá várka
    z 4 ks na Baha: MombínXXL, Pistácie, Pandán XL, Kokos XL,
    z 5 ks na Farmě: XXL - jeřáb, javor cukrový a hruška; + Planika a Kam. Pínie.

    Tak akorát mám radost z Mombínu XXL, jinak novinky ne a ne padnout.
    Držme si palce !!! Jdu ještě jedno kolo zkusit štěstí.
     
  10. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Zdravím,já jsem si koupila jednu sazenici na farmu a jednu na Baha a mám z nich 1x Kamená Pinie a 1x Hvězdný strom,Ten bude snad na výměnu,ale z té Pinie mám velkou radost,je to moje první.
     
  11. takjo

    takjo Pisálek fóra

    Tak na hlavní novinka přišla

    [​IMG]
     
  12. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Další várka odtajněných,ale Lokvát nebo xxl na Baha né a né vypadnout.co mě potěšilo ,tak Rohovník(už mám 2) a Papouščí (už druhý v této akci-celkem 3)

    Na Farmě: Vajíčkovník xxl,Datlovník xxl,Javor Japonský (už mám celkem 4),Třešeň xxl,Morušovník xxl (v této akci už druhý).
    Na Baze: Kokos xl,Granátovník,Mandarinka xl,Delonix (už mám celkem 4),Papouščí,Rohovník,Fík xl a Pandánová xl...kéž by nějaký xxl padnul vyšší,třeba Tomel,Liči a pod :)
    Dalších 6TS od každé za 5h :)
     
  13. -Ilonka61-

    -Ilonka61- Perspektivní autor

    U mne odtajněno potřetí:
    Na Baha...Rohovník
    Na Farmě...Bez XXL
     
  14. honzi

    honzi Komisař fóra

    Farma - ze tří Javor Cukrový XXL (O@D), Strom s kozím mlékem (O@D, můj třetí), Bez černý XXL (novinka, můj první)
    BAHA - ze dvou Kokos XL (lišta), Fík XL (lišta)
    Farma super, BAHA na nic... koupím ještě jednu a jednu a a nasadím na noc ;)
     
  15. pusinka2011

    pusinka2011 Rádoby autor

    U mě dobrý - na farmě xxl bez a medovník, na baha xxl kiwi a rohovník. Lepší než klackem do hlavy)))
     
  16. Patejl

    Patejl Rádoby autor

    asi se jedná o prokletí vysového levelu, ale ze 14 TS byl jediný strom k něčemu - kozí mlíko, ostatní rozšířily stavy v liště >:(
    ty nové stromy ne a ne >:(:cry:
     
  17. burds

    burds Titán fóra

    Vzhledem k tomu že mi na baha vyrostla cesmína XXL tak se mi sazeničky vyplatili.Koupila jsem po 5 ks. Na farmě vše hlavně 2 katalpy do lišty.Na baha ta cesmína jinak do lišty.Koupila jsem ještě na baha třeba budu mít štěstí
     
  18. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak z druhé várky 10 sazenic padly tyto stromečky:

    lokvát
    2x sakura
    javor japonský
    mišpule
    vajíčkovník xxl
    pomerančovník xxl
    javor cukrový xxl
    mandlovník xxl
    broskvoň xl

    [​IMG]
    [​IMG]

    Z této várky mám také velikou radost a získal jsem i lokvát :). Celkem mě už chybí jen 2 stromky a to citronovník xxl a bez černý xl ;). Chybělo mě hodně speciálních stromů, ale po těchto sazenicích se tento seznam hodně ztenčil, takže velká spokojenost :D.

    Také mě potěšilo, že jsem nedostal ani jednu katalpu xxl a ani jeden obyčejný strom jako třeba jabloň xl. Jediná z těch ,,horších" padla broskvoň xl, ale jinak vše speciální, což je super a tím pádem mohu tyto sazeničky zařadit mezi jedny z nejlepších, co se výsledků týče :).
     
  19. lavsonka

    lavsonka Rádoby autor

    Zdravím,tak i já se zapojím do statisky:)Koupila jsem si 12sazanic a co vyšlo?Stojí za to:)Javorxxl,Mišpule,Kdoulexxl,Śvestkaxxl,2xVajičkovýxxl,Broskevxl.A na Baha Mangoxxl,Ličixl,Granátxl,Papouščí a jediné co ujde-novinka Buddhova ruka.Co dodat?To by bylo jen pro silné povahy.Tak Vám všem přeji větší štěstí.
     
  20. -KOKMA-

    -KOKMA- Pisálek fóra

    tak z TS za 5 Fl dostat obyč pistáciovník a granátovník je teda fakt terno......>:(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.