Mini-akce: Tajemné sazeničky / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    Tak jsem si řekla, že po včerejším neúspěchu přeci jen ještě zkusím poškádlit štěstenu a nakonec to není tak zlý. Mrkněte:
    [​IMG] [​IMG]
     
  2. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahojky, potom co tady čtu, jsem si taky koupila po jedné tak uvidím, co sklidím.:p
     
  3. gozu

    gozu Zelenáč fóra

    Tak za posledních 20 florenů jsem včera koupila 2 TS a 2 baha TS doufala jsem, že budu mít aspoň trochu štěstí, ale ono nic.
    Mám jeden slaný, jeden japonský javor a 2x hvězdný.
    Naštěstí už mám jeden floren a tak určitě nic nekoupím, což je taky štěstí ne?
     
    -Ilonka61- tohle ocenil(a).
  4. -JankaCa-

    -JankaCa- Pisálek fóra

    Jupííí, ja mám jahodový strom a lokvát :) ... neviem, čo to je, ale ešte som to nemala :)
     
    mirae tohle ocenil(a).
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, ani jsi ho mít nemohla, lokvát je novinka, nový strom :)
    U mě XXL javor cukrový, XXL kokosová palma
     
  6. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Tak jsem koupila ze své závratné sumy 7mi florenů 1 sazeničku a to koukám vypadla na mě pinie :) dál štěstí nepokouším. Novinka to sice není, ale pinii mám teprve druhou. Hlásím úspěch.
     
  7. Ilčík

    Ilčík Zelenáč fóra

    Ahoj farmáři a farmářky, dnes jsem odtajnila na Baha: XXL Granátovník, Juvii, Kozí strom, nějaké XL stromy.
    A na Farmě: XXL Bez, Planika obecná, nějaké XL stromy.
    Ať se daří, přeji všem. :)
     
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.To nie je možnééé zo 4 TS katalpa xxl,javor japonský,kozí a palma datľová xxl.Na Baharame 1 a s tej xl kakaovník.Čo k tomu dodať?Asi toľko že viac nekúpim.Tú katalpu dostanem vždy a to aj na kolese.Urobím si s nich katalpový háj.
     
  9. dasa717

    dasa717 Aktivní autor

    Dobré ráno všem. Tak u mě na farmě odzvonilo katalpám, ale pěkně se mi z TS rozjíždí vajíčkový XXl :), už jich v liště mám 9 a na ploše 2 - "jupí". Z deseti TS na farmu se podařilo jen citrón XL (neměla jsem ho) a bez XL (taky jsem ho neměla) a na baha ze 4ts jen granátovník XXL a to jsem s ním měla ještě problémy s umístěním na plochu. I přesto jsem neodolala a koupila ještě po 4, tak snad se podaří novinka. Tak ať se daří :)
     
  10. Wevinka

    Wevinka Pisálek fóra

    Ahojte,tak zatiaľ som kúpila 4 sadeničky, 2 na farmu a z toho mi vyšli pínia a lokvát :p takže som spokojná keďže mám novinku a píniu taktiež prvú,ale baha nič moc - pistáciovník a guava XL,tak neskôr skúsim ešte šťastie :)
     
  11. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Tak jsem taky koupila 4 TS,
    na farmě 1x bez černý XXL a 2x mandlovník XL,
    na bahamě 1x liči XL. Z bezu mám radost, a zbytek nic moc.
    Přeju hezký víkend všem!

    P.S. : nedalo mi to, a za poslední floreny jsem ještě jednu TS na hlavní farmu koupila, a mám sakuru. Mám radost, je to moje první - jen nevím jaké má uplatnění :))
     
    Naposledy upraveno: 4/10/14
  12. Monicka79

    Monicka79 Vycházející hvězda fóra

    Tak já se včéra večer nemohla dostat na farmu tak jsem odtajnovala až ted a výsledek je na farmě
    2x citron xl,kozí,Moruše xl a baha Liči XXL,hvězdný,2x granát,fík xl,3x pistácie,banán xl,papoušek,tomel xl,mombín xl,3x delonix,granát xl,granát XXL,kokos xl,2x mango xl,mandarinka xl,Buddhova ruka,Rohovník
    Ještě jsem nějaké sazeničky na farmu a baha koupila aby bylo na OaD a na rozdávání
     
    Naposledy upraveno: 4/10/14
  13. samec

    samec Magnát fóra

    Tak mám opět po dlouhé době, co jsem se rozhodl konečně do toho vstoupit,zas jedle, ale tentokrát XXL--jsem zajedlován a jiné prostě nepřijdou, tak si ty novinky nechte pro sebe, já opět rezignuji na dlouhou dobu, protože ani floren nepřijde odnikud zadarmo\\\viz slavné kino\\\\
     
  14. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Tak u mě skončilo období katalp a zrejmě nastává období citronů. Ze čtyř sazeniček mám: 2x citron XXL, 1x citron XL a kozí strom. Ten jsem měla jen jeden tak jsem ráda.
     
  15. *-farmerka*-

    *-farmerka*- Rádoby autor

    Koupila jsem 10 sazenic tak jsem zvědavá.
     
  16. krroir

    krroir Stálice fóra

    mirae tohle ocenil(a).
  17. -Ilonka61-

    -Ilonka61- Perspektivní autor

    Odtajnila jsem další dvě...
    CesmínaXL a Mišpule
    Já snad svá přání nebudu říkat nahlas, nebudu je ani psát a ani si je myslet, no koupila jsem další 2....
     
  18. julinka64

    julinka64 Rádoby autor

    No koukám,že někomu se daří ,ale já tedy za 5 FL dostala OlivovníkXL :( a na Baha jsem dostala za 5 FL Granátovník .Myslím si,že by za tolik FL co zaplatíme měli dávat stromy co mají alespoň stejnou hodnotu.Čekala bych opravdu nějaký strom,co je vzácný a málo kdo ho zatím má,prostě na který musíme dlouho čekat než dojdeme do levlu kde ho můžeme zjískat.
    Pořád si říkám,nekoupím už nic ale stejně nikdy neodolám a pak jsem zklamaná,o co,moje hloupost:).Přeji Všem příjemnou hru a hezký víkend.
     
  19. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Tak po půlnočním odtajnění 3TS za FL ,kdy se pěkně zadařilo (Citrónovník xxl,Granát xxl a Papája xxl),dnes asi štěstí moc nebude

    Odtajněno: Sakura 2x (pěkný stromek potěší,ale už mám celkem 3)
    Mandlovník xxl,Planika (už jsem 3 měla)
    Citrónovník xl
    Papouščí strom (můj druhý-potěšil)
    Liči xl,Hvězdný,Pandánová palma xl

    Ještě jsem pár přikoupila 6ks od každé,tak za 5h uvidíme,ráda bych novinku nebo na Baha nějaký vyšší xxl :)
    Všeeem hóódně štěstíčka přeju ...
     
    Naposledy upraveno: 4/10/14
  20. *-farmerka*-

    *-farmerka*- Rádoby autor

    jo je to kvetoucí třešeň to by mne nenapadlo ale bádala jsem dlouho
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.