Mini-akce Mini akce: Stájbola (29.09.-01.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 28/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    nic co bych neměla už několikráte..takže díky,neeee...až bude bažant tak to roztočím :)
     
    modro.ocko22, -Kuteno- a Xenie6161 tohle ocenili.
  2. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Mám jen jednoho kraba a přemýšlela jsem o dalších.
    Vynechám však oni další dorazí jinou cestou.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  3. doben

    doben Ikona fóra

    Já bych akci nechal tak, jak je, protože ušetřím floreny a ceny na trhu výrazně neklesnou. Prodávat na trhu 1 bažanta za 100 000 se mi líbí. :D
     
  4. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    doben, u nás už je jen za 89 000. ale furt to jde ..... xD Stájbolu s klidem vynechám, to by tam musela být žirafa nebo oranžový mlok - a když nejsou, nebude útrata
     
  5. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    já ty bažanty za tu cenu kupuji mě ani nemrzí že tam není nic nového aspoň ušetřím
     
    modro.ocko22 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  6. daajen

    daajen Aktivní autor

    Tak jsem šla podívat za kolik je mém trhu bažant, když doben říká, že se prodat za nehoráznou cenu a on tam žádný není :p
    Tak jsem si říkala nabídnu toho bažanta, ale ouha nejde dát vyšší cena než necelých 37 000,-. Nemám něco aktivované?

    A žirafu mohu nabídnout přesně za 17123,- KR, no a nenabídni to, že jo.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  7. lase2

    lase2 Magnát fóra

    pro daajen : To bude tím, že se u vás na trhu málo obchoduje, tedy se jich neprodal dostatečný počet a tedy je nikdo nenabízí, protože jsou za málo. Je to bohužel nevýhoda dynamického trhu, respektive rozdělení trhů.
     
    MatysekKamilek a maribeja tohle ocenili.
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    daajen: Dej tam jednoho, počkej, až někdo koupí, pak se cena posune. A znovu, znovu, znovu... xD Já jsem tak u nás rozjížděla mýdelník... a mangrovník... a monsteru...
     
    -Amalka a maribeja tohle ocenili.
  9. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    To je asi akce pro hráče, kteří už nemají možnost jinak získat stáje, které nemají a chtěli by je,
    tj. nováčky. Jinak si to neumím vysvětlit.
    Myslím, že nejsem na palici.
    Jsem rád, že tam v téhle kombinaci není nic vzácnějšího.
    Určitě bych místo toho dostával žluté lišky a žluté orly, jak se znám.
    :D
    Jsem měkota a bažanty jsem prodával za 85.000,- i když jejich cena na mém trhu byla nad 100.000,-.
    Co je moc, to je moc.
    Bizon je momentálně za 30 tis. a je to přece jenom větší kus masa ve srovnání s tímto opeřencem.
    xD
     
    Naposledy upraveno: 29/9/17
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Je to nepoměr, ohledně množství masa i dostupnosti xD Bažanta s troškou štěstí chytím i u nás za sídlištěm, ale bizona? :oops:
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    43 bažantů na trhu, první v pořadí za 119 963, poslední 239 738 KR, ještě jsem z višně na hlavu nespadl ,-))))) nekupuji. Bizonů 98 ks, za cca 29 000 KR.
     
  12. maribeja

    maribeja Stará škola

    Tak do téhle akce nejdu nic co by mně potěšilo .xD
     
    -Amalka tohle ocenil(a).
  13. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Chýba mi len krab, ostatných výbehov mám kopu a väčšina z nich trčí v lište. Vážení, to mi je teda ponuka.. dovoľte mi zívnuť si. :p
     
    modro.ocko22, MatysekKamilek a -Amalka tohle ocenili.
  14. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Nerozumím čeho tím chce RT dosáhnout. Přece i jim musí být jasné, že když nedají do nabídky některou z novějších stájí, tržby nebudou takové a navíc spousta (většina?) hráčů nespokojených.

    Já nehraju ještě ani rok, stáje za Fl nekupuju, jen co dostanu z odměn akcí nebo získám v O&D a z nabídky mám úplně všechno, a skoro vše i víckrát. A co mám jen jednou, to mi za tuhle nejistotu výhry stačí v jednom provedení i dál.

    Proč RT nedalo aspoň jeden novější chlívek jako je krokodýl, bažant, žirafa nebo i ten naopak starý s oranž mlokem? Hráči i RT by si přišli na své. Takhle vynechávám já a jak čtu, tak i mnozí další.
     
  15. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    konečně akce, která půjde mimo mne a nebude mě to mrzet xD, RT zřejmě ztrácí kontakt s hrou xD
     
    matlafous123, -Amalka a Prepperka tohle ocenili.
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Líbí se mi zásadový postoj RT k otázce medvědích doupat. Asi mistr tesař udělal chybku, ale neodvoláme, jen připojíme k ofiku varování, že medvědinec je k dostání i za krejcary. To mi připomíná stejně užitečné varování na tabákových výrobcích.
     
  17. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    souhlas se všemi,pro mne středověk,snad pro začátečníky ano
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  18. Levlef

    Levlef Baron fóra

    být tam bažant (u nás na trhu dlouhodobě ani jeden k dispozici), tak do toho jdu. Ale vylosovat si medvěda za 15FL... hele fakt ne :D všechny nabízené stáje mám, takže přeji štěstí všem zúčastněným :)
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  19. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Ono nestačí,že z nabídek taj.stájí v akcích jsou staré stáje,které máme už dávno,ale ještě budeme mrhat FL za to samé.Stejně tak taj,sazenice,nic z toho co je potřeba na plnění úkolů v družstvu.Vypadá to na to, že RT vymetá už delší dobu sklady.Můžou si to natlouct do špic!

    LV 109
     
    Naposledy upraveno: 30/9/17
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Mejte obcas trochu pochopeni... RT se vratil po 2 mesicich z Karibiku a vy po nem chcete, aby si pamatoval, ze medvedy uz nam dal za krejcary :D Je ja nahodou chapu... takovou staj pro soby, kdyz RT prehodil z tajemna za krejcary, tak je jeste dalsi 2 akce OaD lide nabizeli za jine tajemne a OaD se opakuje cca po 3-4 mesicich? xD
     
    Naposledy upraveno: 29/9/17
    Pitrýsek47, -Kuteno- a Alena tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.