Mini-akce Mini akce: Stájbola (29.09.-01.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 28/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Stájbola ::..
    Prostor pro vaši diskuzi


    [​IMG]

    Od 29.9. 14:00 hod. do 1.10. 14:00 hod. proběhne mini-akce Stájbola.
    K pouličními prodejci doktoru Marigoldovi se dostaneme přes ikonu v časomíře (nad levou lištou)[​IMG] nebo Novinky ve hře.

    [​IMG]

    V levé části najdeme tři stránky s nabídkou stájí, z nichž budeme vybírat. Mezi jednotlivými stránkami listujeme pomocí posuvníků. Na první stránce je v nabídce devět obyčejných stájí, z nichž je třeba vybrat kliknutím pět.

    [​IMG]
    Na druhé stránce je v nabídce šest neobyčejných stájí, z nichž je třeba vybrat kliknutím dvě.

    [​IMG]
    Na třetí stránce jsou v nabídce čtyři vzácné stáje, z nichž je třeba vybrat kliknutím jednu.

    [​IMG]
    Výběr lze před zakoupením stáje upravit, a to buď červeným křížkem v pravém horním rohu každé vybrané stáje, nebo tlačítkem Reset, kterým zrušíte výběr všech stájí najednou.

    Jakmile máme vybráno všech osm stájí, pomocí tlačítka Koupit si zakoupíme jednu z osmi vybraných stájí. Jedna stáj stojí 15 Florenů, je možnost nastavit vyšší počet a zvýšit tak šance na získání stáje, kterou chcete. Při vyšším počtu zakoupených stájí se samozřejmě adekvátně navyšuje počet Florenů k úhradě.

    [​IMG]

    Po zakoupení vybraného množství stájí se ukáže vyskakovací okno s informací, jakou stáj/stáje jste získali. Například - jedna zakoupená stáj...

    [​IMG]

    ...a dvacet zakoupených stájí

    [​IMG]

    Upozornění: obdržíte tolik stájí, kolik jste jich koupili, není však garantováno, že získáte některou konkrétní stáj, vždy získáte stáje náhodně z výběru osmi, který jste učinili před koupí! V případě, že získáte žlutý nebo oranžový upgrade, získáváte zároveň základní stáj.

    Jakmile provedete první nákup, v pravém dolním rohu okna akce se objeví lišta s tlačítkem Použít předchozí výběr, která vám může usnadnit volbu stájí při dalších nákupech.

    [​IMG]

    Přejeme vám, ať získáte stáje, po nichž toužíte.

    EDIT Varování: V akci stájbola můžete získat i obydlí pro medvěda, které běžně můžete koupit ve farmářském obchodě za krejcary.
     
    Naposledy upraveno: 28/9/17
  2. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Nezapomnělo RT obnovit nabídku? Nejlepší je možnost zakoupení obydlí pro medvěda za 15 fl. Většinou alespoň něco investuji ale tentokrát se nezúčastním.
     
  3. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Z nabídky si mimo poslední skupinu nedokážu vybrat ani jeden chlívek, který bych potřebovala, takže se určitě nezúčastním.
     
  4. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    ahojky , za mě staré nezajímavé stáje ...medvěda si kupte raději za krejcary než za 15 Fl ;)

    [​IMG]
     
  5. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    Tak tentokrát je to naozaj bieda.Pre nich sú to neobyčajné chlievy ako lasica alebo oranžový medveď?A Mravenčiar ako špeciálny?Veď to všetci majú už dávno.Na tejto akcií určite nezarobia!!!
     
    modro.ocko22, -Amalka a Apachie1 tohle ocenili.
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    jéééé, škoda že není bažant, kvůli němu bych do stájboly šla, takto ne e, budu Fl šetřit xD
     
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Nejspis ma Farmerama mraky novych hracu... ja s diky vynechavam.
     
  8. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    veru nie,tentokrat to pojde bezo mna,bohuzial nedali do ponuky to za co by som bola ochotna investovat fl
     
    veverka.sandy, -Amalka a Apachie1 tohle ocenili.
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Kupovať nebudem,tých stajní čo sú v ponuke mám už až-až.Keby tam bola žirafa a bažant ktoré nemám tak by som kúpil ale na také čo by išli do lišty škoda každého florena.
     
  10. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Všechno mám,nic nepotřebuji ;)
     
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tak tohle mi připadá dost úsměvné. Pořádný kousek zvěře člověk nemá šanci získat z tajemna, vždyť víte, co vám v poslední době napadalo, tak doufá, že má šanci ve Strombole (za peníze) - a ona takováhle pecka? Začínám mít dojem, že si někde tam nahoře někdo udělal nadměrné zásoby kresleného materiálu, nechce se mu to jen tak vymazat, tak zkouší, co to dá.
     
  12. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Vzhledem k tomu, že mi chybí jen bažant, tak nic.
     
  13. koljan74

    koljan74 Aktivní autor

    ...počkáme si na farmářský expres s chlívky, doktor Marigold to má docela těžký, myslím, že na něj každý hází bobana :)
     
  14. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    z toho vsetko mam takze vynechavam :)
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Má za kačky vozit lepší zboží... ;)
     
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    mám vše.... takže akce jde mimo mne :)
     
  17. anculilinka

    anculilinka Pisálek fóra

    Další akce, které se nezúčastním :)
     
  18. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím všechny, momentálně řešíme, jestli bude možné nějak vyřešit problém s obydlím pro medvěda. Budeme Vás informovat, ale zatím to vypadá tak, že akce bude spuštěna tak, jak je v diskuzi uvedeno.
    Díky danda
     
    MatysekKamilek, Skali a Y_n_O tohle ocenili.
  19. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Mám vše, takže štěstí zkoušet nepotřebuji. ;)
     
    jatelina a -Amalka tohle ocenili.
  20. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Super akce! xD xD xD Nechává mě v klidu! :p Není tam bizon, takže na to peču. :)
     
    fany2020 a -Kuteno- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.