Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 24/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Zas také zlé s tým OaD to nie je. Vzhľadom na to, že bola nedávno akcia "tombola s bedami" tak sa aspoň preriedi stodola. Ono ide zrejme o to, aby mal človek jasnú predstavu o čo stojí. Najhlavnejšie to, čo má význam si vyobchodovať, nepoznám presné stavy získaných vecí ale zatiaľ je to iba takto: 40ks křeččí past, 4xneon výbeh (rôzneho druhu), 28x vajíčkový strom, 1x soumračná bříza. Nie je to až také čierné ako to opisujú niektorí farmári. V podstate keď o tom uvažujem tak už iba získať stromy "Pabuk Jižní" a "Diospyros" a ešte aspoň 10x "Rakytník" a už nebude o čo stáť. Treba si písať tie poznámky to je celé
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  2. kačenka5

    kačenka5 Pilný autor

    Ahoj všem;) tak to je síla kudlanka = 50 med stromů já měla zato, že si tu máme pomáhat... a ne se škubat!!!:cry:
     
  3. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    našiel niekto z Vás podobné perličky? :)
    [​IMG] [​IMG]
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

  5. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, na tuto akci nemám moc času, tak brouzdání po vzducholodi jen okrajově. Něco se podařilo, tak snad do zítra bude líp. 8)


    [​IMG]
    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
  6. onicem

    onicem Pisálek fóra

    Je zajímavé číst starší příspěvky a člověk nestačí zírat. Patřím taky k těm, kteří se vrátili po letech do hry (karanténa byla moc dlouhá :-D). S farmou jsem skončila v roce cca 2012 a jakmile jsem ji po osmi letech zapla, no, řeknu vám, nestačila jsem zírat. Banány, opičí chrám, nové ostrovy, každý týden akce, dekorace, které dávají i více bodů, než 300... :-D Se čtyřmi vajíčkovými stromy a třemi s kravským mlékem jsem byla kdysi borec a teď...? xD
    "Využila" jsem tedy akci OaD a poprosila o nějaké základní věci a našlo se pár lidí, kteří mi poslali opravdu nádherné věci. Pro dlouholeté hráče "odpad v liště", pro mě druhé Vánoce. Mám jen obyčejné, max žluté stáje, lezu si hlemýždím tempem, ale nikdy bych si nedovolila žádat o růžové, nebo neonové stáje. Teď mi sousedka poslala tři růžové stáje, děcka, já se málem rozbrečela radostí (jo a taky jsem už pochopila, jak si někdo dokáže nasyslit x tisíc kusů zvířat-doteď jsem neměla tucha, že ty vyšší stáje vyrábí i více kusů :D). Mrzí mě, že se i tady najdou "vych*ánci", kteří kazí veškerou radost ze hry. Na druhou stranu po mé druhé zkušenosti s OaD musím říct, že se tady opravdu najdou borci, díky kterým to navrácení, či noví hráči nezabalí hned po pár dnech.
    Takže velké DÍKY vám!8)
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  8. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    matlafous123 taky bych brala tvoje odpadky,nemam ani jedenxD;)xDxDxD Kde máš popelnici?
     
    jana563 tohle ocenil(a).
  9. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak jsem to stále odkládala (nechtělo se mi listovat tím návalem hloupostí) a najednou je OaD pryč. Alespoň, že jsem stihla poslat slíbené, jinak bych vypadala jak slibotechna :p
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kiki, díky ;)
    Tak toto OaD bylo opravdu výživné, stálo mne to jistě přes 350 FL, tolik toho jsem snad ještě nenaposílala
     
  11. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    aj pre mna bolo toto O&D uspesne,najviac ma potesila tato vymena
    [​IMG] ,konecne sa mi dari plnit si svoj sen ;),ak tych pierok nazbieram dostatocne mnozstvo -snad pojdem aj do topky xDxDxD,ale to tak skoro nebude ;)
     
    danielka0000, evainfo a MatysekKamilek tohle ocenili.
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Já využila systém a prodala 47 z 250 oranž oslů;)víc kuponů nebyloxDAle i nějaká výměna byla,třeba za 10vajíčkových stromů 1 JC,nebo 10 stromků na mléko taky JC. A ještě jich dost zbylo....
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. sophiastanka

    sophiastanka Rádoby autor

    AHOJ. Bude moct dostat aj kapuciarku modru. dakujem
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sophiastanka - ahoj, nepůjde - je to novinka a novinky lze obchodovat zpravidla až zhruba po čtyřech měsících. Kapuciarka modrá byla do hra zavedena 14.8.2020, takže má ještě čas.
    Co půjde obchodovat se dozvíš na 1. staně této diskuze, kde jsou CZ i SK seznamy.
    Hezký den
     
  15. sophiastanka

    sophiastanka Rádoby autor

    pojde dostat kapuciarku modru .dakujem
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sophiastanka - na tvou otázku jsem odpověděla nad tvým příspěvkem, tak si to prosím přečti a nepokládej otázku zbytečně znovu - pokud je to tedy otázka - postrádám za větou otazník :eek:
     
  17. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    zde je seznam položek, které půjdou měnit poprvé.
    Opět jsem vybral pouze ty, které se mi zdály nejzajímavější.

    Stáje a výrobny
    Pavučina III: Červená
    Výběh pro poníka III: Červený
    Mraveniště III: Červené
    Nosorožčí výběh I: Žlutý
    Nosorožčí výběh II: Oranžový
    Jezero pro hrochy III: Červené
    Jezevčí doupě III: Červené
    Obydlí pro mloky skvrnité II: Oranžové
    Parní sauna

    Dekorace
    Blázniví netopýři
    To je trefa!
    Probuzení

    Stromy
    Láhevník ostnitý
    Ořechovec hořký
    Strom mongongo
    Voskovník červený
    Jeřáb břek XL
    Jeřáb břek XXL
    Albízie XL
    Albízie XXL
    Lípa XL
    Lípa XXL
    Žluté lapacho XL
    Žluté lapacho XXL
    Strom sigillaria XL
    Strom sigillaria XXL
    Prehistorická jedle XL
    Prehistorická jedle XXL
    Jasan XL
    Jasan XXL

    Kompletní seznamy najdete zde:
    Co půjde darovat
    Co půjde vyměnit
     
  18. elvis1095

    elvis1095 Zelenáč fóra

    Ahojky chci se zeptat v oznámení je psáno že dostaneme 3
    licence a tedy proč jsem dostal jen jednu?Díky za vysvětlení.
     
  19. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    elvis1095 v oficiálním oznámení byla chyba. Správně se má při přihlášení během akce každý den připsat 1 licence od každého druhu.
     
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Super nabídka .... 1 láhevník za 10 papouščích stromků.... -.-
    Jdu spát, mlátila bych tyhle hamižníky.... basebolovou pálkou kamsi....>:(

    Dobrou noc.