Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 24/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    marketka47 - herní poštou, prosím ;)
    Děkuju
     
  2. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Skali- veliká omluva,letí;)
     
    Skali tohle ocenil(a).
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.No tak v tom blúdim už druhý deň a získal som jeden gaštan!8)Stále dookola to isté!Už som rezignoval.
     
  4. .stazi.

    .stazi. Pisálek fóra

    Chcela by som darovať susedovi jazierko pre vážky, mám ho v inventári, ale vôbec mi to neukazuje, keď vyberiem suseda v darovaní.
    Skúsila som vybrať iného suseda a tam mi to ponúka. Vážky sú od nejakého levela? Alebo v čom je problém?

    Skali,
    ďakujem :)
     
    Naposledy upraveno: 27/1/20
    Skali tohle ocenil(a).
  5. -bobča-

    -bobča- Pilný autor

    prosím, poradí někdo, jak poslat mrkvovojablečnou směs, děkuji, prosím, pošli holuba, dík
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .stazi. - ahoj, příjemce musí mít vážky aktivované v opičím chrámu za ZB, jinak mu poslat nepůjdou.

    Edit: Není zač :)
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    -bobča- musíš mít dotyčného v přátelích, abys mu mohla něco poslat. Napiš mu zprávu. Pak se překlikni do Odchozí pošty a u dotyčného si zatrhneš Přidání mezi přátele. Pak už mu můžeš posílat dárky...

    odchozí pošta.png
     
    Naposledy upraveno: 27/1/20
    naruto2002 a zejdy66 tohle ocenili.
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  8. -bobča-

    -bobča- Pilný autor

    všem - co uspěli, gratuluji a farmářům děkuji
     
  9. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Tak jsem se rozhodla(asi jsem staromodní),že už nebudu posílat žádné dárky rádoby farmářům co neznám.Darovala jsem žádané stromky akyraa a myslela jsem si že aspon poděkuje nebo písne že došly -bohužel-jsem zklamaná protože dříve to tady bylo dobrým zvykem,né že bych čekala nějaké ody ,ale.Já vím,ale jsem stará škola,kde bylo základ poděkovat,pozdravit a poprosit,to se asi dneska nenosí.Ano,já se slušně zeptala si po půl dni-pak druhý den znova-žádná reakce až dnes po mém dopisu.Jsem ráda,že aspon dnes,že se stromky nestratily,ale tím končím s dobročiností.
     
    Naposledy upraveno: 29/1/20
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    mituli, vyčkej, třeba není na příjmu a ještě se dočkáš, já tu taky nesedím jako žába na prameni a poštu vyřídím většinou až večer a někdy i další den.
    Máš dobrý pocit z darování? asi ano, ale potvrzení, že stromky neskončily v systému je dobré mít nebo se ho zeptej.
    Ani dřív ani teď někdo nepoděkuje, za radu ani za dárek. Asi je to pro ně samozřejmost a ne základní slušnost ,-).

    Edit: Někde nešel proud ani internet, byla bouřka jako v létě akorát se sněhem, vichr, padaly stromy atd. U nás jo.
     
    Naposledy upraveno: 29/1/20
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Já bych se slušně poštou zeptala - pošťouchla tu osůbku. A vidělo by se (mohla být v práci, dopoledne třeba spí.....) ;)
     
    radyn.m a satelit tohle ocenili.
  12. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Hurá,tuto akci mám ráda.Aspoň se nebudu nudit,když mě Andrej zakázal jít ven pro můj věk.Včera jsem myla okna,tak dnes odpočívám.
    Doufám,že získám co potřebuji.
    LV 220,bh 501
     
    kytka50 a dasa1143 tohle ocenili.
  13. ankajanko1

    ankajanko1 Perspektivní autor

    jana151049, ak si pri upratovaní vyhadzovala nejaké strom alebo stajne, recykluj ich u mňa na farme :) Véééľmi sa poteším. Do takého LV sa nedopracujem ani tera v dôchodku :)
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mi zas ta nákaza prostřednictvím vlády, bohužel toho *** opravuji, íáčka, už minulý pátek zakázala jit do práce; tak tu sedím a pozvolna blbnu. Kdo co potřebujete, pište, co mám, to dám, když si ověřím, že hrajete... aspoň zabiju čas...
     
    Naposledy upraveno: 20/3/20
  15. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Ahoj všichni, kdo chcete něco vyměnit.Ted jsem našla nabídku a málem spadla ze židle.Někdo chce za studnu-dekorace Zmrzlinový fazolovník.
    To by snad systém ani neměl dovolit takovou nehoráznost.Nabídka by měla mít alespoň nějakou hodnotu.Snad nedostanu výstrahu,že to komentuji
     
  16. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    To se tady stává docela často, že někdo neví co za co chtít.... četl jsem tady jednou, že za jednoho JC chtěl dotyčný padesát papouščích stromů... Většina lidí je příliš slušná a tak je taková nehoráznost ani nenapadne, ale nejsou všichni stejní...Občas se tady povede něco získat za solidní cenu, ale lepší je se s někým domluvit a nechat si něco darovat. Je tady hodně slušných lidí...mě samotnému se to stalo několikrát a taky jsem občas něco daroval.
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kytka50 - bohužel, je to o lidech. A lidé jsou různé.....Vlezla jsem do lodi, koukla na ty nabídky a raději zase vypadla. Je to síla o_O
     
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak vymena se zadarila, nabidl jsem a ziskal jedinou novou vec co se dala ziskat, takze spokojenost!
    Jen system je hloupy, ma byt 5 nabidek toho co chci, pak pockam, ostatni k ty nabidce napisou co by za to dali... a ja si z tech nabidek vyberu a tim radka zmizi a jede se dal... ted chci jednu vec ale hladam z tisicu moznosti, co jako muze ten druhy chtit...
     
  19. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Někomu sem něco slíbil a nevím co a komu tak se prosím připomeňte jinak co se tam děje s těma nabídkami je teda síla asi jim žere koruna virus mozekxDxD.
     
    kytka50 a dasa1143 tohle ocenili.
  20. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Také jsem někomu něco slíbila, prosím ozvi se. Možná asi bublinky ale komu?
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).