Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 24/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    .:: Mini-akce: Obchodování a Darování ::.

    Prostor pro vaši diskuzi
    [​IMG]

    Opět tu máme Vaší oblíbenou akci O&D. Věříme, že během této mini akce se neobjeví žádný problém, který by nám tuto tak očekávanou akci pokazil. Darujte, vyměňujte, prodávejte, udělejte radost nejen sobě, ale i jiným.

    ..::Co půjde prodat::..

    ..::Co půjde vyměnit::..

    ..::Co půjde darovat::..

    Co nepůjde posílat - výjimky:

    Stromy a jejich upgrady + chlívky a jejich upgrady, které jsou ve hře zavedeny kratší dobu než 4 měsíce.

    Odměny z TOP 500:
    Veverka se žaludem, Bobří pekárna, Lovec ztraceného banánu

    Meditující opice, Guru opice, Bratr vlk, Bizon Bill, Mistr medvěd, Nesmělý rys,
    Mazlivé kotě, Létající Ruda, Dráček štěstí, Mi, Ma a myší myš, Bambulka kučeravá,
    Tančící kachny, Vlajka BILD, Vlajka O2,

    Super obří stromy jakéhokoliv typu, Super obří stáje jakéhokoliv typu, Florenovník, Kouzelný strom, dekorace z Květinové edice, dekorace ze Strašákové edice, Ptačí edice, Mystické kolekce a kolekce dětských vozítek.

    Všechny značkové položky:
    Patří mezi ně: Shaun, My Little Pony, Looney Tunes, Fraggle Rock, M6, mynet (Sultan von Türkenia), Dekorace k akci Zelené týdny (Auto, značka, „Sauber“, Borsty, špinavý továrník, Větrný mlýn „Fííí“, Vysavač smogu, Paolo, vegetariánský šéfkuchař, Demonstranti na farmě), Plný dům I, Plný dům II, Plný dům III, Ovečky u stolní hry

    Domácí mazlíčkové mohou být obchodovatelní jen se systémem, s výjimkou Rainbow Dash vejce, Zámek z oblaků, protože to patří ke značce My Little pony


    Dobu trvání akce zjistíte díky časomíře na farmě (nad levou lištou)[​IMG] anebo v sekci Centrála-akce na fóru.
    Informace o akci O&D je jako vždy uvedená i v Novinkách ve hře.

    Po začátku Mini-akce O&D nezapomeňte na aktualizaci hry pomocí F5.

    Možnost darovat, vyměnit nebo prodat spustíte přes ikonu v Akční časomíře.

    [​IMG]

    Po jejím rozkliknutí uvidíte možnosti pro darování, výměnu a prodej systému

    [​IMG]

    Všechno o akci Obchodování a Darování (O&D) se dozvíte ve FAQ
    ..:: FAQ - Obchodování a Darování ::..


    Zde je prostor jen na diskuzi anebo otázky k akci O&D.
    Jediná sekce, kde se žádají a nabízejí dárky:
    ..:: Zasílání a výměna dárků ::..


    Všechny příspěvky, které budou obsahovat nabídky, budou ihned moderované a po opakovaném prohřešku bude udělen trest za psaní mimo téma tzv. OT

    Mini-akce: O&D je dopředu avizovaná v

    ..:: Centrála - akce ::..

    Nemáte FL? Nevíte, jak je koupit? V tom případě směle do Banky ve hře:

    [​IMG]

    ..:: Banka - nákup herní měny ::..


    Přejeme hodně štěstí při akci Obchodování a Darování, ať se vám podaří získat to, po čem toužíte.
     
  2. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Jé, vy jste na nás tak hodní! Když končilo rybaření, tak jsem si říkala, že asi bude trvat hooodně dlouho, než budu moci vyměnit dekorku na stonek, a už je to tady, hurá ;):D
     
  3. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    Paráda, udělali jste mi při pátku radost, díky za akci, vůbec bych se nezlobila, kdyby se takhle brzy vracela pravidelně. A ještě lepší je, že by - alespoň to tak zatím vypadá - mohly jít vyměnit dekorky z lovu ryb, chválím. :)
     
    Honzulka05, malinkami a michalka59 tohle ocenili.
  4. Mel161

    Mel161 Pisálek fóra

    • Příspěvek patří do jiného vlákna
    Ahojte, ja sa chcem spýtať na strom moringaXXL. Na Baharame som v 220 kole a nechce mi dať moringu XXL na oyčajný strom moringa, hoci to už mám aktivované. Prečo? Ďakujem za odpoveď. :(
     
  5. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak co budou moc měnit dekorky z rybáře?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Mel161,
    pokud ji máš z renza, dej ji rovnou na plochu.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. zuzana.73

    zuzana.73 Rádoby autor

    ahoj, tak to je zprava dne :)
    z akce OaD mam vzdycky radost,
    takze realizacni tyme mas u me jedno velke a hodne vyznamne + :D
    diky moc
     
  8. Poki1409

    Poki1409 Aktivní autor

    Jupiiiii teším sa :D:D Som zvedavá už teraz , že čo sa mi podarí uloviť za kúsky :)
     
    dingičko, Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  9. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Super :Da je to zase tady:pTa pravidelnost této akce se mi začíná líbit;)
     
  10. Biďoun

    Biďoun Zelenáč fóra

    Tak za tohle by si RT zasloužilo jednu štípanou :) Díky, díky, díky všemocní vládcové :)
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Některé dekorace jsou již dávno za zenitem a stejně nejdou posílat! Je nějakej důvod? (meditující opice,sada 4 zvířat-bizon, vlk,rys, medvěd,nadšená porota , putující ovce)
     
  12. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Zdravím, mám neskutečnou radost z OaD a ještě ke všemu, že půjdou darovat dekorace z akce Hrátky s rybami, která se mi nezadařila. Nyní "písemně oběhnu" sousedy, jestli nemají pro mě potřebné dekorace a když né, písnu do patřičné rubriky či zkusím štěstí ve výměně.
    Za toto RT .... díky. ;)

    Pěkný den ikdyž u nás prší, ale zase mi jde žehlení pěkně od ruky.
    Mnoho štěstí ve hře.

    Madulka_cz
     
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Asi vsichni maji radost z toho ze jde doplnit stonek s Rybama, ovsem jde o to kolik bude darcu... taky jsem neziskal vsechny dekorace, no ale zatim ty ostatni makaji v parku, tak uvidime...
    Obavam se ale kombinace zpomalujici flash cache (tisice adresaru behem par hodin) s intenzivnim klikanim v nesmyslnych oknech (co se ani nedaji roztahnout a videt cele = 1 minuta prace povolit menit velikost okna)...
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky všem :) tak já chci hlavně získat dekorky z rybářské akce :p .. jednu už mám slíbenou a chybí už jen sehnat kamarády a to se trošku obávám, protože nastane chaos, hodně jich už je zamluvených o_O a hlavně!! .. ať je tentokrát opravdu málo, či žádní nefér hráči :wuerg:
     
  15. psiktom

    psiktom Zelenáč fóra

    No těšil jsem se že si s manželkou vyměním kowhai za rakytník a želvu za ledňáčka ale jak vidím tak bez šance no co snad příště
     
    Naposledy upraveno: 25/7/15
  16. renerucka

    renerucka Zelenáč fóra

    nevíte, jestli můžu přesunout věci co mám např na divoké louce do inventáře? A jestli jo, tak jak? Díky
    ps: napište mi přímo do zpráv, díky
     
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    prosím nezapomínejte, že jakékoliv žádosti o výměnu a nabídky patří do tématu Zasílání a výměna dárků a že je možné je zadávat až po začátku akce.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj renerucka, prestavať divokú lúku ako aj iné plochy môžeš pomocou ikonky v ľavej lište
    [​IMG] máš tam na výber: otočiť predmety, presunúť alebo odstrániť.
    Podobné otázky prosím smeruj do vlákien Všeobecné dotazy alebo Nováčci, ďakujem.
    Peknú hru prajem.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Vzhledem k tomu, že jsem na seznamu nenašla parfumerii ani textilní mlýn, zanechá mne tato akce nejspíš v naprostém klidu a nezájmu...
     
  20. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    Tak som zvedavé aké nároky na výmenu budú mať tak povediac nenažranci za dekorky z Rybárskej akcie...
    Minulá akcia ma presvedčila o tom :cry::wuerg: Mňa tak isto stoja tajňáše no si myslím že za jednu taj.stajňu postačia 3 taj.stromy a oni by chceli 10 a viac...