Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 11/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj babča19511,

    niekedy pomôže obnovenie hry(f5), prípadne odhlásenie a znovu prihlásenie sa.
     
  2. kemča1

    kemča1 Pisálek fóra

    :cry::cry::cry::cry:Jsem na tom stejně. Jabloň by určitě dorazila. Taky mě od souseda tamarin nedorazil
     
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    babča a kemča - a hledáte ho na baharamě?
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. mousicka

    mousicka Guest

    malinkami tohle ocenil(a).
  5. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Doporučuji všem hráčům v depresi nebo smutku či nenaladěnosti projití výměnných nabídek nabídek ve vzducholodi. Já se právě vrátil z půlhodinového testování použitelnosti koberce k válení se ve stavu nekontrolovatelného otřásání a zmítání smíchu :D
     
    evainfo, iveek a pajaable tohle ocenili.
  6. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Ahojky,

    děkuju vám všem za výrobny, už mam kam postavit ty vylepšené, když mi chyběly ty základní.
    Koukala jsem co ještě nemam. Nezbyl někomu křeček a skunk, nebo veverka.

    Už mam dva šneky - hned se pustili do salátu, vlezli si na něj a okusují. Jeden je větší, asi 3 cm, a druhý má asi tak 2

    Prosím

    Klárka
     
  7. salynka

    salynka Zelenáč fóra

    Hezké odpoledne. Dlouhou dobu jsem farmu nehrála a na O+D jsem se opravdu těšila.
    Ve vzducholodi se mi pár výměn podařilo, ale většinou šlo odekorace.
    Některé požadavky jsou opravdu k popukání. Nabídka jabloně XL a
    poptávka kowhai . Co na to říct? Pokud to nabízí děcko, dá se ještě omluvit, jestli
    dospělák, tak je buťo blázen nebo vyčůránek a čeká, že se někdo splete.
    Já jsem s touto akcí velmi spokojená a to hlavně díky Evince (farma pajaable) a tímto
    ji chci velmi poděkovat za amherstii , kowhai , červené stáje atd. Děkuji moc , jsi
    fajn, málokdy se najde někdo, kdo dá něco pro radost. Také chci poděkovat hráčům
    Kantor15 a hopik za dárky. Sally
     
    evainfo a pajaable tohle ocenili.
  8. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    šneky? Jaký šneky? o_O jako v reálu čičo?
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. kotule

    kotule Pilný autor

    Ahoj, nikde nemůžu dohledat, zda jde darovat licence. Poradí mi někdo, prosím? Díky moc :D
     
  10. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj kotule,
    licence jdou získat pouze tak, že se v průběhu akce přihlásíš na farmu, nebo si je koupíš.
     
  11. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Nemáš vůbec zač , hlavně, že jsi spokojená. ;)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    nikde jsem nenašel v nabídkách lípu -je možnost ji zjískat v taj. sazeničkách?
     
  13. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    mija.kecka - lípa byla jako odměna v České akci, bohužel ji nelze darovat ani vyměnit a v Tajemných sazeničkách není.

    Přeji ti fajn hru
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. farmar1357a

    farmar1357a Zelenáč fóra

    Kozí chlívek za kowhai nebo jabloň za příbytek pro kiwi - bože, to je ale kurz :sleepy:
     
  15. tlapka

    tlapka Pisálek fóra

    Ach jo, než se člověk prokliká přes všchny ty nabízené vzácné jabloně ... nešlo by sem dát a-z řazení nebo vyhledávač ?
     
  16. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ahojky já mám radost jupíííí:p konečně jsou tu i super hráči získala jsem konečně pavučinu a kkkkkiiiivvviihhhooo jooo nebojte škytavka to není mám obrovskou radost:music: tak jsem tam hodila také něco víc ať udělám radost i dál já obratem. Našly se i vylepšení na Baha stromy xxl OaD je náhodou bezvadná ---Orlíček mám --- :D:Dpřeji vššššem ať se moc moc zadaří.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. tatka70

    tatka70 Zelenáč fóra

    Super akce mám vyměněné stromy - Amherstie,Tamarindový strom.Děkuji.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. zuzas66

    zuzas66 Pilný autor

    ahojky. jsem pro velkou změnu hledání. teď se mi stalo, celkem dobrá nabídka poměr dekorace - strom. tak jsem vyjela ven zjistit stojí-li to za výměnu, aby dekorace nebyla jen malá protihodnota za celkem dobrý strom. vrátím se a je samozřejmě fuč. jsem aspoň pro informační bubliny. všude to na nás vyskakuje tak proč ne zde. když není vyhledávání. děsný
     
    evainfo a kaolín11 tohle ocenili.
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Vyhledávám hodnotu dekorací na fóru, ale i tak je to strašně zdlouhavý!:sleepy: Přesto OaD hodnotím velice kladně, ikdyž to krapet narušuje jeden velice neodbytný hráč!:eek:
     
  20. katerina.viktorie

    katerina.viktorie Pisálek fóra

    Hmmm super, syn mi poslal Tamarid a nedorazil... díky moc!!!!
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.