Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 11/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    To bys po nich chtěl moc, vždyť ani u dekorek v liště se vůbec nezobrazuje, že dávají BBZ :( Už by s tím taky něco mohli dělat
     
  2. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Nestačím se divit některým nabídkám na výměnu :eek:
    někdo nabízí 1 vodní nádrž a chce za ni Amherstie :D tak to se opravdu vyplatí xD
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, také se divím za J.Citrona chce 15 meruněk XXL
    Některé hromadění stromů nechápu, mně stačí jeden nebo dva, tři už je výjimka :)no možná, že je někdo vlastní a jemu se nabídka splní
     
    Pavlahan a evainfo tohle ocenili.
  4. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Zatím jsem nikdy nenarazla na nefér hráče,ale dnes možná ANO.Na základě mého seznamu výměn na fóru,nabídnul poštou Barvírnu IV.,potvrdili jsme si,že jdeme posílat.Poslala jsem smluvené věci,ale barvírna nedorazila už bezmála 3h,dotyčný vůbec nekomunikuje :(:(:(

    Stále doufám,že se mi ozve,občas se stane,že nám do toho něco urgentního vejde a nemůžeme být u pc a pod.
    Jedná se o nick: --brody--

    Pokud by se mi ozval a barvírnu IV poslal,vše zde pochopitelně smažu.jak je to s listinama Fair Play a tou negativní černou?Už zde na fóru není seznam?
     
  5. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    jesterka74 - černá listina dříve byla, ale vedení ji bohužel zakázalo... a protože se BP zříká přímé odpovědnosti ve hře je taková výměna založena na odpovědnosti a čestnosti hráče a s tím i spojeném riziku...

    I přesto přeze všechno ti přeji fajn hru a radost ze hry.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  6. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    V sekci výměna dárků už je tam na něj druhá stížnost....
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  7. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    No, bohužel, i tací se najdou :(
    Ale najdou se naštěstí i ti, co mají zlaté srdéčko a nestáhnou z vás i trencle xD. Já měla fajné výměny. Čímž velice děkuji Crowerovi a Monicce79, jitce76. A za krásný dárek hráči majojo53. Jste super :inlove:

    Vzducholoď, to je neštěstí. Rolovat třeba přes 50 stránek, není vidět počet poptávaných kusů, chybí možnost nahlédnout do svého invu atd...
    U některých nabídek se i rozum pozastaví. Ale lezu tam, pátrám, roluju... Ale je to šílené. Možná by se tomu mělo RT věnovat... Třeba místo plastiky Bambule, vrtání v hnoji, vymýšlení nové zvěře a stromů každý měsíc ;)
     
  8. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    jesterka74

    Hele, já bych to nevzdávala. Počkala bych do zítra, a pak bych zkusila velice pokorně napsat na podporu. Napsala bych jim, kam, co a v kolik jsem to posílala. A požádala bych, zda by bylo možné, aby se mi ty věci vrátily zpět. Sice nebudeš mít barvírnu, ale aspoň to, co jsi sama poslala. Třeba ti nevyhoví, ale za zkoušku to stojí :)
    Já kdysi také poslala věci, kam jsem neměla (pamatuješ?) a nakonec se mi to vrátilo. Sice to byl jiný případ, ale třeba to vyjde i s tímhle :)
    Každopádně fakt bych to nevzdávala jak píšu :)
     
  9. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    zemanka01


    Přesně tak,mám to v plánu,ale počkám až do konce akce raději.Jinak jiní hráči potěšili hodně,protože se mi povedlo po 3 akcích O&D získat konečně IV.výrobnu (na Lanýže) a spoustu dalších dekorek,které sbírám.Chci poděkovat hlavně hráčům:
    Babu7770,máťochov a Dela76,snad jsem na nikoho nezapoměla.Hráčům co slušně požádali,jsem poslala pár věcí,co potěší a pomůžou v plnění úkolů Družstva.Pamatuju si jaké to je,když jsem kdysi dávno dostala darem první motýlky,byla jsem z nich taáák nadšená,tak se snažím tuhle radost zachovat a oplácet :)
    Všem přeji pěkné výměny a hlavně fér jednání.však ono na ty černé ovce dojde taky,mlýny melou pomalu,ale jistě...V každé mé nabídce bude každý takový výrazně zveřejněn !
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jako obvykle, vzducholod nanic, sice treba poptavka po necem je sice velka, ale chtit 50 stromu za cokoliv je fakt ulet...
    Dostal jsem darky, to jediny funguje, moc diky... uz ani nepisu do sekce s vymenama, nez se napise jedna veta, jsou tam tri stranky UPLNE STEJNYCH lidi, co to jen tapetujou...
    taky by nebyl zadny problem omezit ne pocet prispevku, ale vkladani - tak hodinu jeden... editovat bez omezeni, at jsou aktualni, to je jasny...
     
  11. Barunka84

    Barunka84 Pisálek fóra

    Ahoj prosim nema navic nekdo baobab?????vymenim za neco jineho,nemam na nej stesti...dekuji Barunka84
     
  12. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Barunka84,
    baobab posielať nejde a všetky iné ponuky poprosím jedine do vlákna >Zasílání a výměna dárků<, ďakujem.
    Peknú hru prajem
     
  13. snoop80

    snoop80 Pisálek fóra

    • Prosím nevkládej více příspěvků hned pod sebe. Když chceš něco dopsat nebo změnit, použij u svého příspěvku volbu upravit. Pajda361
    ahoj,muzete mi vysvetlit proc nemuzu vymenit ruzove kachny za velikonocni kuratka?????

    nebo mi opet nikdo zase neodpovi???????????????????????????????????????????????

    je tu nekdo??
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/6/15
  14. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Já mám z toho "normálního" rolování ve vzducholodi trvalé následky. Šilhám vlevo,
    vy ne? Jen aby se k tomu nepřidal ještě nějaký tik.
    Narazil jsem jen na jednu nabídku amherstie a to za 20 ks slaných XXL.
    :D:D

    kaolín - ale kděže. Než jsem stačil přepočítat své slaňáky, byla nabídka fuč.
    A to jsem je měl v liště.
    Ještě, že tak. Posílat je po 1 kuse a spotřebovat 20 darovacích poukazů by
    ale byla zábava.
    xD
     
    Naposledy upraveno: 14/6/15
    skalara.v a kaolín11 tohle ocenili.
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Samozřejmě si to vzal! Taková nabídka se už nemusí opakovat!xD
    Tak to fakt zamrzí! Pro příště bych si je raději nachystal do lišty,aby byly ihned k dispozici!;)xD
     
    Naposledy upraveno: 14/6/15
    skalara.v, evainfo a elbedna tohle ocenili.
  16. tolca

    tolca Pisálek fóra

    seš dobrá...já našla kowhai za 60 slaných stromů a usoudila jsem, že dotyčný se asi někde uhodil do kebule...
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak už mě to docela zmáhá :oops: a přestala jsem dávat nabídky ... když mi nějaká "žabka" chce poslat myšku s tím, že je vzácná a chce červenou stáj [​IMG] páni [​IMG] no neberte to :cry: , nebo i jiné, ale to nemá cenu psát :sleepy: ... no se mi podařilo získat pár červených chlívečků :p .. hlavně to byli příjemné výměny i s legrací a pokecem a chci poděkovat Simík21, Jonsdorf, ღSisinkaღ, dananetka a mimo toto téma "losiksobik", která mi moc pomohla radou (která se zde nedala získat) při mé první účasti soutěže na forumu ... všem :inlove: moc děkuji ... jste skvělí a já zase volný víkend strávila u počítače, ale jsem se určitě [​IMG] vyhnula úpalu xD:D .. tak přeji všem, co ještě zkouší štěstí ;)
     
  18. Hermiona84

    Hermiona84 Rádoby autor

    ahojte prooooooosím může mi někdo zaslat výrobnu na HIT ? Nikde ji nemůžu sehnat a tak nemohu plnit ani úkoly. Budu mooooooc vděčná:D
     
  19. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Hermiona84 - desky můžeš koupit na trhu. Cena hitů od doby devalvace této výrobny hodně klesla ;)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. -Zdenka

    -Zdenka Vážený autor

    Krásné odpo.jak je to -časomíra ukazuje konec za 49 hod. a ofiko je zítra-jak je to ? Kdy teda končí O+D děkuji, Zdenka
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.