Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 11/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    bbowling tak zkus pár dní pěstovat salát a chovat slípky a třeba se opět dostaví nadšení ....

    ....jo a nejlépe na 1x1 a bez kombajnu xD
     
  2. vlasaty-had

    vlasaty-had Pisálek fóra

    keď vidím niektoré ponuky vo výmene, ako "ovčín" za "výbeh pre kiwi", normálne by som zakázal tomu človeku hrať :D akurát sa človek prehrabáva nezmyselnými nereálnymi ponukami... :mad:
     
    mamča50, evainfo a Alena tohle ocenili.
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    vlasatý-had: jsou to vesměs nováčci ( i když je jich tam pár, co to zkouší) ... no dala jsem nabídku a čekám ... půjde to, nepůjde .. se svět nezboří :D .. no už začátek akce jsem finišovala dárkem od "Jonsdorfa" , takže velká spokojenost a klídeček ;)
     
  4. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tak OD tak brzy po předchozím překvapilo, ale zjišťuji, že nemám co měnit. Minule se zadařilo vše, co jsem potřebovala. teď mi chybí jen to, co se zatím nedá posílat. Tak se budu těšit na příště.
     
  5. farmář-Šimon

    farmář-Šimon Aktivní autor

    Já jsem spokojená - získala jsem dvě amherisie za kowhai, kterých jsem měla pět :) Ať se všem zadaří získat to, co si přejí :)
     
  6. Ria30.

    Ria30. Guest


    Ahoj Ikebara77, link opravený, ďakujeme za upozornenie a samozrejme sa ospravedlňujeme.
     
  7. mortysa

    mortysa Zelenáč fóra

    Kde se dá domluvit výměna, jsem z toho horka natvrdlá kachna:oops:
     
  8. liliana3211

    liliana3211 Perspektivní autor

    smola, palec dolu, nemožem výbehy poslať susedom, ani ptakopyska,korytnašku,niš
     
  9. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj mortysa, požiadať môžeš v Zasílání a výměna dárků, bližšie konkrétne výmeny si hráči dohadujú už hernou poštou.
    Peknú hru prajem a čo najlepšie výmeny.
     
  10. mortysa

    mortysa Zelenáč fóra

    Děkuji
     
    Ria30. tohle ocenil(a).
  11. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    ahojte tak ja im na ich akciu oad kaslem zistil som ze na ploche miesto 3 vtakopyskou mam 3 medvedou a miesto 4 kiwi mam 4 sovy ked som to dal do listy nasiel som 3 vtakopyskou ale iba 4 sovi a to viem ze sov som mal viac takze aj tie zmyzli a este ani neviem co este , kto si to ma pamatat tak ma znechutili ze ignorujem tuto akciu a budem cakat az mi to vsetko vratia mozno!!! jednych kiwi som dostal od susedky tak keby nieco aspon 1 mi ostanu :-( za mna palec dole naco nam je tolko akcii a miniakcii zaroven ked to uroby na farme len zmetok
     
  12. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Konečně se mi splnil sen,
    že na farmě budu mít jen,
    XXL stromy :D
    teď už je jen přání veliké
    mít jen chlívky růžové 8)
     
  13. Crower

    Crower Vážený autor

    Proč nejde sakra darovat Moringa vybouchaná u renza? Píše to nedostatek zboží >:(>:(>:(
     
  14. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Postavit na plochu bez základu, zbourat a pak by to jít mělo :)
     
  15. Crower

    Crower Vážený autor

    Super a když je to na farmě kde jí nemám odemčenou, tak jsem jen tak ztratil půl hodiny času boucháním, protože jí na plochu postavit nemůžu, to zase vymyslel nějakej chytrák tohle...
     
    anickamalirka tohle ocenil(a).
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Crower: že je moringa xxl z Renza včetně základu bylo napsáno už x-krát a upgradované předměty, posílat prostě nejdou.
     
  17. Crower

    Crower Vážený autor

    To já nevím, když jsem se renza asi rok neúčastnil, tak jsem neměl potřebu ani číst diskuse :)) To že je to blbě vymyšleny to ovšem na tom nic nemění :))
     
  18. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Zítra ráno do nádherného Českého Krumlova a návrat v neděli večer. Farma i s notebookem zůstává doma. Toužím jen po želvě a ta stejně nepůjde darovat a ani vyměnit, stejně jako baobab, takže mě to ani nemrzí. Ať se všem daří.
     
    Simík21 tohle ocenil(a).
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jojo, kdyby se dal menit baobab, tak bych ho zacal hledat... ale kivi jsem sehnal, takze uz nic vic ziskat nemuzu, tak se jde na BBZ dekorace a tak... opet klikani dokola, pocitac se rozjel naplno (tak jako ted prakticky ve vsem co udela okno) a oci budou trpet...
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Nevíte někdo proč není uvedený textilní mlýn a továrna na plachty ve vzducholodi jde .. obě věci jsou přece z úkolů.
    Pajdo já vím ..jen že ho jedné hráčce stále schovávám a zase mi psala a zase nic :)
     
    Naposledy upraveno: 12/6/15
    mamča50 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.