Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 11/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak seznam je nachystaný a už ať to vypukne :p .. no RT je nějaký moc vstřícný s dalším O+D a to je vážně podezřelé xD .. a tři akce naráz jsou větší "ždímačkou" na penízky a o tom to je :D
    Jonsdorf .. mě to bylo nějak povědomé :) to moje sluníčko "dalo" kromě jiného i filologii a stále mi něco strkala pod nos, ať se kouknu a přečtu .. :p ..
     
  2. .pepanek.

    .pepanek. Pilný autor

    Už jsem je našla a je u nich pomlčka, takže asi nepůjdou nic :-(
     
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Denich: nepiš mně, ale Bbowling mi za úplatek v podobě jedné králíkárny a jednoho kurníku dnes celý den dělá sekretářku, tož napiš jemu.

    ...a nebo koukni na odkazy v prvním příspěvku tohoto tématu. No to ale zase bude Bbowling bez práce :(
     
  4. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    taky jsem zajuchala nad akcí, než mi došlo, že nemám ani jeden jediný FL a díky neschopence nemůžu ven... :cry: holt to asi pořeším přes telefon :p i když teď mi napadá, že vlastně ani nevím co potřebuju... xD teda vím, ale to nepůjde a za ty dvě dekorky, co mi chybí do stonku, chtěl minule každý málem "modrý z nebe" :p tak snad se mi zadaří k sobě nalákat aspoň toho z obrázku ;)
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Simík21: Tento ptáček si ještě asi chvilku počká u svých chovatelů ;), než je budou moci poslat. Zřejmě špatně vyplněný chovatelský průkaz :) jsem ho neviděla na seznamu a tak to nechápu :-( ... protože během akce měnit šel.
     
    Naposledy upraveno: 12/6/15
    petaM2001, anickamalirka a Simík21 tohle ocenili.
  6. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    Proboha, lidi, neblbněte. Vždyť akce trvá 4 dny, tak v průběhu ní snadno zjistíte, co posílat jde a co ne. Vždyť nejde o život!

    Samozřejmě to, co potřebujeme nejvíc, posílat nejde, protože jde o stromy a chlívky mladší než 4 měsíce, ale tak to bylo vždycky.

    Jinak všem hezkou hru a dobré výměny.
     
  7. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Evi...
    Balón MS 2011 u tebe právě přistává...
    Tak si ho tam dej, ať už létá.
    :)

    Všem prima hru.
     
  8. Farma*WHWT*

    Farma*WHWT* Pisálek fóra

    • Prosím nepíš veľkým písmom
    TO JE ALE PŘEKVAPENÍ !!!!
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    A některé položky ve vzducholodi už zase vykazují podivné chování ...xDxD
    A kdo teď právě neví, jak vypadají, asi se to nedozví...xD, to samé je
    u drátového stromu.

    [​IMG]
     
    evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  10. denich

    denich Vycházející hvězda fóra

    Pajdo - děkuji za radu, tak ja obejdu Bbowlinga a kouknu dopredu. dekuji moc:) Nejak mi to dneska nemysli asi to bude tema trema detma a dlouhou dobou na matersky.

    Jinak menim a menim... to by v tom byl cert abych nevymenila i to co nemam:)
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Jonsdorf: ... no vážně :D .. málem mi sebral paruku z hlavy .. to byl smyk .. sem se tak tak vyhnula xD .. tři roky a šest dní o něm sním :p
    velké překvápko a moooc Ti děkuji :inlove: .. a víte, proč je tak jedinečný? Protože budu každé ráno létat nad farmou a sledovat vše, co se děje a hlavně tam není žádný poplatek! :) .. tak kdo přijde na návštěvu má let zdarma :)
     
    Naposledy upraveno: 12/6/15
  12. loopos

    loopos Zelenáč fóra

    Tak jsem chtěl měnit a ikdyž věc v inventáři mám tak mi to píše nedostatek zboží
     
  13. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Konečně se mi pro tuhle OaD povedlo najít taktiku - budu jen loudit ..... :)
     
  14. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Evi...
    Jsem rád, že jsem Ti mohl udělat radost...
    A moc se z toho balonu nenakláněj.
    :D
     
  15. Ria30.

    Ria30. Guest

  16. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    bbowling loudit? ....to se ti vůbec nepodobá....to vypadá na naprostou ztrátu osobnosti o_O
     
  17. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Ahojky, bbowlingu -ještě pořád loudíš jabloně, mam z kola štěstí nechanou pro tebe.

    Klárka
     
    anickamalirka, evainfo a Witchy.D tohle ocenili.
  18. Ikebara77

    Ikebara77 Rádoby autor

    Ria30. link v úvodu je vadnej... odkazuje na archiv... když ani taková banalita se nepovede bez chyb... pak už se vážně nedivím ničemu... hlavně že máme tři akce dohromady.. to bude nová taktika rt... doufají, že aspoň něco klapne a bude fungovat xD
     
    Jonsdorf, drakobyk a evainfo tohle ocenili.
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Taktéž já se přidám .. i mě se to nelíbí :oops: jsme vždy šli na "akce" a tam u akce byl odkaz ..nejsem tu pár měsíců a stále to takto fungovalo 8)[​IMG]
    co potom mají dělat nováčci? ... i já jsem hledala a co potom oni? Je to jinak a bohužel nikde není info, že toto zde není funkční :sleepy:...
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  20. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    No, vidíš jak jsem dopadl .... ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.