Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 11/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    No hurááá, sice taky nevím, co chci, ale budu šmelit jak o život :D
     
  2. AnettNelli

    AnettNelli Pisálek fóra

    Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli jde měnit mezi sebou když mám 2 farmy
    a nebo jen darovat z jedné na druhou. Jestli ano, poraťe jak na to.Děkujíííí :)
     
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj AnettNelli,

    doporučuji projít VOP a dodržovat je. Obzvláště toto ustanovení:

    1.2.7 Uživatel si na portálu smí vytvořit více účtů. Některých her provozovaných společností Bigpoint se však uživatel smí zúčastnit pouze s jedním účtem („Zákaz multiúčtů“). Bližší informace jsou uvedeny v herních pravidlech. Společnost Bigpoint naléhavě doporučuje uživatelům, kteří disponují více účty, aby si přesně prostudovali herní pravidla, protože porušení zákazu multiúčtů může být potrestáno okamžitým zablokováním přístupu uživatele.
    Dále platí, že i ve hrách, které uživatelům povolují vlastnictví více účtů, je zakázána veškerá komunikace, a vůbec jakákoli interakce mezi jednotlivými účty téhož uživatele („zákaz pushingu“). Účet nesmí být zvláště použit k vytváření výhod jinému účtu téhož uživatele, například převáděním předmětů nebo částek herní měny v rámci hry z jednoho účtu na jiný účet téhož uživatele, nebo umožněním scénářů, kdy jeden účet bojuje s jiným účtem nebo proti jinému účtu téhož uživatele.
     
  4. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    anettnelli -pokud máš kamaráda co hraje tak není co řešit domluv se pošli k němu on pošle zpátky kam potřebuješ a všichni jsou spokojení xD
     
  5. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Ahoj,tak doufám,že se mi podaří na farmu romanafa konečně vyměnit Budhovu ruku za něco rozumného,posledně to byla hrůza
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  6. ThirtyThree

    ThirtyThree Pilný autor

    petaM2001 jaké přebytky? mám podium navíc ;)
     
  7. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    já už mám losí přislíbené takže přebytky půjdou na výměnu;)
     
    kometak96 tohle ocenil(a).
  8. strimfla77

    strimfla77 Pisálek fóra

    jééééj tak ja sa tešim:)minule som sa nemohla zučasniť, teraz to dobehnem.......potrebujem toho dosť:p
     
    Bagíra77 a petaM2001 tohle ocenili.
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    tak jsem právě dostal informaci, že seznamy mají řadu oprav. Pokusíme se z někoho vyrazit ty správné a do začátku akce vyměnit obsah těch co jsou k vidění teď. Změna je spíše pozitivní než negativní.
     
  10. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    pajda361 - tvůj optimismus je skutečně bez hranic ....... xDxD
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Pěkný večer :) tak já si chystám děsivé stonky a ještě si sepsala, co musím dodělat v družstvu :sleepy: a v práci ve dvě hodiny nakukovala na net a on se koná velký prodej :p ... no copak se stalo? xD .. víkend volný, tak snad se podaří něčeho zbavit a něco získat ;) a ta děsivka tento měsíc nebude?
    Už jsem dostala "info" holoubkem, kdy se koná .. no ještě asi myslím na práci :)
     
    Naposledy upraveno: 11/6/15
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Bbowling: to víš jsem životní optimista. Už 25.12. se děsím Štědrého dne :D
     
  13. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    Na akci se moc těším minule jsem získala dekorky, které jsem neměla, tak to třeba ted skompletuji a budu mít všechny stonky zaplněné :D:D:D:D:p
     
    Bagíra77, Simík21 a evainfo tohle ocenili.
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Že by konečně došlo na kouzelný stromy??:eek:xD Nic lepšího mě teda nenapadá!
    Pak se chci zeptat jestli jdou měnit supermazlíci? To jsou ti kteří v nebi dávaj kupóny na pomocníky!
     
  15. jaji

    jaji Vévoda fóra

    kaolín11 - dosud jsem si o Tobě nemyslela, že jsi naivní xDxDxDxD
    ale jako jinak dobrý, kéž bys měl pravdu;)
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Né, to byl samozřejmě vtip! Ale na druhou stranu, víš kolik by přes víkend ožilo mrtvol?!xD
     
  17. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Zřejmě dobrej matroš .... xD To kupuješ nebo samopěstitel .... ?? ;)
     
  18. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Tak to já budu mega naivka....určitě půjdou posílat mazlíci - sovy, draci, vrány, můry, rybky, veverky, kaštany, soby a já nevím co všechno už vlastně máme xDxDxD Ale v tom případě budu mít málo licencí xDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 11/6/15
  19. jaji

    jaji Vévoda fóra

    jejda bando... skoro jsem i zapomněla jaká je tu legrace....xD a taky půjdou vyměnit bobři, na ty jsi Twin zapomněla a oranžoví koníci, těch má každý mraky xD
    ale nehodlala jsem přikupovat licence, co já tedy budu dělat?:sleepy:
     
  20. AnettNelli

    AnettNelli Pisálek fóra

    pajda 361 Asi jsem se špatně vyjádřila. Nemyslela jsem , že já mám víc farem, na to nemám čas jsem ráda když se k ní dostanu, ale hraje nás doma víc
    a darovacích žetonů málo, tak jsem myslela, že jim pomůžu jinak, že to jde mezi sebou měnit a ty mě málem zavřeš a zablokuješ
     
    matička3 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.