Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 11/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Zkus hledat na Baharamě.
    Ještě zkus vypnout a zapnout farmu.
     
    Naposledy upraveno: 15/6/15
  2. katerina.viktorie

    katerina.viktorie Pisálek fóra

    Hledala jsem .. :cry::oops: Pitahaya došla v pořádku... V dárcích Tamarid také napsaný nemám F5 ani odhlášení a znovu přihlášení nepomohlo... a jak jsem četla, tak nejsem sama.. Fakt skvělé!!!
     
    Naposledy upraveno: 15/6/15
  3. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, pokud vám nějaký dárek nedorazil, bylo by dobré kontaktovat herní podporu.
    Všem příjemnou hru a spoustu fajn výměn.
    danda
     
  4. miloun

    miloun Pisálek fóra

    Ahoj, může mi někdo říct jaký je rozdíl mezi např. žlutým krůtníkem a krůtníkem Classic +, nějak jsem to nepochopila
     
  5. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj miloun,
    je v tom několik rozdílů, v bodech, v době výroby a také v tom, že c+ se dává rovnou na plochu, ale žlutý se musí dát na základní chlívek.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  6. Cristenaa

    Cristenaa Rádoby autor

    ahoj,

    hru hraju něco kolem měsíce a musím říct, že i přesto málo co jsem stihla nastřádat jsem si akci OaD velmi užila :) Tímto bych chtěla také strašně moc poděkovat lidičkám, který mi poslali něco jentak konkrétně: Monicka79,Ozvena,Kecynaa,tazvenuse
    Dále iveek za pro mě hodnotnou výměnu a to samé s -kateřinka- , která mi udělala radost, i když jsem neměla přesně to, co si nejvíc přála...
    Moc děkuji také ostatním, se kterými jsem cokoliv vyměnila. A už se těším na další akci. Mějte se tu všichni hezky, snad jsem zase něco nenapsala špatně, vubec se mi neukazali varování, tak jsem bohužel o jeden den OaD přišla...což mě mrzí, jelikož jsem vubec nevěděla, že jsem udělala opakovanou chybu..
    Pěkný den všem Cristenaa
     
    jaji a evainfo tohle ocenili.
  7. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    miloun " pokud se nepletu tak je tu ještě jeden rozdíl, ale ten je spíš sběratelskej a to je že krutnik c+ už si nekoupis.
    jinak muj cil doplnit sbírku všech c++ staji se během akce splnit podařilo, i když sob c++ za ruzove kraliky byl hodne drahej ale ty se daj ziskat v kukačkach tak to preziju. takze ja jsem spokojena jen skoda ze nesla menit oskeruse tu stale nemam. :(
     
    jaji a evainfo tohle ocenili.
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak tohle bylo slaby, jedna vymena pres vzducholod co jsem daval, jednu jsem nasel a dalsi bylo pres darovani - tak takhle ty licence fakt nebylo treba kupovat... delal jsem to v dobe, kdy byl neomezeny pocet nabidek, takze neco proslo - kdo vi co kdo chce, proste se jen neumim strefit...

    Jo a jeste - ja si STAHNUL vsechny nabidky uz ted , nebudu cekat az to zvladne system, ale hlavne se nespoleham na bezproblemovost....
     
    Silwin a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  9. -Spoony-

    -Spoony- Pisálek fóra

    Chtěl bych upozornit, že v oficiálním oznámení je uveden konec akce v 16:00, ale podle časomíry, kde se už odpočítavají minuty (0:48), tak akce končí už ve 14:00. Kde udělali opět soudruzi z NDR chybu?
     
  10. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Též jsem právě chtěla vznést dotaz.
    Chyba byla nahlášena, dokonce i vyřešena, jak píše Pajda, ale nevím, dle čeho se řídit a kdy tedy stáhnout nabídky ze vzducholodi.
    (možná to vyřešili prostě a jednoduše - nechaj to tak být xD)
     
  11. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte,
    akcička končí, tak ako je uvedené v hre. Žiaľ stala sa znova chybička, za ktorú sa vám samozrejme veľmi ospravedlňujeme.
    Peknú hru prajeme
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  12. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Vždyť v Akci je uvedeno, že je opraveno, OD končí ve 14 hod
     
  13. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Přeji všem hezké odpoledne.......O a D jsem si skvěle užila.Co jsem chtěla mám.Výměny byly super u mě bez problémů a chyb.

    Všem ať se daří ;)
     
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jak ve 14 hodin ? Vždyť jsem tam ještě okolo 13. h lezla a bylo tam do 16:00. Proto se pídím.
    No, je to tam fakt do 14h :eek:(by mě zajímalo, kdy se to opravilo na těch 14h, bo jestli už v neděli, tak jsem asi blázen o_O
    (zeptám se doktora, jestli na to něco nemá)

    EdmondDantes - a nebyl opraven jen datum z 15. na 16.6. ?
     
    Naposledy upraveno: 16/6/15
    -Kuteno-, slechtajara a rambo28 tohle ocenili.
  15. máťochov

    máťochov Stará škola

    Děkuji všem za dárky i za zajímavé výměny. Mějte prima den.
     
  16. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj skalarka, ako píšeš najskôr bol zmenený dátum, no a až po vašich príspevkoch dnes bol zmenený aj čas, ktorý sme si tiež skôr nevšimli, že nám to nesedí. EdmondDantes bol pravdepodobne pozrieť, keď sa čas už upravil.
    Peknú hru prajem

    Edit: nie je zač, no to fakt nemusíš:)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/6/15
    skalara.v tohle ocenil(a).
  17. slechtajara

    slechtajara Rádoby autor

    skalara.v-Máš pravdu,taky jsem kolem 13h. koukal a byl tam stále konec v 16:00.
     
  18. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Příjemný den..všem...:)
    děkuji všem za dárky a výměny.
    Jste úžasní. Těším se na další OaD.
    Jen je škoda, že se nedá i po tak dlouhé době ve vzducholodi zadat, to co člověk hledá jako je to v inventři. Určitě by to pomohlo zadat název, a vyskočily by nabídky od všeho. Takto je stále vzdocholoď tak trošku zaostalá, ale má své retro a to je prý letos v módě...:)
    páááček
     
  19. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak o mě nejde (s tou změnou), já smrdim doma a přišla jsem na to včas. Ale nedovedu si představit, až dorazí lidičky z rachoty a budou hledat vzducholoď, aby stáhli nabídky.
    Ale Ria30 - děkuji, uklidnila jsi mě, k doktorovi už tedy nemusím xD
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Skalara.v,
    nabídky se jim vrátí i když je nestáhli a to včetně licencí. Jen co RT, tak jako vždy po této akci spustí návratový script. Obvykle to bývá do 24 hodin po ukončení akce.
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.