Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 11/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    .:: Mini-akce: Obchodování a Darování ::.

    Prostor pro vaši diskuzi
    [​IMG]

    Konečně jsme se dočkali. Byly to dlouhé měsíce čekání, a právě o to větší je radost, že akce O&D je konečně zde. Věříme, že během této mini akce se neobjeví žádný problém, který by nám tuto tak dlouho očekávanou akci pokazil. Darujte, vyměňujte, prodávejte, udělejte radost nejen sobě, ale i jiným.

    ..::Co půjde prodat::..

    ..::Co půjde vyměnit::..

    ..::Co půjde darovat::..

    Co nepůjde posílat - výjimky:

    Stromy a jejich upgrady + chlívky a jejich upgrady, které jsou ve hře zavedeny kratší dobu než 4 měsíce.

    Odměny z TOP 500:
    Veverka se žaludem, Bobří pekárna, Lovec ztraceného banánu

    Meditující opice, Guru opice, Bratr vlk, Bizon Bill, Mistr medvěd, Nesmělý rys,
    Mazlivé kotě, Létající Ruda, Dráček štěstí, Mi, Ma a myší myš, Bambulka kučeravá,
    Tančící kachny, Vlajka BILD, Vlajka O2,

    Super obří stromy jakéhokoliv typu, Super obří stáje jakéhokoliv typu, Florenovník, Kouzelný strom, dekorace z Květinové edice, Kapitán strašák, Strašák Pogo.

    Všechny značkové položky byly odstraněné:
    Patří mezi ně: Shaun, My Little Pony, Looney Tunes, Fraggle Rock, M6, mynet (Sultan von Türkenia), Dekorace k akci Zelené týdny (Auto, značka, „Sauber“, Borsty, špinavý továrník, Větrný mlýn „Fííí“, Vysavač smogu, Paolo, vegetariánský šéfkuchař, Demonstranti na farmě), Plný dům I, Plný dům II, Plný dům III, Ovečky u stolní hry

    Domácí mazlíčkové mohou být obchodovatelní jen se systémem, s výjimkou Rainbow Dash vejce, Zámek z oblaků, protože to patří ke značce My Little pony


    Podrobnější seznam omezení u jednotlivých položek najdete v tématu:
    ..::Seznam předmětů pro akci OaD - omezené položky::..



    Dobu trvání akce zjistíte díky časomíře na farmě (nad levou lištou)[​IMG] anebo v sekci Centrála-akce na fóru.
    Informace o akci O&D je jako vždy uvedená i v Novinkách ve hře.

    Po začátku Mini-akce O&D nezapomeňte na aktualizaci hry pomocí F5.

    Ve městě bude létat vzducholoď

    [​IMG]

    Po jejím rozkliknutí uvidíte možnosti pro darování, výměnu a prodej systému
    [​IMG]

    Všechno o akci Obchodování a Darování (O&D) se dozvíte ve FAQ
    ..:: FAQ - Obchodování a Darování ::..


    Zde je prostor jen na diskuzi anebo otázky k akci O&D.
    Jediná sekce, kde se žádají a nabízejí dárky:
    ..:: Zasílání a výměna dárků ::..


    Všechny příspěvky, které budou obsahovat nabídky, budou ihned moderované a po opakovaném prohřešku bude udělen trest za psaní mimo téma tzv. OT

    Mini-akce: O&D je dopředu avizovaná v

    ..:: Centrála - akce ::..


    Nemáte FL? Nevíte, jak je koupit? V tom případě směle do Banky ve hře:

    [​IMG]

    ..:: Banka - nákup herní měny ::..


    Přejeme hodně štěstí při akci Obchodování a Darování, ať se vám podaří získat to, po čem toužíte.
     
    Hagerr a terkacheerka tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    jupíííí, sice tu půl pátku a půl soboty nebudu, ale snad něco stihnu 8)
     
    Bagíra77 a evainfo tohle ocenili.
  3. kajesy85

    kajesy85 Pisálek fóra

    na akci se těším,pokud chcete už teď někdo něco zarezervovat a zítra vyměnit tak pište holoubka,já budu shánět růžové chlívky,chybí mě stáj: chameleon,kráva,krůta,ovce,osel,pštros,mám toho na výměnu dost pište si co potřebujete a třeba to v inventáři vyhrabu a mám navíc stáj s růžovými včelkami a i tu vyměním za některou stáj z těch co jsem psala že mě chybí
     
    Bagíra77 a evainfo tohle ocenili.
  4. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Fíííha já snad nevěřím svým očím :) naposledy u bylo OaD před 1. májem. kdy jsem tu nebyla :) tak tohle OaD si hodlám pěkně užít :D Já vlastně ani nevím co chci :D no nic ono se vždy něco najde ;)
    Andulííí
     
  5. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Už zase ???? o_Oo_O:music::music:
     
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj bbowling,

    naprosto sdílím tvé nadšení :D . Cože jsi to teď v těch akcí nezvládal? Že by slepice a králíky?
     
  7. milteska

    milteska Expert fóra

    bbowling-ty sháníš ty slepice,že?:pxD
    Pajdo,máme stejné myšlení,hihi
     
    Simík21, jaji a Mana12396 tohle ocenili.
  8. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Nevěřím svým očímo_O už zase ?:D
     
    Bagíra77 a jaji tohle ocenili.
  9. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Je možné, že bude nakonec i velká poptávka po psech, žlutých netopýrech a jiné havěti, ale já se možná poohlédnu po tom zviřátku, co na farmě žije pod poklopem ze skla :)
    Ještě by to chtělo třeba tajemné stáje, nebo kytky, aby ten víkend byl natřískaný akcemi jak se patří -.-
     
  10. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    Jupííí, tak možno sa mi podarí získať dačo z tých vecí, čo ma stále pri TS a TCH obchádzajú (napr. amherstia, vtákopysk ak pôjde), a tiež nejaké xxl stromy a túžobne očakávané ružové stajničky. A dúfam, že sa tentokrát budú dať meniť bazy, mám ich požehnane vo všetkých veľkostiach
     
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Twinulka: jen neprovokuj nebo přijede vláček se šlechtěním a nějakým tajemným dřevem.
     
  12. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    ...achjoooo, já budu skoro celou dobu pryč... Užiju si alespoň neděli večer...
    Těším se! I na vláček hihi :D
     
    Bagíra77, evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  13. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Malinkatý dotázek... jen jsem tak projížděla ve FAQ seznam předmětů pro akci O+D.
    Tohle mi tam nějak nesedí :
    Vraní úkryt - prodat
    Vraní úkryt I: Žlutý - darovat , vyměnit
    Vraní úkryt II: oranžový - darovat , vyměnit
    Vraní úkryt III: červený - darovat , vyměnit
    Vraní úkryt IV: růžový - darovat , vyměnit

    Vraní úkryt základ jde jen prodat? Je to tak správně? Vím, že jsem je již darovala a najednou je tam jen prodat. A pak jsem marně v seznamu hledala Vlčí doupě.
    Ještě holubník, minule šel darovat, nyní jen prodat... jestli je to správně nebo ne,
    kdo ví...ono je tam toho víc, třeba Kamenná pinie XL - prodat ,Kamenná pinie XXL - prodat ...přitom šla normálně darovat či měnit.
    Jestli to tak platí, bude to hodně očesané a už se nějak přestávám těšit.
    Díky za případnou odpověď. ;)

    pajdo, děkuji, počkám , jen se raději ptám, kdyby to opravdu byla chybička

    hubabuba1968 ...jo, vidíš, v tom máš pravdu, nějak jsem na to zapomněla, díky
    za připomenutí
     
    Naposledy upraveno: 11/6/15
    jaji, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  14. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Pajable,

    vyčkej jak to bude ve hře tohle je sestaveno na základě testů a ty se mnohdy od skutečné hry liší.
     
    jaji, petaM2001 a pajaable tohle ocenili.
  15. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    pajaable: pinie šla měnit jen obyčejná ta xl a xxl je novinka, ;) jinak já jsem taky nenašel ptáka kivio_O
     
    Bagíra77 a petaM2001 tohle ocenili.
  16. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    super musím sehnat losí podium a zbavit se přebytků:)
     
    Bagíra77 a evainfo tohle ocenili.
  17. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Za mě palec nahoru :D nestačím se divit vlastním očím o_O
     
    fujtajblinka a Bagíra77 tohle ocenili.
  18. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Kiviho hledejte pod výběhem, je tam, zatím. :D
     
    Bagíra77 a petaM2001 tohle ocenili.
  19. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    -Kuteno-, to bude asi preto že sa ten malý nelietavý ftáčik v hre volá kivi s jednoduchým v a nie dvojitým w :D

    Edit:
    -Kuteno-, fšak mám za vetou smajlíka čo sa rehní až mu oči puči, aj kvôli f pred táčikom :) A o tom "v" u kiviho len že sa to potom lepšie hľadá keď zadáš do vyhľadávania presný tvar slova.

    Edit2:
    Až teraz som si overil že v slovenskej jazykovej mutácii farmy je písaný s dvojitým w, ja hrajem v českej. Zoznamy vychádzajú z českej verzie kde je uvedený s jednoduchým v. Tiež som hľadal ako sa vlastne píše správne a mne to po slovensky vychádza na kivi a v SK hre je to teda pravopisne nesprávne. Neviem kto za to môže, ale som rád že ty si to bol neni :D
     
    Naposledy upraveno: 12/6/15
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Teším sa že bude O-D niečo možno vykšeftujem.tavos však to je tu aj tak jedno či v alebo w.A nepíše sa ftáčik ale vtáčik a máš.Mne však nechýba a ešte ho za niečo ponúknem aspoň sa ich pár zbavím ak ich nedajú preč.tavos ak som hľadal v enciklopédii toho ftáčika tak niekto urobil preklep ja som to však neni lebo aj tam ho píšu s w aj výbehy čo mám tak sú napísané kiwi.
     
    Naposledy upraveno: 11/6/15
    Bagíra77 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.