Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím vespolek. Tak jsem se dočetl, že dnes vypukne dvoudenní šílenství zvané OaD. Nu což zapojím se. Třeba vzducholoď nabídne nějaký ten klenot;).
     
  2. xhellax

    xhellax Perspektivní autor

    Asi jsem už z farmy zblblá nebo slepá, ale vzducholoď nikde nevidím !!!
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  3. máťochov

    máťochov Stará škola

    Ještě je v hangáru, počkej si....
     
  4. 8888milda

    8888milda Perspektivní autor

    ;)ahoj,,,,,,mám skoro všechno,jen planitu mi pošle soused,,,,,akorat vanocni stromecek a pichlavej a kozi strom,,,ale da se dýchat i bez toho,ale těšim se na kšefty a byznys hmmm a ten pocit když to usmlouváš a získáš,,,,,,dyť je to wobrowska legranda,,,,,,no a ne?
     
    Nniccollette, evainfo a denich tohle ocenili.
  5. Monicka79

    Monicka79 Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem nakoukla a vidím že je má oblíbená akce tak prosím ty co mám obdarovat od dožínek v tipovačce tak at mě napíšou a prosím o trochu schovívavosti než něco napíšu mám obě ruce v sádře tak bude trvat než odepíšu.
     
    pajaable a evainfo tohle ocenili.
  6. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    V seznamu je uvedeno, že nelze posílat dekoraci Bambulka kučeravá.
    Půjde posílat dekoraci Kubík kučeravý?
    :p:p:p
     
  7. uzinek

    uzinek Pisálek fóra

    hm tamarind je jediný, co nemám
     
    burds a pajaable tohle ocenili.
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    moc ráda dnes čtu Vaše příspěvky, plné optimismu ... hned jsem chtěla dodat tančící zvířátko xD... ale Dandi neboj .. tak jsem slíbila pár lepších výměn .. no novinky nejdou (to mě mohlo trknout) ... jen nemohu "najít - v hledat-" růžové pandy i jejich výrobny, které mám domluvené (jak jsou staré)? mě to odkazuje na různé BB .... v seznamu je nevidím o_O .... a Tamarind mám, či nemám šetřit na poslední dvě novinky? ... mě dnešní BB vážně zaskočil :p tak uvidím večer ... podle mě tato "rychlá akce" hned s dalšími akcemi není fér ... tak se necháme překvapit, jestli "ten optimismus" vydrží až do konce :D ...
     
    Nniccollette, findy22 a pajaable tohle ocenili.
  9. .ADRASTEA.

    .ADRASTEA. Rádoby autor

    Tak já akci vítám. Čekám na ní jak na smilování. Chybí mi na stonek veselá lilie - ne a ne jí na kole chytit... :-( Tak doufám, že se zadaří nějaká solidní výměna. ;) Jinak asi nemám pár tajemných stájí a nějaké ty stromy, ale jejich nepřítomnost nijak zásadně tragicky nepociťuji.
    Teď si jen přát, aby vše v klidu šlapalo, tak jak má... ;)
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  10. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Andrastea: květinky ze stonku nepůjdou měnit;)takže si na lilii ještě budeš muset počkat:p
     
  11. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Milé to překvapení začátkem týdne a teď jenom trpělivě čekat, co se v nabídkách objeví. Snad konečně seženu tu sakuru a slivoň.Pro zkrácení doby čekání:

    Stojí paní Smrtka u cesty a stopuje. Zastaví auto : Kampak to bude teta? Do té nejbližší ostré zatáčky!!!

    Tak a za chvíli to šílenství vypukne. Krásný den a ať se daří obchodům i výměnám.;););)
     
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Amalka1070,

    asi tě zklamu, nepůjde ani Kubík, prostě se potvorák musí opičit po Bambulce.
     
  13. pajaable

    pajaable Orákulum fóra


    Dando, já to píši správně na začátku příspěvku" v prosinci byla možnost získat slivoň, meruňku xxl, tamarind a pistácii xxl " ..... na konci příspěvku jsem se upsala , to se omlouvám. Za vznesení dotazu děkuji. Eva
     
    evainfo a findy22 tohle ocenili.
  14. Lucye632

    Lucye632 Perspektivní autor

    Trochu se mi ta mela s OaD nehodí, ale loni jsem byla na OaD mimo ČR a tak je přeci jen pár věcí, které budu shánět ( co čas a pacienti dovolí). Nicméně mě tato akce nechává relativně v poklidu a jediné mé přání ( a myslím, že nejen mé) je, aby se objevilo jen minimum zlodějíčků a podvodníků, kteří chtějí, ale zpět přes domluvu neposílají.
    Přeji pevné nervy modíkům a podpoře a jsem tak ráda, že už se mě tyto starosti netýkají.
     
  15. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Tak mám rozporuplné pocity... OD jako překvápko dobrý, ale zase nejdou posílat novinky.... njn, to by nebylo RT, aby nedalo nějaké omezení.....
     
    jaji a evainfo tohle ocenili.
  16. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    ahojky asi jsem slepa ale kdyz ta akce zacina nedari se mi nejak najit zacatek :(
    jinak se na ni uz docela tesim rada bych sehnala slivon a ta pokud jsem dobre koukala menit pujde. no a kdyby se zadarilo tak by byla fajn nejaky mango xxl. no uvidime jak vymeny pujdou :)
     
  17. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Tak také koukám, po dlouhé době OaD. Snad něco seženu. Mám děsně dlouhý seznam toho co nemám, ale většina chlívků i stromů, budou asi novější. No, snad bude aspoň zábava ;)
     
  18. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Začátek je hlášen na 15. hodinu.
    Já raději počkám, nějak se mi to nezdá, šotkové přece jen řádí.
    Mám v rostinách nějak předčasně akční hořec a protěž , tož mám obavy, aby
    šlo obchodovat bez problémů. Jo, já jsem holka opatrná.

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 28/4/15
    kopretina.82 a mirae tohle ocenili.
  19. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    A je to tady xD První plachta dlouhá jak toaleťák. Že neuhodnete čí xD
    Jdu se plácat do lodě. Přeji kvalitní výměny všem.
     
  20. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    Jak vám to funguje načítá se to pomalu a forum taky, že by servery nestíhaly nápory šílenců?

    Nebo se opravím už nemám farmu jen bílou obrazovku :(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.