Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Štika

    Štika Mistr fóra

    Super obří stromy jakéhokoliv typu opět nezměněno a nepůjdou vyměnit.Za floreny získat nejdou a koupit si je nikde nemůžu.Když je někomu chci dát tak počet stromů se nijak nemění,já o něj přijdu,druhý ho dostane.Do obrstromů jsem nikdy nedala ani floren ,asi jsem tupoň,ale tohle nechápu.
     
    tydýtková tohle ocenil(a).
  2. kamarad100

    kamarad100 Rádoby autor

    Jo ještě jedna věc jen ať u toho obchodování nezapomeneme na čarodějky a děsivku mohlo to RC spojit a dát to alespoň na 48 hod.co nebudeme troškařit na 72 hod. to je lepšíxD stejně je v pondělí úplněk tak jaké pak copak. ;)
     
  3. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    Včera jsem se nějak nedonutila ani sklidit a zasít, tak jsem sem nakoukla až teď a nestačím se divit. OaD už dnes? Nerada brblám, ale nějak z toho ani nemám extra radost. Po tom průšvihu se zmršeným mlýnem mi to připadá jako laciný způsob jak se tvářit, že naslouchají přáním hráčů - něco ve stylu "hele, my nejsme tak zlí, sice jsme vám zhoršili mlýn, ale dáme nečekaně vaši oblíbenou akci". Akorát že si v ní nic moc nepošlete a to co posílat jde si musí ti otrlejší vyhrabat z haldy stránek plných nesmyslných nabídek.

    Zdaleka nemám vše, chybí mi třeba buddhova ruka, lokvát, rohovník, sakura, slivoň trnitá, voňavý strom mám jeden. Mám jen jednu růžovou výrobnu a dva růžové chlívky, mám dost málo XXL stromů, hodila by se i nějaká ta dekorka ... takže bych OaD ráda využila a něco získala, jenže! ... asi jsem pako, ale nějak neumím kšeftovat. V tý lodi je to na draka (nabídky typu - dej růžovou stáj za katalpu) a myslím, že právě proto tam většina hráčů své nabídky ani nedává a v sekci dárků se mi párkrát povedlo něco domluvit, ale taky žádná sláva. Ti, co tam dávají své seznamy jsou většinou mnohem lépe vybaveni než já, tudíž mně by se sice z jejich nabídky hodilo leccos, ale nemám jim co nabídnout, protože mají zájem o položky, které já jsem ve hře akorát tak zahlédla.

    Jenže já jsem děsný nezmar a vždycky se držím i pidinaděje, že všechno dopadne jak já potřebuju, takže jdu provést kontrolu co můžu postrádat (mám víckrát některé tajemné stáje i stromy) a budu doufat, že se v té lodi objeví nějaká rozumná výměna a já něco přeci jen ulovím.
     
    Naposledy upraveno: 28/4/15
  4. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    Já se těším na OaD, ale že nám k tomu spustí ještě i Renza, to čumim jako puk o_OxD Doufám, že to pošlape bez nějakých problémů, když tam prováděli zase nějaké úpravy, aby nám OaD zase rychle nezrušili pro velkou chybovost ;)
     
    pajaable, evainfo a -Kuteno- tohle ocenili.
  5. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Nějak to protahují - bývalo to, že nejde měnit poslední novinka, pak posledni 3 měsíce, teď 4. Za 4 měsíce už novinky všichni mají a ztrácejí hodnotu.
    Navíc mám z tajemných stájí a kola neštěstí plno výroben základních, či žlutých a nejde je zpeněžit ani narvat do vlaku. Jak se jich zbavím? Dříve to šlo.
    Takže nevím, co vlastně se mnou kdo vymění, protože mám zájem o baha stromy xxl - mám jich žalostně málo a v tajemných sazenicích mi nepadají.
    A prosím, jak se jmenuje ta výrobna veverek na deky? Byla jsem v nemocnici a tu bych moc chtěla vyměnit.

    Tak nevím, pajdo, jestli ti mám za tu odpověď hezky poděkovat :) Asi jo.
    Díky, už vím, jak se to jmenuje, ale stejně to nevyměním :cry: - ovšem za to nemůžeš a postrádá to jakýkoliv smysl. Nejde to koupit, není to novinka, že já nebyla v nemocnici na nějakou jinou výrobnu, musím to příště líp naplánovat :oops:
     
    Naposledy upraveno: 28/4/15
  6. 1wolf999

    1wolf999 Perspektivní autor

    Ahoj, tak jsem zvědav jaký humbuk to bude, je to mé prvé OaD. 8)
     
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj flexka,

    myslíš textilní mlýn? No tak ten zrovna měnit nejde.
     
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.To teda nechápem že zase príde Renzo,však neni tomu tak dávno čo bol.Musíme veriť že O-D bude a prebehne v poriadku.Ja tento krát krtkov nechám na pokoji a budem sa snažiť čo najviac vymeniť a podarovať čoho mám veľa.
     
    pajaable, evainfo a Lyzarka tohle ocenili.
  9. burds

    burds Titán fóra

    Tak pokud nemohu sehnat tamarind tak měnit nebudu.Myslela jsem,že bych budhovu ruku třeba za tamarind vyměnila.Takhle at si O a D strčí někam.Nic jiného nutně nepotřebuji.Opět jako obyčejně akce na nic.Akorát daruji sousedce čápa proto že na něj nemá štěstí a to je celé co mohu v této akci udělat
     
    Mikeš, pajaable a evainfo tohle ocenili.
  10. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Ty sis dělal těhotenský test? A co ti vyšlo? o_O:)
    Mám už domluvené super výměny, takže pokud to klapne, budu šťastná jako ten pán, co přeplaval kanál La Manche xD
    Projedu párkrát vzducholoď, kouknu na nekonečné seznamy tam dole ve výměnách, pošlu pár pro mě už blbin někomu, kdo o to ještě stojí a bude po akci.
    Kdyby se dalo posílat všechno, bylo by potřeba víc licencí, člověk by je musel koupit a tím by mohl být spokojený jak Varun, tak i hráč.
     
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak to je teda masakr, ještě do toho dali výprodej za poloviční ceny :eek:
    To jdou asi testovat, co ty servry vydrží a nebo už tam někdo opravdu potřebuje lékaře xD:wuerg:

    A já bych ešče šoupla neplánované mini BB xDxDxD
     
  12. Zrzka34

    Zrzka34 Pisálek fóra

    Mně také chybí moc věcí, ale byla bych moc ráda kdyby mi někdo daroval stáj pro soby. Z tajniček, které jsem kupovala jsem žádnou nezískala, neměla jsem štěstí. Děkuji
     
  13. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, tamarind sem přidala do chyb, hlášení už je schválené, tak doufám, že do spuštění ho stihnout vložit do seznamů. Doufám, že ano.

    danda
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, tak co "neurvu" první den akce, bude asi další dny problém (buď u OD nebo Renza) Dvě akce najednou nejsou dobré.
    Ale zase jsem rád, že s námi hraje Jarda_Jágr, to bude hokej na farmě :)
     
    Naposledy upraveno: 28/4/15
  15. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    pajda361 - Já se radši dívám na ten kratší seznam. Zkušenější hráči už by mohli počítat s tím, že novinky při OD zkrátka nezískají. (U mě to je ptakopysk a pták kivi),
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  16. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    mimochodem, bbowling tu nakousl zajimave tema - co se vyplati prodavat systemu? Licence se mi hromadi a nevim, co s nimi... nejake dekorky jsou asi za 6000, ale treba je neco lepsiho...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    losiksobik - asi největší terno jsou XL stromy z Baha. Hlavně co nejvyšší :).
     
  18. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Spíš než dekorace je to dobré pro baha stromy xl. Alespoň za sebe to tak mohu říct, protože xl nástavby vůbec nepoužívám, protože buď mám rovnou xxl a nebo stromy, které jsou obyčejné bez ohrádek. Takže pokud jsou licence na prodej systému zpět...prošustruju je právě za baha stromky s jedním x :)
    Koukám, že JZD byl rychlejší, protože to pojme v jedné větě, bez omáčky jako já xD
     
  19. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    diky, tech mam neurekom :¤)
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  20. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    danda-vnovis: s tím tamarindem to je dobrá zpráva;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.