Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, sice to takhle v minulých akcích fungovalo, teď při testování bohužel už ne. Vše bylo omezeno levelem hráče a tím, co měl otevřené v chrámu, bohužel. Ale info zatím vychází z testů. Například při darování se nejdříve vybere nick a podle nicku se zobrazí v inventáři jen položky, které jsou v jeho levelu dostupné a co má otevřené. Testovala sem to na účtu s levelem 20 a opravdu se nezobrazilo nic, co bylo pro vyšší levely.

    danda
     
  2. kuchynak

    kuchynak Perspektivní autor

    Holky, já mám v liště ještě ještě pár LARA soch a myslím si, že už začínají mít historickou hodnotu. Jen holt, na sezení to moc nebude.
    Pokud ale bude potřeba balík slámy, stylový, tak se ho snad i zřeknu...
    A jen tak pro pořádek, dnes mi skončila dovolená :D
     
  3. Muriel

    Muriel Perspektivní autor

    Mini-akce: Obchodování & Darování
    Ježkovy oči, už zase. :)
     
  4. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    Ještě nikdo nesepsal co z novinek nepujde posílat, nějak mi doba 4 měsíců přijde dlouhá a nedokážu vyfiltrovat jestli taková trnka nebo sakura spadají do předmětů co pujdou už posílat a nebo ne a nemám čas vyhledávat na foru kdy to bylo přidáno do hry:music:
     
    burds a mamča50 tohle ocenili.
  5. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Tak jsem projížděla akce TS a TCH před 4 měsíci ...brala jsem tedy prosinec a TS - v prosinci byla možnost získat slivoň, meruňku xxl, tamarind a pistácii xxl . Stáje byly v listopadu a to byl jako novinka vlk . Pokud tedy dobře počítám, novinky už to nejsou a tyto listopadové a prosincové stromy a chlívek, by mělo jít posílat. Pokud nepůjde, tak 4 měsíční lhůta dodržená není. Nechám se překvapit.


    Další, co by tedy správně mělo jít odesílat , protože novinkou již není : ze října lokvát,bez xxl, buddhova ruka, granát xxl. Ze září je to kohout.
    Kivi určitě by nemělo jít, to bylo v lednu.
    Berte to jako moje pouhé dohady.

    bbowlinq ....no a vidíš a pokud už není novinkou, měl by jít posílat...to je právě ono, že RT něco pustí a co nechce nepustí ... s tímhle mě lezou na nervy ..kecy o novinkách a přitom nepustí třeba strom, který dávno novinkou není.
    Teď jsem koukala, opravdu tam tamarind není. Nechápu, byl v TS v říjnu.
    Slivoň tam je. Vlčí doupě ano. Buddhova ruka , lokvát, meruňka xxl, granát XXL,
    pistácie XXl, sakura , bez xxl ano.
     
    Naposledy upraveno: 28/4/15
  6. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    pajaable - na první stránce diskuze jsou odkazy na seznamy věcí, které půjdou a nepůjdou posílat. Tamarind tam není. A na ostatní jsem nekoukal, protože mě neba v tom listovat :)
     
  7. Jarda_Jágr

    Jarda_Jágr Pisálek fóra

    Já jsem rád, že je akce teď, když mám ještě čas, takže budu měnit nejvíc ve vzducholodi a pak se uvidí, pokud bude zájem mezi sousedy.
    Jen těch licencí není moc, škoda že akce není po výplatě, nebo po MS :)
     
  8. zuzana.73

    zuzana.73 Rádoby autor

    je super ze se konecne RT nad farmari slitoval a po takove dobe dal OaD.
    skoda jen, ze je to pres tyden. budu muset asi ponocovat, abych vyvexlovala nejake ty zadane kousky ;)
    nemam problem s ponocovanim, ale manzel bude mit asi hooooodne reci :cry::)
     
  9. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak nejdřív manžel a pak šupky dupky potichoučku k PC a vexlovat, až se budou hory zelenat ;).
    Já mám odpol, tak doufám, že v té vzducholodi ještě něco zbude :D
     
  10. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

  11. jaji

    jaji Vévoda fóra

    tak jsem se těšila na OD, že teď vlastně nevím co jsem chtěla :-(

    jen je mi jasné, že pokud nebude dobrý filtr, tak to bude na nic, protože milion nabídek za sakuru jabloň mě fakt neba.... tím neříkám, že to tak bude, ale nějaký trumpeta to může zkusit, že:p
     
    Simík21 tohle ocenil(a).
  12. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    Jak se tak dívám nikde nevidím v seznamu, co nejde posílat, Music boxy (Jednorožec, Kolotoč a Balerína). Kéž by opravdu šly poslat, i když si myslím, že se nakonec na tom seznamu objeví.
     
  13. jaji

    jaji Vévoda fóra

    nevím co je na odpovědi, která tu byla napsaná nepochopitelné - hráč, který ještě nemá věc otevřenou, nebo není pro jeho lvl dostupná, pak mu jí poslat nemůžeš....
     
    mituli a Mikeš tohle ocenili.
  14. drobecbobo1

    drobecbobo1 Aktivní autor

    Tak ja som včera fórum zanedbala a dnes mi skoro vypadli oči o_O, akcia O&D, čože sa to stalo, keď ju konečne prihrali späť medzi živých? :D Čakala som, že sa jej dočkáme v roku 2016. Prekvapili. Škoda len, že nie všetko sa dá posielať. Nevadí však, hlavne, že konečne je a ja sa teším, ako obdarujem susedov, známych z fóra, ale aj neznámych nováčikov, ktorí sa potešia aj žltým alebo oranžovým chlievikom či výrobniam. Tak hurá na to, nech sa Vám darí a nech získate väčšinu toho, po čom Vaše farmárske srdce piští :)
     
    Witchy.D a mituli tohle ocenili.
  15. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Začínám mít obavy, že se právě z tohoto omezení stane velikánský technický problém. V tom, že se nebudou zobrazovat všechny dostupné věci pro daný hráčův level neboť jich je docela dost. Testy jsou sice fajn, ale nemusí se přijít na všechno. Rád bych se pletl a pokud bude všechno fungovat, tak pošlu Varunovi pohlednici ze Šestajovic s omluvou.
    To je jako s těhotenským testem, člověk se po testování uklidní a pak to přijde ..... :cry:
     
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj dismirus,

    ono není důležité, že nejsou na seznamu toho co nelze posílat, ten zdaleka není kompletní. Důležité je, aby byly na seznamu věcí co posílat jdou a tam je opravdu nevidím.
     
  17. uzinek

    uzinek Pisálek fóra

    bbowling: tak si uděláš jiný dítě :)
     
    Witchy.D tohle ocenil(a).
  18. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    danda-novis: no to je právě divné, tamarind byl přece zaveden se slivoní při stejném víkendu, tak je divné, že by nešel a slivoň ano...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj losiksobik,

    divný to je a teď je otázka, kde je chyba u tamarindu nebo u slivoně. No nic zeptáme se a uvidíme.
     
    evainfo a mituli tohle ocenili.
  20. lukaš0706

    lukaš0706 Rádoby autor

    Tak jsem zvědav jak to dopadne. Podle mě zruší i tu slivoň a nebude ani tamarin ani slivoně .
    Doufám, že se pletu
     
    Blonda141, evainfo a Pitrýsek47 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.