Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    Klárko, vůbec bbowlinga neposlouchej, on jenom tak blbne. On to ani jinak neumí ;)

    Spíš si písni, co potřebuješ ty. Ráda podaruji :)


    Jo a Pajdo jak vlastně dopadlo to založení sociální podpory pro zkrachovalé farmáře? Můžu se spolu s bbowlingem těšit alespoň na nějakou tu hrušku xl? :p

    A teda taky nevěřím vlastním očím - od kdy u RT "již brzy" znamená "dříve než se nadějete"? o_O

    EDIT: bbowlingu ty máš ještě nějaký dítě? Já myslela, žes ho prodal na Západ k adopci, abys měl na floreny?!?
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    bbowling: chraň tě ruka páně mi něco posílat, to by pak nebyla podpora chudých farmářů, ale obyčejný směnný obchod a na to povolení fakt nemám. To by mně mohli nahánět za zneužití dotací na tuto podporu uvolněných. :D

    Edit:
    Ahoj Witchy.D,

    s fondem je to složitější, tam bohužel ještě neproběhlo schvalovací řízení.
     
    Naposledy upraveno: 27/4/15
  3. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    Proč nejdou posílat strašáci a kytky ze superkola, to se toho aktivního řádku ve stonku nedočkám >:( kdyby šly alespoň neaktivní řádky skrýt -.-
     
    Lindusha tohle ocenil(a).
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj mijinka73,

    na tuto otázku zná odpověď jen RT, ale předpokládám, že důvod je stejný jako u ostatních zakázaných položek - ekonomika hry.
     
    Nniccollette a evainfo tohle ocenili.
  5. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor



    Húúú, tady straší, chci Pajdovi odpovědět, jak obejít berňák a ve zprávě se objeví něco, co ještě ani nenapsal a navíc je to adresované mě xDxDxD
     
  6. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Lidičkové, já sem tak ráda chodim. Mam ráda když se tu nenadává a nestěžuje, ale dělá legrace

    Witchy, já bydlím ve městě, kde se říká NEW BUBU, tady straší pořád.

    Začíná bouřka, co u vás?
     
    Naposledy upraveno: 27/4/15
  7. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Kdepak, to bylo jiný dítě. To opálený z vedlejší vesnice. A představ si, že si dodnes nevšimli, že jim jedno chybí .... :music:

    OaD je prima akce, nejvíc mě na ní baví nacpat všechno přebytečný XL z Bahy zpět do systému. Pak vždycky nechutně zbohatnu
    a minimálně týden se na ten balík chodím koukat.
     
  8. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    Šmarjá panno, tak to já budu muset zčekovat celou lištu, jestli mi tam zbyl alespoň nějakej balík slámy. Že bych svého věrného souseda podarovala, aby si měl po tý šichtě ve stodole na co sednout, nejlíp růžovej, aby to bylo stylový
    Bo jak psala Twin, tak lavičky má jenom tři a nevím nevím, jestli na tebe zbyde :eek:
     
  9. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    bbowlingu - jak zbohatneš na systemu?
     
  10. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Nenalezl jsem nikde informaci, zda můžu dostat/koupit něco (strom, stáj, ...) co na Bahamaramě nemám odemčeno. Myslím jako že by to například počkalo v liště až si to banánama odemknu.
    Jinak mi ta akce nepřišla vhod, zrovna jsem se vycinkal téměř do nuly a chtěl jsem se na ni krejcarově připravit až v tom původně ohlašovaném červnu. Teď budu za socku :) Kdo chce seznam co všechno by se mi hodilo? :D

    edit:
    danda-vnovis, děkuji za info.
    Případné zájemce o seznam teď musím upozornit že bude výrazně krácen!!! :D
     
    Naposledy upraveno: 27/4/15
    evainfo tohle ocenil(a).
  11. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Orlíček, při akci můžeš i prodávat předměty z lišty do systému viz seznam předmětů, které půjdou prodat.

    tavos7 - nepůjde to, půjde ti přijmout pouze dárek, na který máš level nebo který máš odemčen v chrámu.

    Příjemnou hru
    danda
     
    astrid888 tohle ocenil(a).
  12. lena3576

    lena3576 Aktivní autor

    Ahoj,tak konečně obdaruju i výherce tipovačky topky. Ale prvnímu místu jsem slíbila diskokrásku, no nic bude to náhradní dekorka, snad taky potěší :). Jinak se na akci moc těším,snad seženu staré dekorace do stonku, aby tam nebylo tak černo :D.
     
    astrid888 tohle ocenil(a).
  13. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Dandi - promiň, že fušuju do Tvého řemesla, ale mám pocit, že přijmout můžeš všechno, ale pokud to nemáš otevřený, tak je to v liště přeškrtnutý. Možná melu nesmysly, protože mám všechno otevřený, ale kdysi to takhle bylo.
     
  14. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    bbowlingu, máš pravdu, bylo to tak i minule - i když jsem neměla aktivované pandy, vykšeftovala jsem hůlkárny a pak je úspěšně poslala dál...takže to šlo, ale jestli to tak bude i teď, je ve hvězdách.
    Ne že by mne to nějak zajímalo, OaD asi vynechám
     
    evainfo, kuchynak a bbowling tohle ocenili.
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No tak jsem zvedavy, minule jsem opet jen zjistil, ze nic z toho co nemam a nejde (praktickyho do ukolu ted nebo pozdeji) a tak jsem spis hledal dekorky, jenze pres den nestiham a pak uz nebylo co ziskat, nabidky sem tam prosly, ale omezeni na 5 a par dni nemam smysl, netusim co kdo chce a treba to i mam, jen nedokazu zjistit, co by lidi chteli... a bez trideni nebo filtru to je na upadnuti ruky a to taky nejde moc dlouho, karpal je moc na hrane :-(
     
    Nniccollette tohle ocenil(a).
  16. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    Marně přemýšlím, čím podarovat své sousedy - prošla jsem celou lištu a nevím nevím, v oddělení laviček a živých plotů je jaksi vymeteno. Asi se budu muset uchýlit k dárkům nevídaných rozměrů, jako jsou xl jabloně a hrušky... :eek:

    EDIT:
    Ale bbowlingu neboj, budeš si mít na co sednout: [​IMG]

    :p
     
  17. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Witchy.D taková socha Budhy taky není špatná dekorka :D, jestli nemáš, ráda jednu pošlu....k tomu balíku slámy bude akorát
     
  18. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    tedy to jsou šoky :¤) to abych se rychle nějak připravila... rychle zbourala park...
    já jsem docela zvědavá, jestli půjdou měnit dekorace, co patří do valentýnského stonku... a když si vezmu, jak se naposledy při OaD nabízely růžovky za balón z MS kvůli ostrovu - tak jestli mi ruce utrhají za slíbené nabité a kritiku kostýmů atd., které jsou výhodnější než ten balón :¤)))

    náhodou, já vám všem klidně podaruju Santova pomocníka, jestli půjde :¤)

    A jinak připomínám všem, kdo slíbili odměnu za tipovací soutěž TOP1000, aby se přihlásili vítězům, seznam jak slíbených darů, tak vítězů najdete v mém Deníčku - :¤)
     
    Naposledy upraveno: 27/4/15
    Witchy.D tohle ocenil(a).
  19. sopka00

    sopka00 Pisálek fóra

    Nedostanú sa žiadne florenové lístky na výmenu,odchod a darovanie pre začiatok?
     
  20. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Dobrou noc, bouřka odešla, kocour a pesan už jsou v posteli a čekají na mě.
    Na zítřek se těším, jsem zvědavá co se tady bude psát.
    Napadla mě básnička co mě naučil děda a mohla bych ji napsat do Duchodců, ale asi ne, vynadali by mi. Je sprostá.

    Těším se na zítra. Musím jít na florbal? Nemůžu místo toho jít sem?

    Klárka
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.