Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    • Nepíš prosím viac príspevkov pod sebou, ak chceš niečo dopísať, použi u svojho príspevku volbu upraviť. Ďakujem
    Když jsem kliknul na vlákno,kde se píšou žádosti o výměny naskočilo,že tam nemam právo psát.
    Pro zobrazení této stránky nebo provedení této akce nemáš potřebná oprávnění.

    Jinak docela mě překvapilo,že nikdo nereagoval na broskev XXL.Vždy po ní byla schánka a ted nic inu časy se mění.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/4/15
  2. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Tak nevím, pistáciovník XXL zmizel a český záhon nemám, kde je chyba?
     
  3. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Ondra_k

    Ondro, tuhle nepříjemnou zkušenost mám taky. Obdarovala jsem tři sousedy v nízkých levelech spec. stájemi a stromy. Nepoděkoval ani jeden. Nu což, i tohle je zkušenost.
     
    ondra_k a pajaable tohle ocenili.
  4. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj Preceja,

    predpokladám, že pistáciovník a záhon boli ponuky na výmenu v lodi? Ak áno, treba počkať na script, počas ktorého sa nevymenené veci zo vzducholode vrátia do lišty.

    Ahoj Tricie, Do 48h by mali byť veci vrátené.
    Peknú hru
     
  5. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím immortal67, zkoušel si vyčistit prohlížeč, ve kterém hraješ a znova se přihlásit přes hru na herní fórum? Občas je chyba natažená z chybných cookies (z banů z jiných BP her apod.) nebo se může jednat o chybu přímo u tvého nicku a pak si myslím, že je vhodné kontaktovat herní podporu, aby případ předali příslušnému komunitnímu manažerovi.
    Kdo nestihnul ve vzducholodi zrušit své nabídky, bude muset počkat do spuštění scriptu, který věci vrátí zpět do inventáře. Je to tak každou akci obchodovat a darovat.

    Příjemnou hru danda
     
    lacrima a pajaable tohle ocenili.
  6. JZDSlušovice1

    JZDSlušovice1 Pisálek fóra

    Ne že by se mi v této akci podařilo vše , co jsem chtěl . I u mně byly problémy . Za chyby RT nemohou naši moderátoři , za mě jednoznačně pro ně palec nahoru a poděkování , jsem klidný člověk , ale nedokázal bych to , co oni . Pokud zde budou lidé , kteří se nedokážou podívat na úvodní stránku nebo o dva - tři příspěvky zpět , budou mít stále těžkou práci . Ještě jednou jim děkuji a přeji hezkou hru všem .
     
  7. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Aha, díky, to bude ono.

    A všimli si toho? Dozví se to vlastně jen když se podívají na seznam poslaných dárků a ne každý tam chodí nebo ne moc často.
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  8. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Preceja

    Nevím. Ale se dvěma jsem byla domluvená, věděli, že jim budu dárky posílat. Třetí soused o tom opravdu nevěděl. Taky mě napadlo, že třeba nemají nastavená vyskakovací okna a tak jim upozornění nepřišlo. Na druhou stranu si říkám, že především v době O&D se lidé pořád hrabou v liště (já tedy ano) a tak asi zhruba mají přehled, co v ní je a co ne. Ten třetí soused je ve 23. levelu, takže hraje chvíli a nepředpokládám, že by měl moc spec. stromů a stájí. Takže by měl novinky zaregistrovat. Ale to je jen moje úvaha.
    Nicméně to nikomu nezazlívám, jen to trošku zamrzí.
     
    pajaable a nanyblacks tohle ocenili.
  9. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím -wiolan-, třeba si opravdu jenom nevšimli, pokud jsou to nízké levely, nejsou tak zběhlí v ovládání hry. Já taky nemám vyskakovací okna, nechce se mi klikat jako bláznovi na každé příchozí okénko, stačí ty, co vyskočí a deaktivovat se nedaj. Třeba ještě poděkují zítra, třeba měli dneska na pilno a odjížděli na čarodky :)

    No doufám, že většina z vás je s tím, co získala, spokojená a aspoň jste si to i přes některé technické problémy užili a získali jste, co jste pro své farmičky potřebovali.
    Chci poděkovat, že vlákno k zasílání dárků bylo ukočírovatelné a většina poctivě mazala své předchozí příspěvky. Svědčí to o hráčské toleranci k ostatním a vlákno se tak podařilo udržet vcelku přehledné.

    Všem příjemnou hru danda
     
  10. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak mi akce proplula mezi prsty... bohužel jsem se o ní dozvěděla, až když byla v plném proudu a neměla jsem časoprostor na utřídění požadavků, co vůbec chci a o co stojím. 2x jsem měla 10 minut na prolistování nabídek v balonu na náměstí... ale to je málo času.

    Tož, snad příště.

    Škoda, že tu není k dispozici jakýsi poznámkový blok.
    Protože v průběhu hry si s některými sousedy a dalšími hráči zmíníme, že až bude O+D, že vyměníme to a to... ale kdo si to má pamatovat? A prostor na zapsání poznámek v této hře není... A vzhledem k tomu, že pokaždé nesedím jen u domácího PC, když se do hry přihlásím, tak nějaké papírové poznámky jsou mi na 2 věci...

    Ale jinak, O+D vivat!
    A jen houšť :)
     
    pajaable, skalara.v a nanyblacks tohle ocenili.
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Tak u mňa spokojnosť v O-D získal som výmenou ružovkavý sústruh paličiek a farbiareň aj nejaké dekorky na BBS od susediek.Toto O-D bolo pre mňa super.xDxD.
     
    Julinka11 a pajaable tohle ocenili.
  12. tahnudopekel

    tahnudopekel Aktivní autor

    Za sebe mohu napsat jen to, že jsem spokojen. Získal jsem kohouty a žáby.
     
  13. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    -Kuteno- a prozradis, cos dal za ty hulky?

    Jinak ja jsem taky pomerne spokojena, ziskala jsem, co jsem hlavne chtela (doplneni stonku a dekorky do strasidelnych stonku, jsem rada, ze na ne nemusim pestovat) a uz jsem park i ostrov prestavela - kuk :¤)
    Prekvapilo me, jak maly zajem byl o vynosne dekorky na baha - kritik kostymu, sloni konfety, fontana lasky... trochu jsem na to sazela a smula. Takze asi holt ruzove koberce budu muset vyrobit sama... Stejne jako zlute a zlute hulky, abych mela do sbirky. A nikdo se nechtel podelit o cervene pandy - cekala bych, ze prave hraci ve vyssich lvl, co nemaji problem s hotovosti, je radi vymeni za ty dekorky - a ono ne...
    tak priste snad drive nez za rok :¤)

    EDIT: Kuteno, tak to byla super super vymena :¤) ja nabizela treba dve XXL moringy a marne...
     
    Naposledy upraveno: 2/5/15
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    losiksobik 1 xxl pandanus.A som rád že sa mi ten ružový sústruh podaril získať vôbec neľutujem že som ho dal do ponuky.Stromček som neskôr získal zase vo výmene.Na budúce O-D sa musím zase dobre pripraviť aby som zohnal čo sa mi teraz nepodarilo.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.