Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. janico.j

    janico.j Zelenáč fóra

    moc prosím nejde mi poslat dekorace kukaččí máma píše mi že nemám dost zboží co mám dělat díky
     
    jana151049 tohle ocenil(a).
  2. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj janico.j, ak si mal už raz túto dekoráciu zloženú zo základom a upgradom, tak ti poslať ani nepôjde.
     
  3. pavcape

    pavcape Perspektivní autor

    No tak já jsem tentokrát s touhle akcí spokojena. Získala jsem pár hezkých stájí, které mi chyběly (i když ještě nemám všechny) a nějaký strom... Ty mi ale stále hodně chybí... Snad se zadaří někdy příště! :p
     
    mirae tohle ocenil(a).
  4. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Já jsem také s touto akcí tentokrát byla moc spokojená. Uskutečnila jsem hodně výměn mezi hráči přímo, hodně jsem získala ze vzducholodi, dokonce i něco přišlo bez domluvy jako dárek. To potěšilo opravdu nejvíc.
    Nevím sice, proč od minulé akce k této muselo uplynout tolik času, nic nového jsem zde neobjevila. Určitě by to chtělo ve vzducholodi nabídnout možnost vyhledání určité věci, tohle prohrabávání je ke konci akce úděsné. Ale zároveň bych přivítala i změnu ve vyhledávání ze seznamu přátel, když člověk potřebuje odeslat. Sousedé jsou vepředu, nově přidaní přátelé najdu vzadu, ale ten co je v seznamu déle, tak najít ho, si vyžaduje určitou trpělivost a když člověk chvátá, tak samozřejmě přehlíží.
    Doufám, že další akce na sebe nenechá čekat zas víc jak 3/4 roku, osobně bych jí přivítala tak za 3 - 4 měsíce, příliš častá by zas určitě ztratila své kouzlo.
    Všem přeji krásný večer a kdo ještě něco shání, tak ať se ještě povede vyměnit.
     
  5. evik74

    evik74 Zelenáč fóra

    Ahoj poradí mi někdo chci si vyměnit stromy a chlévy ale nejde mi to a licencí mám dost díky za odpovědi
     
    berda27 tohle ocenil(a).
  6. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Já to vzdávám, nejdou mi výměny, políčko ukazuje šedou a přitom v liště to mám, prostě tomu nerozumim. Hledala jsem i nabídla a potěšilo by mě získat sobi a pořád nic. Štěstí mají ti kdo uspěli, tak někdy příště a atˇse daří.
     
    berda27 tohle ocenil(a).
  7. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Tak jsem lehce podaroval soused široko daleko ;) někteří poděkovali, někteří nikoliv ;) Chtěl jsem sousedy podarovat i kouzelným stromem, bohužel mi to však nebylo dopřáno. A to už kouzelný strom není v tajemných sazeničkách. No sousedi bohužel máte smulu.

    Akce je super pro darovani. Bohuzel pro výměnu je naprosto nepoužitelná (teda jinak pouziti je zdlouhave a pomale). Nechapu proc kdyz hledam co potrebuju se mi zobrazuji i nabidky ktere nemohu provest (jelikoz predmet nemam) tohle by melo jit odfitrovat.

    bohuzel nekteri nepochopili a nabizeni vymeny v nesmyslne kombinaci... bezcennou staj za par krejcaru a chteji ruzovou ... no hold co se da delat... I taci jsou mezi nama
     
    kaculatko1989, -wiolan- a berda27 tohle ocenili.
  8. berda27

    berda27 Pisálek fóra

    Zdravím,
    máme s mámou ten samý problém jako evik74 a jitulecermakova
    PROČ MÁM SAKRA VŠECHNO ŠEDÉ?
    Chtěla jsem udělat ještě nějaké výměny, ale toto? Akce končí až za 2 hodiny a mně ani mámě nejdou výměny? Chtěly jsme si ještě něco na poslední chvíli vyměnit (ne mezi sebou, ale ve výměnách to co nám oboum chybí)
    Upřímně mně se PROVEDENÍ akce (nikoli akce samotná!!) nijak nelíbí. Proč tam prostě nahoru nedali nad políčko nabízí hráči a co chtějí HLEDEJ, abych si tam mohla přesně vyhledat co chci a ne se probírat nesmyslnými nabídkami 1x ořešák za 1x lokvát?
    b.
     
  9. Chemlon.

    Chemlon. Rádoby autor

    Já jsem potěšená :) Výměna Kdy jsem dala čápa za 5 slaných stromků s tím, že mám 6 čápů v liště, nebo dokonce kdy jsem dala jedny kočky za Český záhon! Pilně jsem se proklikávala nabídkami v lodi a mimo naprostých blbostí se dal najít i poklad :) Jedna Budhova ruka za výrobnu na plachty?! Už krtci vyrábějí :)
    Já jsem naopak dala Východ a západ slunce za kohouty a Odváto vánkem za Budhovu ruku. Od obou dekoraček nemám otevřený stonek, nemám otevřen ani ostrov pokladů a dekorek bude do budoucna ještě spousta, tak proč ne? :)
    Musím, říct, že se mi opravdu dařilo a spokojená jsem na 100% :)
     
  10. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Děkuji všem, se kterými jsem úspěšně vyměnila, měla jsem štěstí na poctivé hráče. Byla to moje první O&D, po těch letech na farmě :-D nechápu, jak jsem si to mohla nechat uniknout.. tak příště..
     
  11. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Já jsem s akcí spokojená, získala jsem vše co chybělo- kohouty, slivoně, delonix
    královské,budhy.Příště snad půjdou i nové věci měnit. Děkuji všem kteří se mnou měnili.
     
  12. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj evik74, jitulecermakova, berda27, pri stromoch granátovník, baza, pistáciovník je problém, ktorý je hlásený.
    Nepíšete, čo ste chceli meniť, tak sa len domnievam, že chcete meniť s niekym niečo, na čo nemá lvl, alebo to môže byť už neaktuálna ponuka, preto to šedé políčko.
     
  13. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    4 moderator,já vím,já bych tam šel,ale tohle se mě vždy ukáže Pro zobrazení této stránky nebo provedení této akce nemáš potřebná oprávnění.Takže proto.
     
  14. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj immortal67, ak máš na mysli link, čo ti dala kolegynka na:> Zasílání a výměna dárků <, tak ten by mal byť v poriadku, a ak vieš písať tu, tak by si nemal mať problém napísať aj tam.
     
  15. berda27

    berda27 Pisálek fóra

    Ria30.
    no, u pistáciovníku jsem zrovna měla problém (chtěla jsem ho dát), ale mám problém i u jiných stromů - např. u pírkového stromu atd. to je prostě... když si něco vyberu tak je to šedé, no prostě děsné... doufám, že příště nebudou takové problémyx')
    ale děkuju......
    b.
     
  16. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    No bohužel 3x jsem to zkusil a nic.
     
  17. marous-gurman

    marous-gurman Zelenáč fóra

    Ahoj. Chtěl bych společně se synem touto cestou poděkovat všem hodným sousedkám a sousedům, kteří nám dnes poslali kohouty, žáby a také hodně stromů. Děkujeme. M+R
     
  18. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím immortal67, co přesně ti nefunguje, výměny? Není věc, kterou měníš černý bez, pistácie a nebo granátovník?

    danda
     
  19. miminkoAJ

    miminkoAJ Zelenáč fóra

    akce se povedla, vyměnila jsem spoustu věcí a získala od hodných sousedek chybějící stromy i dekorace. Jen bych uvítala zamyšlení RT týmu, lepší vyhledávání při hledáni aspoň abecedně a nebo víc rozdělit třeba stromy Xl a XXL, jsou to strávené hodiny a i mezitím zapomenu třeba kolik ta dekorka dává a nakolik je míst :) Jinak by měla tato akce být aspoň jednou za 3měsíce :)
     
    Danielaa25 tohle ocenil(a).
  20. Tricie

    Tricie Zelenáč fóra

    Ahoj, můžu se zeptat, kdy se vrátí nevyměněné věci zpět? Ani po aktualizaci hry je nemám. Díky za odpověď a pardon, jestli už je to někde napsáno.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.