Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Souhlasím se ziggystardust

    Je nešťastné řešení, že farmář nemůže přijmout dárek nebo výměnu, na které nemá level.
    Jestli se nemýlím, v jedné z prvních O&D, když jsem začala hrát, mi někdo podaroval strom, který byl asi o tři levely výš. Mohla jsem ho přijmout, jen jsem ho nemohla umístit na farmu. Zůstal v liště dokud jsem nedosáhla potřebného levelu. To bylo rozhodně lepší. Už protože O&D není moc často.
    Takhle mi zůstává v liště dost stromů, které nikdo nechce, přitom nováčci by byli rádi, kdyby je dostali. Zdá se mi, že je to úmyslný tah RT. Protože pak mi nezbude nic jiného, než zbylé stromy vrátit do systému s prodělkem.
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  2. bmv2596

    bmv2596 Perspektivní autor

    -wiolan- Zdravím. Proč Ti vadí stromy v liště? Proč bys je měla vracet s prodělkem do systému? Jejich čas příjde ... /třeba/.
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    ziggystardust Ahoj, já tedy nevím,ale mně připadá, že takové nabídky dává spíš začátečník. JabloňXL má a zkouší. I když dítě (i možná ve vyšším levelu) tak nepřijme jabloňXL a dá růžovku, lokvát... jedině by jich měl víc a ani to se mi nezdá. A krátce hrající hráč? Kde by vzal růžovky? Musel by mít z pekla štěstí na šlechtěnce. Dá do nabídky jabloň pak mu to nabídne co lze získat, tak vybírá.
    Lépe se hledá ne pod"všichni", ale pod stromy, Baha, chlévy...přehled by mohl být propracovanější to je pravda, ale víme jak to tu chodí :)

    wiolan nemusíš je vracet, jedině, že za ně získáš nějaký krejcar, dají se dát i do expresu nebo počkat

    Ještě jsem dal několik nabídek do vzducholodi a za kamennou pinii jsem dostal budhovu ruku. Jupíí mám meruňku XXL.
    Dobře se měnili medvědi, vonící stromy, losi,

    Viděl jsem nabídku Balón z MS za cukrový strom. Řekl jsem si proč ne, dekoraci nemám. Otevřu nabídku a ufff 35 cukráků :)
     
    Naposledy upraveno: 29/4/15
    mendalam2 tohle ocenil(a).
  4. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    preji krasne slunickove odpoledne (teda aspon v Praze). Dá se někde zjistit komu jsem darovala predmety v OD? Posilala jsem sousedum v nizsim levelu jako darecky stromy ale nevim jestli jsem nekoho nevynechala a tak bych si chtela zkontrolovat komu uz jsem poslala a komu ne.
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj kopretina82,

    pokud neuběhlo moc času a nevyčistila jsi PC tak jediný způsob co mně rychle napadl je kouknout do spodní lišty.
     
    kopretina.82 a pajaable tohle ocenili.
  6. Ikebara77

    Ikebara77 Rádoby autor

    Může mi někdo poradit kde dělám chybu? Na akci jen daruji protože výměna skrz aplikaci mi přišla zcestná... lidi tam nabízí jabloně a chtěji za to modré z nebe... nicméně počet licencí mě donutil to prolistovat.. sem tam zajímavá nabídka. Něco jsem i vyměnila, ale teď to nejde... a) licencí mám dost b) požadovaný strom mám v liště ... přesto mi možnost výměny nesvítí a není aktivní... proč?

    Děkuji za radu... Ika

    Pajda díky.. ano šlo o bez.. tak už to chápu :) .. tak snad se chyba brzy odstraní ... těch normálních nabídek je opravdu malinko... nevím kdo tam ty nabídky dává... ale jako chtít růžový stáje za katalpy a pod ???

    Mendalam: chtít kočky vrány apod... to beru... a takx nováčkům posílám co můžu, ale zde jsou nabídky opravdu ab absudum... a to mi přijde spíš padlý na hlavu.. jako že se někdo omylem uklikne nebo nevím...
     
    Naposledy upraveno: 29/4/15
    pajaable a jaji tohle ocenili.
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ikebara77: nejedná se náhodou o strom ze sady pistáciovník, granátovník, bez černý? Tam je totiž hlášená chyba.
     
  8. mendalam2

    mendalam2 Perspektivní autor

    Můj názor: Možná jsou v těch nerovných nabídkách ve vzducholodi i nějací kšeftaři (a jen doufám, že jich je minimum), ale taky je spousta začínajících hráčů, kteří nemají žádné vzácnosti k nabídnutí na výměnu, ale touží třeba po něčem - například po kočkách - a příčí se jim psát do sekce darujte mi a chtít kočky úplně za nic. Tak nabídnou ve vzducholodi něco, co mají (běžnějšího) výměnou za kočky, s tím, že nabízejí aspoň něco a neberou to úplně zadarmo, a na tu nabídku může zareagovat někdo, kdo má třeba plnou lištu koček. Je to takové skoro darování, ale aspoň s nepatrnou protihodnotou. Takže když procházím nabídky ve vzducholodi a vidím tam ty typu jabloň za myš, říkám si, že to je ve většině právě od začátečníků (dětí nebo dospělých, to je jedno), kteří ještě nic pořádnějšího na výměnu nemají. Mimochodem, zrovna jabloně například postupně přikupuji stále víc, když se sejde nějaký ten krejcar, je potřeba spousta jablek do krmiv pro zvířata a dobře se i prodávají na trhu, což se občas hodí, když potřebuji honem doplnit krejcary na nákup něčeho jiného. Ano, šmodrchám to všelijak, ale baví mě to hrozně moc. :)


    Jo, a moc se mi líbí nápad, který tu napsala -wiolan-, kompenzovat menší nabídku nějakým řemeslným produktem zakoupeným na trhu. To jde teda asi jen mezi přáteli, nabídky ve vzducholodi jsou anonymní, ale super.
    Akorát zase, začínající hráči s hodně nízkým levelem nemohou ani to, řemeslné produkty jdou na trhu až od 40. levlu, po otevření řemeslnické čtvrti. Prostě, chci tím říct, že mi ty nerovné nabídky ve vzducholodi nevadí, vidím za nimi hlavně začátečníky.
     
    Nniccollette, evainfo a pajaable tohle ocenili.
  9. vereta83

    vereta83 Pisálek fóra

    Zdravím Farmáři, Farmářky a Farmaříci...
    Fajn obchodování, fakt super že je...
    Vyměnila jsem 16x, 16x mi odešlo a 12x i přišlo...zbytek? Co já už vím...

    Heslo: Způsob, jakým posuzujeme druhé lidi, vypovídá především o kvalitě našeho vlastního života. "mají debaťáci k přečtení pod akcí....

    Tak jo, tak můj život je ok, dám a dostanu, dostanu a dám...
    Tak asi soudruzi z GMBH jsou rovnější než jiní rovní.... Nechcete to už fakt střelit někomu jinému, třeba někomu, kdo by se o to i staral a nejen hamtal do kapsy?
     
    Mikeš tohle ocenil(a).
  10. jaji

    jaji Vévoda fóra

    třeba bude OD tak často, že není potřeba posílat to co hráč ještě nemá aktivované xDxDxDxD

    a nesmějte se tomu všichni, já vím, teď ještě tu o Červené Karkulce...:)
     
  11. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    Pitrýsek47 - Asi máš pravdu. To dává smysl. Já jsem děsně podezřívavá, protože nemám vůbec odhad na lidi a vždycky když si myslím o někom něco dobrého a jsem důvěřivá, tak se z něj vyklube pěkný zmetek a naopak když se mi někdo vůbec nelíbí, tak se za něj pak třeba vdám xD
    Je fakt, že v poslední době jsem o OaD byla vždycky velmi mile překvapena, kolik nesobeckých, přejících lidí, kteří chtějí někomu udělat radost, tu je.
     
  12. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Nebudu jmenovat, oslovilo mě víc lidí, kdo chce, ten si mou odpověď najde.

    Mně stromy v liště nevadí. Mám vždy stromy na ploše, od každého něco a něco v liště v zásobě, kdyby bylo málo plodů. Ale nepřeháním to. Čímž nechci říct, že druzí to přehánějí. Každý má jinou strategii hry. Já mám cca 3 stromy v největší verzi na farmě a zhruba tři si nechávám v liště. Nějak to nesyslím, nebylo dosud potřeba. No a k tomu bezu. Těch jsem nasbírala v tajemnicích přes dvacet. RT se na mě vyřádil, dostávala jsem bezinku za bezinkou. Někdo by byl třeba rád, možná jsem udělala chybu, ale část jsem jich dala pryč. A tavosovi7 jistě udělaly radost.
    Pokud jde o prodej do systému, vím, že to dělat nemusíme a v liště to může ležet věčně. Ale uvedu příklad. Když jsem začínala, nakoupila jsem si od každého stromu cca po osmi kusech. Jenomže potom v odměnách a tajemnicích padaly XL a XXL i se základem, takže loni jsem měla skoro 30 základních katalp. A mně to připadá zbytečné. Ale jak říkám, je to jen můj názor.
     
    pajaable a nanyblacks tohle ocenili.
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    -wiolan-: mám stromů asi na tři farmy, ale v případě že dají šťastný den stromů se prostě hodí a ty "vzácné" mají i celkem slušné BZ.
     
  14. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj neví někdo proč mi nefunguje obchodovat,vyberu si nabídku chci realizovat a licence je šedivá a nejde to a nejen mě,ptala sem se sousedů a mají to také tak?
     
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj papulice,

    nesnažíš se vyměnit něco z těchto předmětů pistáciovník, bez černý, granátovník nebo včelín. Pokud ano, tak jde o projev chyby
     
  16. Marcela-magic181987

    Marcela-magic181987 Rádoby autor

    preco sa nedaju v&menit vsetky veci stromy turbo
     
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Marcela-magic181987: na to je jednoduchá odpověď. Protože je RT do výměn prostě nezařadila. Na tuto otázku bohužel nelze jinak odpovědět.
     
  18. Marcela-magic181987

    Marcela-magic181987 Rádoby autor

    • Prosím necituj příspěvek pod který píšeš. Pajda361
    **** odstraněna zbytečná citace

    dakujem
     
  19. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    Víte, o čem se tvrdí, že je to nejhorší možné mučení?
    Ne?
    MUKA STÁLE OPAKOVANÉ OTÁZKY


    Prosím, lidi, nemohli byste šetřit mentální kapacitu nejen modíků, ale i ostatních lidí tu na fóru a občas, alespoň občas, si přečíst aspoň jednu stránku příspěvků dřív, než něco napíšete?
    Děkuju předem zdvořile (i když asi zbytečně)

    A k akci konstatuju, že mi nějak došlo - koho jsem podarovat chtěla, toho jsem podarovala. Ve vzducholodi už se přes ty haldy nedá moc nic najít a posledních pár výměn s hráči tady z fóra právě dokončuju po holubech.
    Možná ještě zítra tu a tam někoho potěším, ale jinak za mě dobrý. :)

    Hlavně tedy xl hrušně a živé ploty se setkaly s nebývalým úspěchem :p
     
  20. zdena63

    zdena63 Rádoby autor

    proč mi to píše nemáš dostatek zboží, když mám požadované věci co chci vyměnit a mám i ještě 11 licencí? Chtěla jsem vyměnit madamBů za slivoň trnitou a nejde to.
     
    Naposledy upraveno: 29/4/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.