Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    :: Mini-akce: Obchodování a Darování ::

    Prostor pro vaši diskuzi

    [​IMG]

    Konečně jsme se dočkali. Byly to dlouhé měsíce čekání, a právě o to větší je radost, že akce O&D je konečně zde. Věříme, že během této mini akce se neobjeví žádný problém, který by nám tuto tak dlouho očekávanou akci pokazil. Darujte, vyměňujte, prodávejte, udělejte radost nejen sobě, ale i jiným.

    ..::Co půjde prodat::..



    Co nepůjde posílat - výjimky:

    Stromy a jejich upgrady + chlívky a jejich upgrady, které jsou ve hře zavedeny kratší dobu než 4 měsíce.

    Odměny z TOP 500:
    Veverka se žaludem, Bobří pekárna, Lovec ztraceného banánu.

    Meditující opice, Guru opice, Bratr vlk, Bizon Bill, Mistr medvěd, Nesmělý rys,
    Mazlivé kotě, Létající Ruda, Dráček štěstí, Mi, Ma a myší myš, Kubík kučeravý,
    Tančící kachny, Vlajka BILD, Vlajka O2.

    Super obří stromy jakéhokoliv typu, Super obří stáje jakéhokoliv typu, Florenovník, Kouzelný strom, dekorace z Květinové edice, Kapitán strašák, Strašák Pogo.

    Všechny značkové položky byly odstraněné:
    Patří mezi ně: Shaun, My Little Pony, Looney Tunes, Fraggle Rock, M6, mynet (Sultan von Türkenia), Dekorace k akci Zelené týdny (Auto, značka, „Sauber“, Borsty, špinavý továrník, Větrný mlýn „Fííí“, Vysavač smogu, Paolo, vegetariánský šéfkuchař, Demonstranti na farmě), Plný dům I, Plný dům II, Plný dům III, Ovečky u stolní hry

    Domácí mazlíčkové mohou být obchodovatelní jen se systémem, s výjimkou Rainbow Dash vejce, Zámek z oblaků, protože to patří ke značce My Little pony



    Dobu trvání akce zjistíte díky časomíře na farmě (nad levou lištou)[​IMG] anebo v Oficiálních oznámeních na fóru.
    Informace o akci O&D je jako vždy uvedená i v Novinkách ve hře.

    Po začátku Mini-akce O&D nezapomeňte na aktualizaci hry pomocí F5.

    Ve městě bude létat vzducholoď

    [​IMG]

    Po jejím rozkliknutí uvidíte možnosti pro darování, výměnu a prodej systému
    [​IMG]

    Všechno o akci Obchodování a Darování (O&D) se dozvíte ve FAQ
    ..:: FAQ - Obchodování a Darování ::..


    Zde je prostor jen na diskuzi anebo otázky k akci O&D.
    Jediná sekce, kde se žádají a nabízejí dárky:
    ..:: Zasílání a výměna dárků ::..


    Všechny příspěvky, které budou obsahovat nabídky, budou ihned moderované a po opakovaném prohřešku bude udělen trest za psaní mimo téma tzv. OT

    Mini-akce: O&D je dopředu avizovaná v

    ..:: Centrála - Akce ::..


    Nemáte FL? Nevíte, jak je koupit? V tom případě směle do Banky ve hře:

    [​IMG]

    ..:: Banka - nákup herní měny ::..


    Přejeme hodně štěstí při akci Obchodování a Darování, ať se vám podaří získat to, po čem toužíte.
     
    mendalam2, vilm4 a astrid888 tohle ocenili.
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    kdysi jsem se chtěl sousedce poslat přebytečnou Moranu, ale nešlo to! Půjde to tentokrát?
    Díky za snahu! Ptal jsem se nato už víckrát,ale nikdy to nešlo a v seznamu to také nikdy nebylo!:oops:
     
    Naposledy upraveno: 27/4/15
  3. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím kaolín11, kolega jen prolinkuje diskuzi s aktuálními upravenými seznamy a budeš si je moci prohlédnout.
    Díky za trpělivost.
    danda
     
    astrid888 tohle ocenil(a).
  4. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Na to že o&d dlouho nebylo mohli povolit RT trochu uzdu, a povolit obchodovat a darovat více věcí třeba kouzelňáky a obr stromy, v seznamu je zase plno věcí co nejde měnit čímž mini akce trochu strací na atraktivnostio_Oale tak pánbůh zaplať za to že konečně je:D
     
  5. mrkvička477

    mrkvička477 Pisálek fóra

    Takže O+D o ničem. To co by člověk potřeboval vyměnit - novinky - nelze. Takže akci si RT strčte do špic.
     
    Arleta22 a hrabenka1951 tohle ocenili.
  6. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím mrkvička477, novinky nikdy nešly v akci O a D měnit, tohle se bohužel nezmění při žádné akci obchodovat a darovat. S tím je třeba počítat. Je to rozhodnutí realizačního teamu hry.

    danda

    Pro RT kytky do stonku a strašáci novinka jsou - zajišťují si tím nákup párty zatočení, takže kdyby to pustili, je jim jasné, že by si tím ustřihli zdroj příjmů.
     
    Naposledy upraveno: 27/4/15
  7. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Novinky nešly nikdy,o_O ale mohli povolit taky květiny do řádku a strašáky:D
     
  8. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.Tak tomu říkám překvápko,i když je to divné takhle v týdnu.Spousta lidí moc času mít nebude a já se hlásím mezi ně.Leda,že by to byla první vlaštovka,takový testík a příště bude víkendovka.
    Pro mě to tedy znamená,že co nezískám nebo nepodaruji zítra odpolko mít nebudu.Ve středu v práci celý den a ve čtvrtek jsou čarodejnice,to toho taky moc nevyčenžuji.
    I tak je to milé překvapení a doufám,že je to jen začátek a OaD bude vícekrát než jednou,dvakrát do roka.
    Ještě by to chtělo upravit inventář,spousta věcí posílat nejde a je to škoda.Kytky do stonku už nejsou zas tak novinkou a já jich mám habakuk.Ale chápu,že je to stále žhavé zboží.
    Takže,ať se daří každému získat to ,po čem jeho farmářské srdce touží.
     
    Naposledy upraveno: 27/4/15
  9. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    A je to tady :) Asi se rozdám a bude klid ....
     
  10. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    bbowling :až budeš rozdávat písni:D
     
  11. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Ahojky, už se koukám co mam navíc abych mohla někomu něco poslat,
    bbowlinu, ty jsi psal že potřebuješ jabloně? Já ted nevím jestli jsi to myslel vážně nebo ne, ale mě XL napadli z kola štěstí. Chceš?

    Klárka
     
  12. rybka123

    rybka123 Rádoby autor

    Konečne, len tých obmedzení by mohlo byť menej, ale aj tak ďakujem. Nech sa všetkým darí.
     
    jaji a pajaable tohle ocenili.
  13. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Orliček - díky za nabídku, jabloní není nikdy dost ;). Vymyslím Ti na oplátku něco velmi zajímavého.

    Ale ještě daleko více mě zajímá, kdy se ozve pajda361 se svou nabídkou - cituji:

    ...... Bbowling: počkej do OaD v rámci programu podpory chudých farmářů (schváleného Svazem zahrádkářů a Českou zemědělskou unií) ti pošlu několik jabloní, hrušní a ořešáků, aby příští akci zvládl i bez klikání na trhu ......

    Předpokládám, že je teď velmi zaskočen tím, jak akce rychle přišla a on ještě nestihl vyběhat všechna potřebná povolení k udělení
    tak veliké podpory .... :pxD Jsem velmi zvědavý, jak s tím naloží. A chci pořádný stromy, ne nějaký zakrslý chcípáky ....
     
  14. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Už se nemůžu dočkat. Mám sice mezi nočnína, ale kvůli této akci jsem rozhodnuta vastanout dříve. Snad to spustí na čas
     
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Bbowling,

    neboj Pajda je připraven. Povolení vyřízeno a stačí jen vyčkat na spuštění akce. Jen doufám, že mi mých xxx dárkových licencí na Tvojí podporu postačí :D .
     
  16. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Jen blbni...až se rozkřikne, že máš barák, auto, boudu pro psa zatím bez psa, kolo, brusle, pět mobilů a fén na vlasy...tak se o tebe ještě strhne mela xD
    Jak jsem si přečetla oznamko o akci, myslela jsem si, že je červen..ale jinak se těším, mám volno, takže budu měnit vlajky za duhové stromy a modrý záhon za žlutý :p
     
  17. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    No, tak já sice O+D vítám, ale čuju v tom nějakého zakopaného psa ...avizováno až na červen,
    přesto dáno ještě v dubnu...no,nevím, nevím, mám se radovat nebo bát ? xDxD

    Mrzí mě, že jako obvykle novinky nepůjdou posílat, tak se sousedé, kterým jsem nějaké novinky
    slíbila, nesmí na mě zlobit. Až to půjde posílat, já se polepším, jestli do té doby nezapomenu, co
    kdo chtěl. xD
     
  18. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Juchuchuuu, to mi zvedlo náladu! Moje nejoblíbenější akce - hned jdu zjišťovat počet licencí a psát drahým sousedům - ti budou mít radost!!:p
     
  19. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    bbowlingu? je to ironie nebo ne, chceš ty jabloně XL, nebo si děláš legraci? Já se fakt v tom nevyznám. Ale já bych být tebou tak chci darovat nová políčka - jenom na jabloně, třeba. Co ty na to?
    A April už byl, tak snad to nezruší
     
  20. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Prima, je vidět, že chlapi drží slovo. Připravím svoji bezednou lištu na ten příval a také ti pošlu nějaký hodnotný dárek. Takový Ringo Král, George Patizon nebo Pavlík Krátký, ti potěší každého správného farmáře. Citrona nenabízím, tím bych tě urazil .... ;)

    Twin - díky za tvůj milý příspěvek, fakt mi udělal radost ... před barákem se mi houfují nevěsty s mokrými vlasy a jedna dokonce i se psem

    Teď jen doufat, že kluk zítra nezůstane po škole a já kvůli tomu nechytím začátek. To bych ho snad přetrhl a pak místo akce ještě sháněl nějaký jiný dítě neboť by se asi matka zlobila ....
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.