Mini-akce: Baby Boom / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    tak já dneska slavím úspěchy, povedlo se mi několik pěkných přeskoků, už jsem vybudovala svoji první růžovou barvírnu! ještě bych chtěla jednu, ale čekám ještě na jednoho krocana kutila
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak já jsem taky šlechtil cca 800 SK hlavně kvůli mincím a tady je to nejlepší :p

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Zase jsem nakoupil nějaký šlechtěnce na risky a dopadlo to takhle:

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Ještě mám 400 SK cca tak ještě něco otočím :)
     
  3. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    tak jsem se nechal taky nalákat a vždy 1 devítka a 3 základní ze 14 pokusů 8x desítka,to bylo terno
     
  4. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    BB u mňa skončilo a na svete je moja prvá továrna na žraločí zuby IV. rúžová :D
     
  5. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Zdravím,

    neodolal jsem a taky jsem něco málo decentně pomixoval jako před lety. Jelikož jsem ale přestal farmařit dávno před zavedením parfémů deluxe do hry, měl jsem jich teď žalostně málo a nebylo možné jimi nakrmit všechny mixy. Mixům bez těchto zlepšováků evidentně už není moc přáno, ale přesto se něco málo objevilo:

    [​IMG]

    Přeji všem, kteří ještě šlechtí, mnoho úspěchů.
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ze saimiri opice vypadla pirátská opice xD zase jeden úkol v družstvu splněný
     
    Naposledy upraveno: 4/3/21
  7. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    taky jsem zkusila dát pár mixů, no hlavně z netopýra mám radost :)
    [​IMG]
     
    DANKA722 a tomokoco tohle ocenili.
  8. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    v 18.00 měl začít Baby Boom.... měl, ale do tulidomku se nedostanete, ani přes klienta, kolečko se točí a točí a asi se bude točit ještě zítra... fakt jde hra do kopru, nic tu nefunguje:(:wuerg::wuerg:
     
  9. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Já teda normálně sklidil svoje dvakrát čtvero slonů a BB pro mě skončil. Mloky mám hotové :D.
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj marcelina0007, žádná chyba není hlášena. Do chovné ohrady jsem se dostal bez problémů.

    Pokud hraješ v prohlížeči, zkus ho pročistit. Také se mi občas stane, že se mi plochy nenačítají. Pročistím a jedu dál ;)

    >>Vše pro bezproblémový chod hry<<




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  11. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    tentokrát jsem se obrnil trpělivostí a čekám na nedělní desátou hodinu, kdy začne šlechtění za 1 SK.
    Po mločí akci mi zbylo jen něco přes tisíc superkrmiv, tak se úspora hodí. Farmaření zdar! kája53
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  12. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Šlechtila jsem pouze do úkolu a s výsledkem jsem spokojená :D

    To nejlepší z BB :inlove:
    [​IMG]
    To samé 2x taky dobrý :p
    [​IMG] [​IMG]
    Taky potěší když za 1SK přeskočí a hned 3x :D
    [​IMG]
     
  13. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, také jsem čekal až nám to klapne za 1 SK 8). Šlechtil jsem primárně na získání šlechtěnců na výrobnu a do stálého úkolu v Družstvu co přibude. Takový průřez šlechtěním a dva nejzajímavější přeskoky + z předpředposledních šlechtěnců z deluxe parfémy přeskok na poslední. Vše je z 10 toček základních zvířat. Spotřebováno 2500SK. Od čtvrtého stupně (horský mlok) jsem dával na vše deluxe parfémy.

    Když to vezmu celkově , čekal jsem že se podaří více přeskoků. Za zmínku stojí dva vyšší kousky. Ještě budu muset udělat jednu točku kvůli mločí akci, ale to už bude raz-dva. Přeji hodně štěstí při šlechtění.


    šlechtění základních zvířat
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]


    šlechtěni I stupně
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]



    šlechtění II stupně
    [​IMG]

    pak už postupně k nejvyšším
    [​IMG]
    [​IMG]

    na výrobnu + do úkolu už by bylo8)
    [​IMG]


    přeskoky
    [​IMG]
    [​IMG]

    a tohle moc potěšilo ;)
    [​IMG]



    [​IMG]




    Hezkou hru ...
     
  14. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    [​IMG]

    No ešte počkať až budem mať dosť ventilátorov a 2. ružova výrobňa bude na svete :)
     
  15. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    já poprvé 10 ze základních mloků bez de luxe
     
    kiki2305, tomokoco a tenista99 tohle ocenili.
  16. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Zdravím, mloky jsem šlechtil už před víkendem, tudíž mi jich moc nezbylo. Na babyboom jsem si tedy vyhradil lecjakou jinou havěť a zejména tropické zvěři se docela dařilo. Přikládám nějaké pěkné přeskoky. Poslední stupně:

    [​IMG]
    Předposlední stupně:

    [​IMG]
    A ještě pár nižších:

    [​IMG]

    Něco šlo na trh, něco do družstva, něco zůstalo ve stodole a z dílny vzešla jedna tropická budova:

    [​IMG]
    Všem, kteří snad ještě na poslední chvíli šlechtí, přeji spoustu přeskoků a těm, co už došlechtili, gratuluji k úspěchům.
     
  17. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    BB + šlechtění za 1 SK by mělo být častěji. Splněny 3 ze 4 kukaččích úkolů v družstvu. Pak bohužel došly parfémy. Na takový odvaz jsem nebyla připravená :D
     
  18. kája53

    kája53 Expert fóra

    A je to tady! 28.3. od 10 hodin BB + šlechtění za 1 SK, báječná kombinace. :D Farmaření a zvláště šlechtění zdar! kája53
     
    tenista99 a Kudrnová tohle ocenili.
  19. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    Tak nevím, jaký názor na to mají ostatní, ale tohle podle mě není babyboom. Na to, aby se mi vraceli základní zvířátka mám aktivovanou runu na stromě o_O po sklizení celého tulidomku mi vyšlo, že tenhle výsledek mám z 1/4 chovů. to je teda babyboom

    [​IMG]
     
    tenista99 tohle ocenil(a).
  20. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) toto bb sa u mna aj nieco zadarilo
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]