Mini-akce: Baby Boom / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    To je reakce na tvůj podpis, bohužel je:music: to pravda;)
     
  2. barca279

    barca279 Vážený autor

    je to zvlaštne krmivo sa bude dat kupit o 8 rano ,zlava šlachtenie za 1 SK začne o 10 rano a baby boom začne večer o 18tej...prečo to všetko nedaju na jeden čas ajtak budem šlachtit len medzi 18 a 22 hodinou...ja v tejto hre celkovo postradam logiku,čo z toho maju RT?miesto toho žeby som si kupila viac SK a šlachtila cely den,si kupim len jeden balik SK a budem šlachtit len 4 hodky...umna akurat tak budu v minuse ...
     
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj barca279, plánování akcí má v plné kompetenci RT. Určitě k tomu má důvod, proč je to zrovna takhle. Pokud chceš koupit více SK, tak to se ti přeci neztratí a budeš mít více na příště. Za mě jsem rád, že si zašlechtím za 1SK i když jak říkáš jen 4 hoďky. ;)




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    tronaldo55 tohle ocenil(a).
  4. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Časy sú zámerne pomenené aby sa hráči splietli a minuli si SK nič záhadneho... Marketingový ťah... To máš niečo ako v obchode ceny typu 0,99E namiesto 1,00E...
    Na fóre je to napísané odkedy dokedy je výhodne šľachtiť ale nie všetci chodia na fórum a nie všetci sa rozumejú akciám...
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte děcka,
    akce BB je prodloužena do 27.9.2020 ve 22:00. Snad vás tato změna potěší :)

    Info zde
     
    ezzra tohle ocenil(a).
  6. barca279

    barca279 Vážený autor

    nepochopili sme sa,baby boom bola napisana len na 4 hodiny takže to že si kupim len jeden balik Sk znamena že načo by mi bolo viac ak šlachtit budem len 4 hodiny,nejde o SK ide o dobu šlachtenia 4 hodiny inak to neviem napisat ...teraz to už pomenili a bude sa dat do zajtra to je už ok..
     
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj barca279, takže vše nakonec dopadlo dobře. To jsem moc rád. Také využiji prodloužení akcí. Tak ať se nám podaří nějaký dobrý úlovek :).




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem zkusila pár mixů a velkej propadák, jdu šlechtit klasicky, už bych byla daleko dál, vůbec to nejde :p
     
    Peto121 a evainfo tohle ocenili.
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké Baby :) tak já včera večer neodolala a narvaný tulidomek vyklikla, z obyč anakond získala mřížkovanou, dvě jedovaté a pár smaragdových. U skořápek to bylo horší, ale padla jedna punková, pár knírových a něco zaječích ušáků :D no dnes už nepokouším, i když SK je dost, ale skořápek je málo. Naštěstí se točí v hangáru docela rychle a na akci určitě něco bude. Hadic je docela dost, moje opičky je na bahamce hlídají :p
     
    fany2020 a ezzra tohle ocenili.
  10. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Tak na víkend bejbáč i se slevami. Jupííí!!! To se to bude šlechtit!!!:p
     
    duna.duna1 tohle ocenil(a).
  11. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    nezabudnite 33x cicavec, 33x vták, 33x ryba 33x plaz! :)
     
  12. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    :) po dlhom case sa zadarilo [​IMG] x2
    a este [​IMG] 3x
    [​IMG] 2x
    [​IMG] 2x
     
    Naposledy upraveno: 24/10/20
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Teď bych potřebovala lahvičky :p tak jdu nandat tulidomek jen tím, co bude třeba na další šlechtící akci. Tak jsem nandala po 33 kachny, prasata, chameleony a ryby. Ačkoli mám všechny pomocníky, tak mi nešlo dát do tulidomku větší množství než 1, nevíte, čím to může být? že by novinka a na šlechtění si musíme kupovat spec. kombajn?
     
    Naposledy upraveno: 24/10/20
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  14. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, u mně ani jeden přeskok, komu jsem co udělala, že se mi takto odvděčuje, asi RT, já totiž nemůžu nic nakoupit, jedině přes SMS a to není skoro nikdy udělané, aby se takto daly pořídit i jiné věci, než jen floreny.
     
  15. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    evoku57 ak mas kupony na pomocnikov tak si jeden odklikni a vtedy ti to pojde ;)
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    alexandrakerulova00 to se mi zrovínka 2x nechce dát kupon na pomocníky ;), je mi záhada, že to nejde, když mám všechny pomocníky
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57 - ahoj, opravdu ti nedošel pomocník pro chov ?

    pro chov.png

    - je vidět v tulidomku
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Skali, když jsem koupila všechny pomocníky v balíčku s FL, tak bych měla i pomocníka pro chov ;) a přitom mi to nejde, teď jsem něco sklidila a zkusila a ani 2 šlechtění naráz nejde, odkazuje mne to na koupení pomocníka pro chov
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57 - tak jinak - kdy jsi všechny pomocníky kupovala, nevím, jaký balíček taky nevím... Ale že máš třeba ostatní pomocníky funkční a tohoto již ne, se může snadno stát - třeba tím, že secí stroj či kombajn získáš z KŠ, úkolu, v odměnách apod. Proto se tě ptám na tohoto konkrétního pomocníka. Myslela jsem, že se podíváš do tulidomku a odpovíš mi - mám - nemám...Takhle bohužel nic nevím, takže jen mohu napsat, že pokud máš nějaké nesrovnalosti, můžeš se obrátit na herní podporu.

    Edit: ten balík s FL - to byla asi induviduální nabídka - obsahoval všechny pomocníky ? Některé balíčky pomocníka pro chov neobsahují
    třeba tento
    pomocná ruka.png
     
    Naposledy upraveno: 24/10/20
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Skali, asi to bude tím, že to ten balíček neobsahoval a opravdu tam kombajn nemám ;)
     
    Skali tohle ocenil(a).