Mini-akce: Baby Boom / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Teda vy musíte mít superka, když vám BB do půlnoci nestačí. Tiše závidím :D
     
  2. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    O to ani tak nejde, kolik kdo má superka. Jde o to, že není v životě člověka celodenně jen farma a pokud je v ofi, že začne v tolik a v tolik, člověk si dle těchto údajů naplánuje den. Proč BB takto kouskují po hodinách, proč ho nenechají od pátku do neděle jako dřív? Pak si farmář nemusí nic plánovat a má času na šlechtění habaděj.
     
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Víš, ani ne, ale je to trošku o principu. Asi někdo zkouší, co hráči vydrží. Samozřejmě máme trénink ze života: Něco, co předtím vážilo 500 g, teď váží 450 g, něco co mělo 40 % má teď 37 %. Aspoň v té hře by to mohlo být jinak, ne? No a pár z nás by ještě chtělo akci dokončit.
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nějak nechápu,že se tomu ještě někdo dneska diví.Vždyť je to jasný jak facka.Kdyby byl BB od pátku,či nedej bože po celou dobu konání akce,špatně by se mezi to vkládaly Slavnostní dny farmářských mincí!:wuerg: RT není žádná charita,aby rozdávalo mince " zadara"! 8)
     
  5. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Já také nejsem charita. Za své peníze chci alespoň trochu solidnosti. Alespoň omluva by neškodila. Ale to se dnes už asi nenosí, dnes se jen každý diví a vše ironizuje. Jsem ze staré školy a slušnost je u mě základ, jasný jak facka.
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké sluneční šlechtění :) tak já trpělivě čekala a tulidomek nacpala až po zapnutí akce, ať se mi tam v tom horku mrňata neuškvaří a jedno žůžové obydlí je už jasné xD no a o trezor se ještě pokusím.


    [​IMG]
     
    ezzra, DANKA722 a bačkora85 tohle ocenili.
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    pajaable
    Za ta léta schválností a šdodolibostí ze strany RT, sem si tak už nějak zvyknul.Nemysli si že mi to nevadí,také občas skřípu zubama.
    Docela mě překvapilo,že vůbec dnes dokázali sprovoznit BB,když novou děsivou kytku zvládli přidat až na třetí pokus.o_O
     
  8. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Kaolíne, já už RT vůbec neřeším, jen dnes jsem na ně nějak napružená. Že musím na farmě vše vydřít, koupit , že moje KŠ odměnami odpovídá tak LVL 70 a ne LVL 227, do kterého mám našlápnuto, to už jsem také ustála. Že je tato farma "zakletá" ve všech herních směrech, to také zvládám s klidem, ale mě štve ta arogance, čím dál tím větší.
    Už končím, nějak jsem se dnes po dlouhé době rozjela. Hezký den všem.
     
  9. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    To že je BB? Ani náhodou! Vždyť je to k vzteku, co z toho cirkusu leze.
    Zřejmě pomsta za to, že jsme se domáhali jeho spuštění.
    :wuerg:
     
  10. gigis99

    gigis99 Perspektivní autor

    Já si taky chtěla dodělat akci hlavně kvůli růžovce, protože řádek stojí za starou bačkoru a teď ještě ten zpackaný BB . Nebyla jsem mezi šťastlivci, kterým se ji podařilo získat na KŠ, tak jsem si ji chtěla prostě "vydřít" při šlechtění, brala jsem to jako výzvu, ale teď je ve mě jen hořkost a nechuť. Nemám ráda akce, které jsou založené na čísi nastavení štěstěny, fakt by mě zajímalo, jak tady tu náhodu tvůrci pro různé servery nastavují, podle jakého klíče, že jednomu stačí 500 křečků a pro jiného je i 1000 málo. Mám mnohem raději akce, kde výsledek záleží jen a jen na mé šikovnosti a třeba i hodně těžké, ale u kterých si můžu rozhodnout sama jestli na ně nemám a splním třeba jen část a nebo jestli na ně mám, hecnu se a splním je celé a z toho pak pramení ta radost ze hry a můžu si říct... jo bylo to těžký, ale zabrala jsem a zmákla jsem to. Já tady často nebrblám, ale z toho, co se poslední dobou na farmě děje, je mi fakt smutno. Na nic není spolehnutí, jeden kiks za druhým.... ok, opět to můžu brát jako výzvu a zdolávat překážky, ale nebaví mě takový přístup a neúcta k lidem, na kterých je chod hry a tím pádem i živobytí tvůrců postaven. Netvrdím, že do hry vrážím hodně peněz, ale pravidelně každý měsíc něco koupím a poslední dobou si připadám, že kupuji hodně zmetkové zboží, které se nedá ani reklamovat, ale co... hlavně že to někomu vynáší, tak nač nějaká snaha, že!
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak já se třeba vůbec nezlobím, protože v noci se tak nějak nahromadili pacoši, tak jsem nemohla křečkovat. Ráno jsem už na komp neviděla, tož snad to došlechtím ku zdárnému konci 8) Růžovku mám z kola, ale když už jsem do toho vypráskaného úkolu vložila tolik, tak ho chci dokončit.

    EDIT: na to, že tady nefunguje všechno tak jak má, jsem si zvykla. A teď doufám, že je tolik kiksů kvůli připravovanému přechodu na Unity a tak to tak nějak neřeším...
     
    Naposledy upraveno: 5/7/20
  12. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    tiež sa mi nezdá ako tragédia, že BB meškal, no čo, zodpovedný sa vyspal, pustil, ideme ďalej, a možno by nám vedel hodiť aj preskoky, keby mu bolo odpustené, a toľko sa nenadávalo;)
    ukážte, čo ste našľachtili, mne sa cuká myš, ísť naplniť hotelxD, no uvidím, ešte dopečiem koláč, škrečky stáli za starúbelú, možno inakším sa darí?;)
     
  13. gigis99

    gigis99 Perspektivní autor

    Já to chápu Ynuš, dělat chyby je lidské, ale už se jich kupí nějak moc. Čistě hypoteticky: kdyby jsi šla ke kadeřnici na trvalou a doma si zjistila, že ti padají chomáče vlasů, protože kadeřnice z toho, že má hodně práce při zřizování a stěhování se do nového salonu, prostě něco jen zvrtala, taky bys nad tím jen mávla rukou, s tím že je toho na ni moc a ty vlastně můžeš jako náhradu nosit paruku? Možná ano, nevím... a netvrdím, že je to nějaká tragédie s BB, ale kapka ke kapce a pohár hořkosti se plní...
     
  14. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    gigis99, veď preto kaderníčky v BP nezamestnávajúxD;), tam ide o vlasy:p;)
     
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, dle uvážení toto jediné za něco stálo:

    [​IMG]

    no, předpokládám,že ženská která by si ještě dnes nechala dělat trvalou, stejně o půlku vlasového porostu přijede.Zkušenost z osmdesátek,kdy se nosilo afro doplněné korálky, indická bavlna a nahoře bez.... xD
     
    DANKA722, ezzra a evainfo tohle ocenili.
  16. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Gordonka, hezké;), ale že si nedáš pokoj, trezory staviam ja8), šľachtiť som dnes ešte neskúšala..
    hm, si bola naša v 80tych, mne tiež vyšlo afro z prvej a zároveň poslednej trvalejxD, a koľko plaču a dlhé vlasy na postupne, ale to už je do debaty inde..;)
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Já nemám co ukazovat xD celá léta to samé, čili genetika.
    To je křiku, BB je do půlnoci, pokud použijete urychlovátka i do 3 minut, 5 minut, 15 a 18 min máte hotovo jedno šlechtěnínebo celý domek. Stejně nic kloudného nevypadne ;)

    Tedy nevím, ale trvalá už nefrčí nebo jo?
     
    -Jiřulka-, k.vitek a GordonSargent tohle ocenili.
  18. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Tohle BB mne nechává naprosto v klidu. Po půlnoci byla spíš náhoda, že jsem byl na farmě a chtěl přepsat počty křečků do exelu a spočítat, kolik těch malých potvor ještě potřebuju. No mraky, vyšlo mi to na scházejících dva tisíce kusů. Ale už jsem při minulém BB obětoval na 1300 ks SK, a poslední čtyři stováky rozhodně nehodlám do téhle akce vrazit. V Rama obchodě je dekorka "pěstitel", s motýlí kuklou a jedním +100% z chlévů, to dává z každého chlívku krásné čtyři kousky za cca 6,5 hodiny? Teď přesně nevím. Krmiva mám mraky, tak to dám takhle.
    Jediné, co nevím, proč vlastně tuhle akci "jedu" až do konce???? Růžový chlívek moc nevyužiju. Z kola štěstí další taky mít nebudu, padají z něho zpravidla dráty, žluté lanýže a XXL kdoule. Snad jen ten řádek. Zkrácení času jakkéhokoliv chlívku pod 6 hodin, beru jako velmi žádoucí.
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  19. gigis99

    gigis99 Perspektivní autor

    Pitrýsku: asi jak u kterých ročníků :D ale psala jsem čistě hypoteticky jen jako příklad, vzpomněla jsem si totiž na jednu historku, co mi mamča vyprávěla z dětství, příště se pokusím vymyslet něco aktuálnějšího. Navíc si tady děvčata aspoň zavzpomínala :p;)
    A já vím, že se dá šlechtění urychlit, ale to moc nepomůže, když jsem si sklidila tulichatrč před desátou s důvěrou, že co se slíbí, tak platí :D
    A vůbec, to se jeden nemůže jednou za uherský rok vybrblat? Víte jak se člověku uleví xD
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Důvěřuj, ale prověřuj :D je to mrzuté, od jisté doby než začnu nějakou akci kliknu na hodiny (časomíru) co vůbec běží a jak dlouho.
    Samozřejmě, že je brblání povoleno;) tak naondulujeme křečky, já mám přirozené kadeře xD
     
    k.vitek, radyn.m a gigis99 tohle ocenili.