Mini-akce: Baby Boom / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Vrhla jsem se na kukačky.Ale dala jsem si limit že pod 500 SK nejdu.Zatím se mi to daří dodržovat.
    Kukaččích úkolů je teda hodně a padá jen samá genetika, tak aspoň je dodělám popořadě.
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak jsem těch pár tuli domků šla zkontrolovat, v bazénu u rybiček jen jeden čtverzubec, u pštrosů ani jeden krasobruslař :D, jen genetika ... ale na mě vylítl z obyčejných včelek jeden ninja a protože ho nepotřebuji, hned šel na trh xD. Všem držím palečky, ale já si počkám na další akci :p.
     
  3. xhellax

    xhellax Perspektivní autor

    Přidávám se nespokojeným
     
    evainfo, charlie.b46 a michalka59 tohle ocenili.
  4. ...Nepo...

    ...Nepo... Vycházející hvězda fóra

    poteší
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 7/9/16
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Pitrýsku - to víš, že jsem to já :D Jen mám nové šatičky ;) Krásné :p
    Flexka - 150-40-60 xD Ne, to nejsou moje míry xD To mi zbylo z mých 14 akvárek ;) To největší chystám brzy znovu osídlit (hádej kým :music:), v 60-ce bydlí hromada pavích oček, řas a milión pidišneků (děkuji tímto svému "bývalému" kamarádovi, že mi nezištně daroval přebytečné rostlinky >:() , no a 40-ka je karanténa.

    Šoupla jsem tulit jen pár mixů ovcí, bo mi chybí jedna vatička [​IMG] Snad to dopadne. Ale radši se jdu podívat na tržíčko...
     
  6. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Dnes to bude rychlý, je málo modrých pilulek .... o_O
     
  7. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    No, tak takhle by to šlo :D
    [​IMG]
    [​IMG]
    Takže u mě mise splněná :D Bude žůžová střižna :inlove: Juchůůůů:D Teď tam jsou 4 svetříkové, tak uvidim, co z nich vyleze...eventuelně tam prsknu 4x vatičku a hotovonazdar :music:22 SK fuč (v horším případku 24 xD) ;)

    Edit: tak ze svetrů se vyklubala geneticky zářící :( To už bych chtěla asi moc, aby to hupslo ještě vejš, že. Nu, co se dá dělat, obětuju vatičky. A zářivku mixnu xD

    Edit2: Tak zářivka zhasla [​IMG] xD
     
    Naposledy upraveno: 7/9/16
  8. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak u mě je náhodný číslo na přeskoky nastavený stejně výborně jako na vypadávání vrtačekxDxDxD
    Přeskoky taky kde nic tu nic:cry:
     
  9. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    pavca67 pred zacatkem akce nasysleno 382 SK. Něco po našlechtení vybráno z úkolů. Současný stav 0. Celkově hodnotí tuto rychlovku velmi pozitivně.
     
    *dareba1, evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  10. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Zdravím přátelé...

    Baby Boom?

    To bejvávalo!

    A tak aspoň něco k zasmání..!

    Zvířátka v lese se dohodla, že si postaví sídliště.
    Vyšlou do města mazanou lišku, aby tedy sehnala potřebná povolení.
    Přešel den, dva, tři, týden a liška nikde.
    Po čtrnácti dnech se vrátí se staženým ocasem a celá zničená povídá: "35 povolení jsem sehnala, ale to 36. nejdůležitější se mi sehnat nepovedlo."
    Tak zvířátka vyšlou medvěda.
    Není nejchytřejší, ale je nejsilnější, tak by mohl ledacos zařídit, řekla si zvířátka.
    Přešel den, dva, týden a medvěd nikde. Po měsíci se vrátí, vyhublej, vystresovanej a říká: "35 povolení mám, ale to 36.
    To prostě sehnat nejde!"
    Zoufalá zvířátka už pomalu propadají beznaději, když v tom se přihlásí vůůl, že by to zkusil ve městě vyřídit...
    Zvířátka se pousmějí a praví: "Ty volé? Když to nezařídila mazaná liška ani silný medvěd, ty tam nemůžeš uspět!"
    Ale vůůl se nedal odradit a vyrazil do města.
    Za tři dny zvířátka po ránu vzbudil velký rambajs.
    Vstanou a vidí v dálce vola, jak si to maže k lesu, za zády bagry, jeřáby a náklaďáky s pískem.
    Zvířátka se radují a diví zároveň, ptají se: "Vole, jak jsi to dokázal?"
    "Jednoduše," povídá vůůl, "přijdu na úřad, otevřu první dveře - spolužák, otevřu druhý dveře - spolužák, otevřu třetí dveře - spolužák..."

    Všem přeji pěkný podvečer...
    Váš Jonsdorf
     
    Naposledy upraveno: 8/9/16
  11. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Skalara.v krásný to máš tiše ti závidím....Tak sem to taky zkusil no hrůza je vůbec BB vše jen o jeden přeskok:cry::cry::cry:.
     
  12. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Babyboom podľa všetkého už začal, súdim tak podľa troch bielych moriek-.-xD
    [​IMG]
    no, strašnéé, tak nejak som zničila cca 400 SK, a tých vyšších šľachtencov, čo som zlikvidovala:oops:, no hrúza, ale aspoň som urobila radosť farmárom na trhu, kde som bola na šľachtence, bohužiaľ, na mojej farme zle skončili, všetko zapišťalo:(.
    Mala som aj plný hotel, kde trčali už od včera, väčšinou základy, tiež sa nič nekonalo, žeby to bolo fakt tými pilulkami?:music:
    Z toho mi vychádza, že sa tam RT vŕtal, ešte k tomu s mojimi vŕtačkami-.-, a preto to aj neskoro začalo.
     
  13. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Zdravím šlechtitelé .
    BB ? Kdyby nebyla v časomíře ikonka , vůbec bych nevěřila, že BB probíhá.
    Takový propadák ve šlechtění nemívám ani když šlechtím mimo akci.
    Mám tu tulichatrč nějakou začarovanou...asi se na rozmnožování bodnu.
    :pxD
     
  14. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD BB? co to je? to u mne nikdy nefungovalo a už ani neočekávám, že fungovat bude, jediné, co je vidět, je návrat většího počtu základních zvířat ... tentokráte si drahé krmivo pošetřím, je inzerována šlechtící akce ;)
     
  15. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    jen tak aby se neřeklo jsem dal 100SK na oltář zbytek až na akci
     
  16. polacka

    polacka Vévoda fóra

    To je otřesné BB. To se fakt nedá:cry:
     
  17. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    V souvislosti s chystanou šlechtící akcí se mluví hlavně o kočkách a anakondách. Obydlí pro kočky nemám a jejich cena na trhu neustále roste, takže jsem bohužel ze hry. S anakondami je to ještě horší, nemám dostatek banánů na to, abych je mohla odemknout, takže taky nic. Proto jsem se rozhodla naspořené SK využít v BB.
    Všech 200 SK je pryč a skákalo to jen minimálně. I když přiznávám, že dva slušné přeskoky se mi povedly. Nejvíc potěšilo získání dýňového krocana a krocana kutila z obyčejných krocanů.
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Potřebuji už jen nejvyšší šlechtěnce 8-10, tak si začnu asi mixovat mimo BB, při BB to vůbec neskáče a o vše přijdu. Při BB si snad pojedu jen z nízkých šlechtěnců na vyšší, ale ty nejvyšší opravdu nejdou. Po dvou otočkách jsem to vzdala a nechám raději SK na příště, kdy bude určitě něco zajímavého a nového. O kočkách už se ví, že budou v říjnu a co teď v září, to netuším
    ;)
    škoda, že nejdou zpět na šlechtěnce rozebrat růžové chlívky, mám jich pár navíc a hodily by se růžový šlechtěnci - neprošlo by to jako Zlepšovací návrh?
    xD
     
    Naposledy upraveno: 7/9/16
  19. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    [​IMG]
    já se prostě té mimozemské nedočkám :p
    poslední čtyři ninje,a jestli to zase neklapne tak mě klepne :p
     
  20. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    milostivas - tak mě zaručeně vypadla a naopak potřebuju pilnou :oops:

    [​IMG]