Mini-akce: Baby Boom / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem si za 1 SK trochu pošlechtila ;), dodala do Umělecká díla z písku a příště zase při takto výhodném šlechtění něco pořeším
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  2. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

  3. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím farmáři. Příznivé podmínky pro šlechtění jsou tu, tak hurá na to. Deluxe parfémy opět nezklamali, od zvířat 5. úrovně nahoru je to opět min. 50% úspěšnost přeskoků:p.

    [​IMG] [​IMG]
     
  4. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    [​IMG]
    Hýbe se to, ono to žije! :D :D :D
    1. na svete, 39 ostáva :D
    Edit: do zbierky pribudol ešte neónový ovčín :D akcia babyboom úspešne
    skončená :)

    Veľa úspechov farmári :)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 25/4/20
  5. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    tronaldo55, pekné, gratulujem, len ak by Ti išlo o vlnu - červená striháreň dáva tiež dve, to isté u netopierov ;)

    pohrám sa aj ja, takýto štedrý BB sme ešte nemali:inlove:;)
     
  6. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    ďakujem, áno máš pravdu dáva 2x vlnu ale nebol som si istý časom dokončenia u tej červenej, takto budem teraz mať 2x ovčiu vlnu za cca 24h a budem mať istotu. Ono je mi ich potreba dosť lebo max. počet tovární je tuším 5 tak 8x5=40. to sú ale veľmi vzdialené veci. začať niekde treba :) prvý úspešný babyboom za celú dobu, čo hrám farmu takže bolo do pekla na čase :D :D
     
    alexandrakerulova00 a DANKA722 tohle ocenili.
  7. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tady jsou nejpovedenější pokusy s deluxe parfémy.

    upload_2020-4-25_18-46-41.png

    upload_2020-4-25_18-47-0.png

    upload_2020-4-25_18-59-1.png

    upload_2020-4-25_18-59-11.png

    Bude i pár nových výroben. ;)

    upload_2020-4-25_18-59-25.png upload_2020-4-25_18-59-39.png upload_2020-4-25_18-59-50.png upload_2020-4-25_19-0-6.png
     
  8. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Také jsem si pošlechtila, do polévky s přáteli jsem dodala včelu a pštrosa, příště přijde na řadu kráva a prase, možná i kůň. Pak přijdou na řadu stopy v písku (či jak se to přesně jmenuje)... no a nakonec družstvo a výrobny, které ještě nemám. Tento způsob šlechtění je super. Jen by mohl být častěji :inlove:
     
    -migos- a Peto121 tohle ocenili.
  9. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    s jedným SK je radosť šľachtiť, a ak pri tom aj groš cinkne, super, dobre som sa zabavila, doplnila šľachtencov aj nejaké fotečky s maľovanými trofejmi nahrala:D
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] ;)
     
  10. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    odkdy se, prosím vás ,spotřebuje jen jeden kus SK při šlechtění??? je to mimořádka nebo jsem si už dřív nevšimla,děkuji
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  12. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tak při tomto BB jsem se soustředil na růžové výrobny. Podařily se výrobny u koček, myší, pávů a pštrosů. Ještě mi jich pořád pár chybí, ale snad časem budou. Na to kolik jsem prošlechtil SK moc zajímavých přeskoků nebylo, ale něco se povedlo. Jinak spojení akcí den slev a na farmářské mince by mohlo být častěji 8). Za mě dobrá akce.

    Gratulace všem k pěkným kouskům 8)


    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]



    Hezkou hru ...
     
  13. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    aha,děkuji skali
     
    Skali tohle ocenil(a).
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezkou a pohodovou neděli všem :) tak se dívám na další BB a na další dny farmářských mincí při šlechtění, no proč né. SK je zásoba a pro mince bych i trošku zašlechtila s BB, ale tyto dvě akce se opět nějak míjejí ... tak nic nebude xD
     
    -migos-, -pechfógl- a kaolín11 tohle ocenili.
  15. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tak tohle se mi ještě nestalo, abych hned po sobě měl v tulidomku dvakrát ze základních zvířat ty nejvyšší. Když máme na farmě tu členovciádu, tak jsem šlechtil na růžový včelín a za dva plné tulidomky mám hotovo :music:, neskutečný štěstí a velká radost 8). Aby toho nebylo málo, tak ještě u toho byla ninja včelka. A protože jsem měl málo odznaků pro savce, tak jsem dal pandy a byla tam cirkusačka. RT to vzal doslova, blázni do zvířat ;).


    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]


    [​IMG]




    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 10/5/20
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Tak takéto šťastie na mojej farme neexistuje! Za posledný týždeň nejakých 300 šľachtení a možno 3-4 preskoky,ale nie na najvyššieho šľachtenca!:( Už ani debna s oddanosťou mi 3-4 mesiace nedala šľachtenca,čo predtým bolo aspoň občas! Tak ideme ďalej!;)
     
  17. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Gratulácia migos :) pekne :) ale neboli by lepšie 2 neónky? :D
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pěkný!;)
    Ale myslím,že raději zůstanu u medových stromů!:)
     
    GordonSargent, -migos- a tronaldo55 tohle ocenili.
  19. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    tronaldo55: Zdravím, neóny už mám. Sbírám růžové výrobny, pro mě to byla jasná volba. :music:

    EDIT: Pokud si mám vybrat, tak radši opravdu výrobnu, kterou jsem neměl ;).

    [​IMG]


    kaolín11:
    Oba víme, že o medu to není ;)



    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 12/5/20
    GordonSargent a tronaldo55 tohle ocenili.
  20. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    3000 krmiva slušné :) pekné, že máš neónky ale mohli byť ďalšie :p ;) treba do zásoby nie :D