Mini-akce: Baby Boom / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Děkuju za upozornění-úplně jsem na to zapomněla!!! 1 šlechtění=1 SK:inlove::inlove::inlove:
    Teď jsem dorazila,tak rychle nacpat papoušky do boudy a teď už jenom doufat :D

    Edit:
    Žádný překvápko se nekonalo,ale to neva,třeba příště ;)
     
    Naposledy upraveno: 29/11/19
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  2. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    skali-děkuji....ale já to myslím jinak,asi jsem to špatně řekla......takhle-když dám deluxe jak udělám zkrácení na 15 minut,jak se to dá udělat a jde to vůbec?deluxe nezkracují,já to nechápu...jsem asi z dvojčat:D:D:D,takhle pitomý jeden člověk být nemůže.
     
    Martinoveckin tohle ocenil(a).
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Berry.308- pokud chceš i zkrátit šlechtění, použiješ i obyčejné parfémy. Klasicky si dáš obyčejné, pak se překlikneš na ty deluxe a navolíš si kolik chceš deluxe. A spustíš šlechtění :)
     
  4. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    no hurá,,,děkuji pěkně skali:inlove:ahoj.
     
    Skali tohle ocenil(a).
  5. doben

    doben Ikona fóra

    Prošlechtil jsem přes 1000 SK a veškeré mixy jsem si nechal do videa.
    ;)

     
  6. Ailuro

    Ailuro Rádoby autor

    153 parfémů de luxe a jen jeden přeskok z kačera na novinářskou - no super, já mám fakt štěstí. Jinak za 1 sk je to paráda - šlechtím dál. A všem pěknou hru.
     
  7. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Fakt "skvělý". Baby Boom od 13 do 20 hodin. Směnu mám od 13 do 21 hodin. Ať se jdou s takovým BB bodnout. Proč to není od půlnoci do půlnoci? Nebo aspoň do půlnoci?
     
    evik.chemik a Veselka tohle ocenili.
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .evalumar. - ahoj, vzhledem k tomu, že akce Blázni do zvířat trvá až do 10.12., lze s největší pravděpodobností předpokládat, že zařadí ještě další BB :)
     
    evik.chemik a kiki2305 tohle ocenili.
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Esi bych se na to nevytoto... Na dárkové farmě jsem včera zapomněla vyzvednout dárek z kalendáře. Osm florenů. Neva, říkám si, doplním do družstva krocany a floreny budou. Prdlačky. Jak mi jede vždycky BB ne BB jen genetika, tak dnes, když jsem potřebovala dýňového krocana, hupsli si paví až na hraničního. Tak budu doufat, že se objeví na trhu, protože nejsou... a šlechtit už nemám z čeho.
     
  10. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    Ahoj , prosím od kdy se šlechtí za 1 suprkrmivo - všimla
    jsem si toho až dnes - vůbec jsem o tom nevěděla. Jde o změnu?
    Děkuji za odpověď
     
  11. larelay

    larelay Analytik fóra

    Danielaa25: ahoj. Myslím, že je to tím Šťastným a veselým dnem slev. Měl by trvat až do zítřejší půlnoci a mimo jiné se na šlechtění spotřebuje jen 1 SK, jestli to tedy chápu dobře. Ale mám to také tak a v kombinaci s delux parfémy velmi dobrá akce, děkuji.
     
  12. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, díky tomu že je potřeba jen jedno SK, tak sem se dal do většího šlechtění. Dokončil jsem medvědy a hned jim postavil růžovou výrobnu. Příště budou velbloudi a motýlci, tam chybí jen tři virtuální a bude to i s růžovou výrobnou. 8)

    BB jak už sem si zvykl je s přitaženýma kohoutkama, žádný super přeskok se nekonal a mixy také moc nevycházejí.


    [​IMG] [​IMG]




    Všem přeji nějaké ty lepší přeskoky, ať se daří.
     
  13. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek, tak jsem dnes konečně došlechtil akci "Umělecká díla z písku". Uf!
    Protentokrát končím, došlo SK.
    Všem přeji mnoho hezkých akcí v roce 2020. Farmaření zdar! kája53
     
    evainfo, -migos- a MatysekKamilek tohle ocenili.
  14. doben

    doben Ikona fóra

    Chtěl jsem šlechtit více, ale hned na začátku vyšlo pár mixů, takže jsem postavil dvě růžové výrobny a SK nechám na příště, protože ze základu mi to moc neskáče. ;)
     
    -migos- a MatysekKamilek tohle ocenili.
  15. lena3576

    lena3576 Aktivní autor

    [​IMG]
    Něco málo se mně taky povedlo :D
     
  16. lenbeno

    lenbeno Rádoby autor

    Ahoj,proč nemůžu dát šlechtění třeba 20krát najednou?Musím plnit po jednom.Je to dost zdlouhavé.
    Mám aktivní celý kombajn a i přesto jsou čísla i šipky na množství šedé
    Ahá není chovatel jako chovatel.Děkuju,už je mi to jasné.
     
    Naposledy upraveno: 30/12/19
    Skali tohle ocenil(a).
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    lenbeno - když máš pomocníka pro chov, můžeš dát najednou více šlechtění ;)

    Edit: Takto vypadá aktivní pomocník pro chov (vidíš v tulidomku).
    pomocník pro chov aktivní.png


    pomocník nok.png Takhle je neaktivní

    PS: je možné, že máš aktivní kombajn, nebo více pomocníků, bo je získáváme porůznu za denní přihlášení, v úkolech, na kš...atd...to ale neznamená, že musíš mít nutně aktivní ještě všechny - některý ti mohl již doběhnout ;)

    Edit: Taktak - chovatel a pomocník pro chov není totéž :)
     
    Naposledy upraveno: 30/12/19
    k.vitek tohle ocenil(a).
  18. irsko

    irsko Aktivní autor

    Jojo, sleva je super - nacpala jsem do tulidomku vrány a husy - teď ještě je nesklidit, než přijdou neonky :)
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  19. helca16113

    helca16113 Aktivní autor

    Ahoj lidičky,potřebuju poradit,zmizel mě ukol šlechtění--kravy,telatka a byci,,,nikde ho nemužu najít
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    helca16113 - zkoušela jsi použít vyhledávací okýnko ?

    úkol.png