Mini-akce: Baby Boom / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ..basak..

    ..basak.. Zelenáč fóra

    Jde vám BabyBoom, mě teda ne. restartováno a nic :-(
     
  2. jimina2013

    jimina2013 Pisálek fóra

    Vzhledem k tomu, že uplynulo už 40 min od plánovaného začátku akce, očekávala bych alespoň vyjádření někoho z modíků, proč akce nezačala...kdepak jste?
     
    *dareba1, Viky007 a Džejninka73 tohle ocenili.
  3. dementos.dementni

    dementos.dementni Aktivní autor

    zatím začínal vždy v 18:00, tak to se ještě načekáme:cry:
     
    *dareba1 tohle ocenil(a).
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ale to byl ten "velkej", tohle je kraťas. No, ale v kalendáři ani v ofiku to nikdo zatím neopravil, takže co s tím uděláme?
     
    *dareba1, Viky007 a elen22* tohle ocenili.
  5. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    nn dnes od 11:00 do zítra 12:00 ,-D
     
    *dareba1, dasa1143 a evainfo tohle ocenili.
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ještě, že jsem flexku neukecávala, ab si zahrála ještě BB. Tohle by ji dorazilo definitivně.:(
     
  7. Levlef

    Levlef Baron fóra

    už to jede :)
     
    *dareba1 a Viky007 tohle ocenili.
  8. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    he, he, na konci informace je krátká větička s vykřičníkem "Dejte se překvapit", tak to milému RT vyšlo, překvapeni jsme všichni, kdo chtěli šlechtit. Pro mne za chvíli přifrčí sanitka a hurá na rehábku a mám po šlechtění, ví bůh kdy se dostanu domu:(.
     
  9. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Neboj, pechfóglinko, já něco vydržím, jak rychle vzplanu, tak rychle se zas hodím do klidu.
    A na BB nehraju, jsem zjistila, že když tam musím narvat zvířata a SK a postupně se plahočit stupínek po stupínku, tak ekonomicky vyjde levněji prodat základní zvířata a koupit šlechtěnce.

    Proto počkám až na nějakou akci, kde není vyhnutí, jako neóny a spol.

    A skalárce moc chválím podpis, já už jsem zasloužilý akvarista, jela jsem s litrama od stovky nahoru a zas dolů, po skoro 30 letech jsem na nano dvacítce.
     
  10. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Dala jsem na začátek cca 50 různých šlechtících pokusů, ale takovou bídu jsem ještě nezažila. Takže jsem to tímto hned i ukončila. Takový BB raděj ani začít neměl! Dřív ani později.
     
    *dareba1, evainfo a tydýtková tohle ocenili.
  11. ester7791.

    ester7791. Rádoby autor

    Ahojte . :) Ja som dala na začiatok asi 44 x chov . bol to mix zvieratok , všetko obyčajné .
    Myslela som si že to bude ako vždy nič moc , BB ma trápi už pekne dlho a zrazu po zbere pozerám čo to na mňa kuká . :DDD
    Psík sheila Inu , tááák strašne som sa potešila . :))
    Len otázka teraz znie čo sním ? Dať ho do úlohy , ale predať ho na trhu za strááášne mastný balík . :D
     
  12. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    [​IMG]

    no to by snad slo :)
     
  13. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Takovouhle bídu při BB jsem ještě nezažila. Jen genetika, přeskok z cca 100 pokusů ani jeden. Nazdar, jdu si užít sluníčka
     
    *dareba1 tohle ocenil(a).
  14. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    [​IMG]
    [​IMG]

    tak tohle o neco horsi .. ale dá se
     
  15. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, nebyl tu nikdo, aby provedl opravu, která byla dostupná po desáté hodině, kdy nedošlo ze strany programátorů ke spuštění akce, opravu času jsem dodala do ofi zde https://board-cs.farmerama.com/index.php?threads/baby-boom-7-9-8-9.15414/
    Tentokrát je BB bez výprodeje superkrmiva, na tom se nic nemění.

    Všem hodně štěstí při šlechtění
    danda
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    po 100 domečkách jsem tomu nevěřila, tak jsem dala ještě 90 a je to tak, je to bída a utrpení, to ani BB není ;)
     
  17. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    ondra_k slo a co ten zbytek neukážeš kolik padlo žab a SK?
     
  18. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    [​IMG]

    jestli mě jednou netrefí :p tak jsem potřebovala na dokončení úkolu jednu mimozemskou včelu....a jednu ninja.. ninje jsem obětovala a nakonec mi přeskočilo... :p :p a můžu začít odznovu... a nebo utrácet na trhu :p :p až budu potřebovat tak mi prostě nepřeskočí.. uáááá
     
  19. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Jako vždy -hrůza>:(:wuerg:dala jsem 4 domečky jestli se to u mě povede,houby samá genetika,končím blbě nastavené číslo od RT stále trvá( už 4 roky)
     
  20. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Je takřka nemožné udělat v družstvu úkol Umělecká díla z písku,pracuji na něm už snad rok a ne a ne vyšlechtit cirkusačky.O chovatelských ani nemluvím.RT to trochu přehnal s těmi šlechtěnci. Je to úkol na hooooooooooodně dlouho.:cry: