Mini-akce: Baby Boom / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    pechfóglová - bravo! Jsem se po ránu zasmála - děkuju!
     
  2. faisth

    faisth Pisálek fóra

    Ahoj,nemám ještě aktivované netopýry na šlechtění,zítra by měl být BB škoda že není také děsivka :(
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  3. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Mě už přeskočilo taky dávno,při BB nakupuji pravidelně 1- 2 velké balíky a skoro vždy je prošlechtím. Nikdy mi nevyskočily ze základu ty nejvyšší proto 8a9 úkol v družstvu nemám:-(genetika mě stojí dost SK a nemůžu si pomoct:(nedá mi to.Co se týká mixu už ho taky nezkouším:-(už se těším až mě to přestane bavit;)
     
  4. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Fíha, do hajzlu projde a do prciny ne? Tomu říkám diskriminace projevu...jinak jsem se o BB vzmohla na druhou růžovou výrobnu, před bb jsem si chtěla zkusit šlechtit netopýrky a on tam skočil ten poslední mrzák. Druhého jsem dokoupila cca za 31mega, ano kdo se ptal na to kdo koupí šlechtěnce za 50 mega? Například já :p. Dá se hrát i bez peněz ale nejde to tak rychle, no. SK nekupuji, soused ten co obvykle kupuje 7 velkých pytlů zbrzdil a dodal jenom 2 ale i tak díky za 20 SK. Na kolotoči mám dnes strašáka, 2x SK, 1 kupon a rodeo rance obyč. Kdybych šla po kuponu v lepším si vytočím ranč a když půjdu po Sk vytočím si strašáka. To chce klídek, ať si každý kupuje co chce proboha, mě nikdo s pistolí u hlavy nestojí, lopata přes prsty je lepší. Páá a fajn odpoledne. Jo a díky za kurník, on už bude vědět kdo, potěšil. Martina
     
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    A kedy bol BB že o ňom neviem?Lepšie povedané ako by u mňa ani nebol.S ním alebo bez neho to mám jedno keď mi padá iba genetika.A už dávno nedávam mix lebo by som o ne prišiel.
     
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Základ pro příští BB by byl, a to 6 peršanek šlo do světa. Do družstva nedodávám, na dědečkův rodný domek přibili cedulku JZD a protože to odevzdal dobrovolně, tak tam mohl zůstat i bydlet a dokonce ho udělali předsedou. Mně kriminál nehrozíxD
    [​IMG]
    Danka, děkuji za prkna, něco postavíme:)
     
  7. kuchynak

    kuchynak Perspektivní autor

    Vážení, za sebe asi tolik: čím vyšší level, tím víc genetika. Tento BB se u mě nekonal ani poposkok, natož aby přeskočilo... Klika, že jsem měla historické zásoby, protože jinak bych asi plnila akci základními zvířátky. A jestli dám stejné nebo to namixuji, výsledek je vždycky stejný, k pláči :oops::cry:
     
  8. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    Danielaa25

    jsem trh AA,zlatá husa taky stále žádná.. Jednu vlastním,ale nejvyšší cenu na ni můžu dát jen 4 a půl mega což samozřejmě neudělám a tím pádem se nedivím,že není žádná nabídka za tu sumu :p Husa cestovatelka o dva stupně nižší je u nás za 8 700 000....

    A jelikož jsem se šlechtěním na tom takto [​IMG] tak pro mě je BB momentálně jen o neonkách(které už tedy mám) a šlechtění žab a netopýrů na kšeft :)
     
    Naposledy upraveno: 6/2/17
  9. -Andree72-

    -Andree72- Pisálek fóra

    Minule se mi podařil přeskok ze savanových kočiček na perskou,poprvé jsem se radovala a chtěla prodat .Vše mám aktivované přesto můžu nastavit cenu o hodně nižší než je prodejní cena kočičky modré.Tak radost ze šlechtění opadla a už se ani snažit nebudu, je to i u hus a pokud potřebuji krejcárky budu se snažit prodejem jiných věcí než šlechtěním aspoň neutratím reál kačky:-(
     
    evainfo a milostivas tohle ocenili.
  10. maja6000

    maja6000 Zelenáč fóra

    tak se dneska po zkoušce zase u mě šlechtila genetika,tímto konec
     
    milostivas a evainfo tohle ocenili.
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Nějak jsem, já naivka doufala, že chtělí tím dodatečným BB napravit tu trapnou genetiku. No spletla jsem se, já lama, jako obvykle.
     
  12. VY=Canis=Majoris

    VY=Canis=Majoris Zelenáč fóra

    Ahojte. U mňa BB dnes zafungovalo celkom dobre. Väčšinou nemávam pri týchto akciách šťastie, takže som nečakal, že by práve z tohto šľachtenia mohlo niečo byť, ale prekvapil som sa.

    [​IMG]
     
  13. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    4 dobrý pandy = 5 lepších pand :) Jen teď už vidím, jak mi bude cukat ruka, protočit je ještě dál a bude z toho možná prd xD

    [​IMG]

    Tak dalších pět z toho nebylo, ale i dvě jsou dobrý :)

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 7/2/17
  14. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Bella74, aaaaach :-( tak to je sila teda.. radši se nedívej na příspěvek výše :D-.-:D
     
  15. křeček

    křeček Pisálek fóra

  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Ještě pár SK zbylo, tak jsem pár pokusů dala
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    edit: poslední kočky uloženy do pelíšku
    [​IMG]
    Danka, uvažuji jestli tu "jedenácku" mainek a pár záložníků k tomu dám do mixů nebo to nechám geneticexD
     
    Naposledy upraveno: 7/2/17
  17. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Prý zrovna probíhá BB se super přeskoky.
    :D
    S neskrývanou závistí jsem tedy před chvílí dal na zkoušku potulit se 6x velbloudy.
    Z toho vypadl 3x jeden velbloud o 1 stupeň vyšší a 6 základních zpátky,
    1x o stupeň vyšší a 4 základní zpátky, 1x o stupeň vyšší a 2 základní zpátky
    a 1x o stupeň vyšší a 1 vložený kříženec zpátky.
    Vložil jsem 11 základních a dostal jich 24 zpátky.
    Tak to zas ne, obyčejné velbloudy si vychovám sám bez SK.
    flexko - jsme na jedné lodi, nebuď smutná. Zůstávám ti věrný a nikdy tě
    neopustím.
    :DxD:D
     
  18. křeček

    křeček Pisálek fóra

    Dnešní mixování :)

    [​IMG]
     
  19. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Mikeš-aj já>:(
     
    milostivas a Mikeš tohle ocenili.
  20. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    Zdravím, tak jsem se nechala nalákat a taky se něco povedlo :D:D:D

    [​IMG]
    Gratuluju k přeskokům, hezké obrázky;):)