Mini-akce: Baby Boom / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Mixy jsou pro mně tabu.Zkusila jsem párkrát a jen u nižších šlechtěnců a byla to bída s nouzí.Z takových pokusů jsem vyléčená.Na mé farmě se jede podle genetiky a hotovo:sleepy:.hrach. buď rád,že jsi seděl,se mnou by takové šlechtění fláklo dazajista.....Těm co mají takové úžasné přeskoky z mixů to přeju a mají můj obdiv.Také jsem se dohrabala k růžovým žabičkám,ale dokoupila jsem skleněnky a pěkně geneticky došlechtila.Tak jak jsem zvyklá,ale taky mám potom hezky dlouho neutuchající radost z takového chlívku.A o tom to je.....:)
     
  2. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Většinou mi mixy "sežerou" všechno, co do nich dám. Ale takhle by to docela šlo!

    [​IMG]
     
  3. JáJůJá

    JáJůJá Rádoby autor

    Ahoj lidi, opravdu je BB? Když vidím co mi leze z chlívku tak silně pochybuju. Tahle hra je poslední dobou opravdu vypečená:(
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak to je hezkej skok ... ale prodat nejde, bych ji s radostí hodila do globálu xD

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    BB - jauvajs, všechny mixy ztroskotaly, nic se opět nevede :oops: tím zas končím do příště
     
  6. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    evainfo - já bych ji koupila xD
    Dala jsem 50 šmajchlů (v základu) a potěšilo jen toto:
    [​IMG]
    [​IMG]
    Ještě padla jedna berneška a jedna kanaďanka. Víc ani nudle. Ještě to polechtám. Sousedíci, připravte si kolečka, jdu koupit superko ;)
     
  7. papulice

    papulice Veterán fóra

    pěkný boom zase ani jeden přeskok z domečku a to sem dala 100 tulících a vše jen podle genetiky,tímto končím,nemá to cenu
     
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Ty, lubin1234 - co ujde ? Že by mně něco ušlo ? o_O Nechtěl jsi dát jinej obrázek ?;)

    Tohle by asi i ušlo :D
    [​IMG]
    [​IMG]
    Tak ještě dvakrát a pak už prd. Ať tam dám, co tam dám, leze genetika. Fujky >:(
    [​IMG]

    Peču na to, zbytečně vyplácané SKáčko. Zkusím to zase zítra.
     
    Naposledy upraveno: 12/8/16
  9. doben

    doben Ikona fóra

    To je nuda, když vám to hned skočí na vysokého šlechtěnce, musíte postupně. xD

    [​IMG]


    EDIT: Zvažoval jsem, jestli se budu nudit dál, ale radši ne. :D
     
    Naposledy upraveno: 12/8/16
  10. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    doben, já bych takovou nudu ráda zažila, aspoň jednou....ale za celou dobu, co hraju, se mi zatím nepoštěstilo. A když jsem zkusila mix, vypadalo to jako fotky z brigády v kafilerii :D
     
  11. -viliem-

    -viliem- Pisálek fóra

    Z obyčejných krav se mi podařil "plameňák". To bylo překvapení :)
     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    [​IMG]

    že já nešla spát:)
     
  13. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Skúsila som 10 tuliriadkov, niečo sa zadarilo:p

    [​IMG]
    [​IMG][​IMG]

    a takéto radšej neskúšajte:music:
    [​IMG][​IMG]
     
  14. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    A taková to byla oblíbená akce...
    Ale nebrečte, stačí jeden hráč co mu padne, a všichni začneme nanovo? Tomu se říká závislost. A ta funguje všude! Raději zanesu peníze do kostela pro chudé, než je zbytečně vyhazovat za nesmysly... Tak že krásné ráno všem...
     
  15. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    Dobré ráno, tak asi z 50ti domečků konečně zas nejvyšší šlechtěnec po několika měsících, mixovat si už moc netroufám.


    [​IMG]

    No uvidíme jestli odolám , v poslední době mě to nějak nebaví jak to nepadá a nejvyšší šlechtěnci ani nejsou na trhu :cry:
    a pokud ano tak stojí přes 30mil.

    Ať s se daří a to i v olympiádě :inlove::)
     
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Už mně došla trpělivost, tak začínám mixovat :(
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] Tak třeba se k něčemu nakonec doplazim -.-

    Edit: je to bída, vůbec mi to nejde >:(
     
    Naposledy upraveno: 13/8/16
  17. honzi

    honzi Komisař fóra

    Dal jsem přes noc 40 domků hus (obyčejných) a 40 domků pštrosů taky obyčejných.
    Husy: 1 Kanadská, 3 Bernešky, 11 šedých, 59 běločelých
    Pštrosi: 1 Kasuár, 15 trpasličích, 60 Emu
    Husy celkem ok, pštrosi propadák... šlechtím je ještě nějak dál, uvidím, co padne
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Já se na to můžu vyprdnout velebnosti>:(:wuerg:že mám smůlu každý šlechtění to je známá věc,ale tajně jsem doufala,že se to zlomí,prdlajs stále stejné
     
  19. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Najlepší preskok zo šľachtenia v akcii, možno aj môj najlepší preskok vôbec. :)

    [​IMG]
     
  20. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    No, aspoň něco:
    [​IMG]
    [​IMG]
    Už jsem ale načala druhý XL pytel krmiva :wuerg:
    Trochu se bavim u slépek :D
    [​IMG]