Mini-akce: Baby Boom / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pompo68

    pompo68 Vážený autor

    Potřeboval bych poslední rybičku a kravičku ale přeskoky žádné, krmivo došlo a trh AF je vyrabovaný jako ČR.
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Také navštěvuji můj AD trh a jsem modrá čekanka. Krejcárky by byly, ale to, za co je chci utratit, prostě není.
     
  3. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    U mne BB. totál propadák jediný co jsem urval na trhu tak to je Netopýr superhrdina za 23mega už ho dávno nepotřebuju ale nekupte to jinak nic Kr. dost hodně a na nic:(:(:(..
     
    milostivas, *dareba1 a evainfo tohle ocenili.
  4. abc23

    abc23 Komisař fóra

    :-D No nekupte to..
    Tak to já už se musím držet dál od takových nákupů u šlechtěnců, když vidím něco dost pod cenou a podle toho, jak se trh vyvíjí, tak taky semtam koupím za levno a prodám později, až trochu vyšplhá cena .. ale tím, že z BB taky nic pořádnýho nedostanu jen nějakým přeskokem, tak teď spíš šetřím rezervu na nějakého nejvyššího šlechtěnce, který by se hodil do "polévky" nebo na výrobnu.
    Akorát teda si nedokážu představit, kam až cena půjde, už dnes se nabízí někteří přes 50mega.. jestli je někdo koupí, je věc jiná, myslím, že snad ani ne.. kdyby jo, bylo by dobré si udělat rezervu do dalších let :D:D
     
  5. doben

    doben Ikona fóra

    Díval jsem se na ty vaše výsledky a nemohl jsem odolat. Koupil jsem ten nejmenší balík SK za 49 a pár kusů SK ještě přišlo od sousedů. Pak jsem koupil na trhu několik levnějších šlechtěnců pand a smíchal jsem je se základy. Výsledkem jsou 2 cirkusově pandy, které prodám za 3x více krejcarů než mě stáli ti šlechtěnci. Takže to BB nakonec nebylo zase tak špatné.
     
  6. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Konečně je tam poslední zlatá a můžu si odškrtnout další úkol na šlechtěnce.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, já dávat takové mixy, tak by u domků stála pojízdná kafilerie. Vyzkoušeno.. maximálně, do druhého nebo třetího šlechtěnce. Se skotskou gardou nebudu otravovat, i když se vloudili, tak malý vzorek. Včera mně o půlnoci z mourků padla i britka, omylem jsem jí považovala za unaveného gardistu, který si rozvázal motýlka:)

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    a všem těm savanovým kočkám věnuji tichou vzpomínkuxD
     
    Naposledy upraveno: 15/1/17
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    bbowling: Zkoušet se hřebíkem to sice nebudu, ale fakt? Já myslela, že jeden hřebík nestačí, musejí být dva..... A takhle to mám i se šlechtěním. Myslím, myslím.....
     
    milostivas a *dareba1 tohle ocenili.
  9. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    pechfógl - hřebík stačí fakt jeden, proud projde přes něj, přes tebe a šup do země. Ale funguje to jen v levé díře, pravá žádnej přeskok nevykouzlí. Leda by byly přehozené dráty. Ale jestli trváš na dvou hřebíkách, tak to budeš mít i s bonusem. To jde o to jak vysoký přeskok upřednostňuješ. xD

    A co se akce týče - mám hotovo, v BB nic extra nepadlo, ale aspoň sem tam nějaké lepší přeskočky byly. Ale tak na ten jeden hřebík. A děkuji všem sousedům co zakoupili SK, mám zálohu na další akci. Já jsem si zatím vystačila se zásobami z družstva.
     
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Prepperko, doplním, pokud strčím hřebík do levé dírky, nebudu se při tom ničeho kovového držet a budu mít vhodnou obuv , nejlépe s gumovou podrážkou, tak ani nepoposkočím. Máme v rodině elektrikáře, který občas nějakou ránu dostane a většinou to kometuje posiluje to srdce, ale vy to raději nezkoušejtexD
     
    Naposledy upraveno: 15/1/17
  11. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Souhlas, u mě vždycky jedno zvíře "poměrně" vyčuhuje a zbytek jde do mínusu. Tentokrát jsem zaregistrovala že když jsem dala 4 vyšší tak to občas zůstalo na tom stejném vyšším + jeden vyšší ale do základu se mi to někdy nevrátilo. Zato počet kusů vrácených byl malý. Vždycky mi šly novinky, ne tak bombasticky ale šly, poslední dobou moc nejdou. U žab jsem si vyšlechtila mohutným dokupováním 1. růžovou výrobnu, vytáhla jsem ji ven z lišty až teď protože jsem na ni zapomněla. Vím že mě růžové žebříky přišly na 70 mega a je to zatím jediná růžová výrobna co mám. Kuřeti se povedla ze základu zlatá slepice, bohužel nemá na poplatky na trhu tak si chvilku počká ale pomohlo by mu to hodně. Nešlechtím nic z Bahamy, tam je to bývala bída a od té doby ani moc nezkouším. Můj stav šlechtěnců je asi katastrofální, trh bych nenasytila.
     
  12. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Opět jsem se ujistila že umně se větší přeskoky než ob jeden nedějí.
    Tak jsem po hóóódně dlouhé době - určitě nejmín po dvou letech - vyzkoušela jeden mix, když vidím jak vám to skáče.....jestli se nezměnilo "náhodné číslo" u mé farmy.....- no a z toho mixu jsem dostala " za vyučenou" - nižší než co jsem vložila.....
    takže dál už jen čtyři stejné, a počítat s genetikou......
     
  13. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Netreba sa báť, stačí mať tučné konto 8)grajciarové;), nakúpiť šľachtence 5.st. [​IMG], nahádzať ich do ohrady so základom, naraz aspoň, čo jáá viém, takých 20 šľachtení, a nevzdávať sa, aj keď sa vždy nezadarí-.-, prišla som na to, že iba týmto spôsobom sa dopracujem k dokončeniu úloh s hybridmi;), a hlavne, ako som už písala - len pre silné povahyxD.
     
  14. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Posledních několik šlechtění vůbec nechápu BB. je to u mě ještě horší než to bylo. přesně podle genetiky, přeskoky se nekonají.
    Míchanici už ani nezkouším, dostala jsem vždy horší než jsem tam vložila.....
    Přiznám se, že už jsem si říkala, že šlechtit nebudu. Nakonec to tam párkrát strčím, ale opravdu bych byla ráda, aby i na mě jednou došlo k něčemu slušnému.
     
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, zauvažuji, krejcary by byly,šlechtěnci by také byli... proč se těšit z malých zisků a litovat velkých ztrát, jde to i napak, emoce jako emoce, stačí si to jen správně vysvětlit.;) A na kare občas bývá lepší zábava než na sobáši. Když už ty šlechtěnce musím pohřbít, tak zvesela, siamky a mainky si o tom v kočicím nebi zrovna vykládajíxD
    rampusak, taky to vždy bylo jenom jedno zvíře,které vyčuhovalo, na ostatní bylo škoda krmiva. A tentokrát mně BB připoměl ty dřívější, kdy byli garantování buď 2 stejní šlechtěnci nebo 2 různé úrovně, základních zvířat se vracelo velice málo. A kdybych si všimla dřív, možná bych ještě zkusila šlechtit kačeny, nějak moc se to ještě včera hemžilo na trhu s dolarkou a svatební:)
     
    milostivas, k.vitek a DANKA722 tohle ocenili.
  16. iDavis

    iDavis Baron fóra

    So žabami je to tentokrát dosť biedne, zatiaľ žiadny preskok. No ako kompenzácia za to, psom sa darí omnoho lepšie.. :)

    [​IMG]
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Na mé farmě dnes vůbec nejdou netopýři, ještě pořád mi chybí 150 tisíc na splnění úkolu. Ale psi se také předvedli:

    [​IMG]
     
  18. Bella74

    Bella74 Vážený autor

    Tak jsem se rozhodla pro růžovou výrobnu zavazadel pro manžela , takto to dopadlo ....

    [​IMG]

    Tak jsem byla naštvaná a klikla jsem na ty 3 divoké husy a šoupla je tam se základem....žádné cestovatelky a výsledek ???

    [​IMG]


    Takže tady je mé celodenní snažení

    [​IMG] Tak ať slouží pezt a dobře se mi o ně starej :inlove:
     
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kdo má pořád ty kočky dokupovat, když se nic nevrací zpátky?;)
    Bella, jedině ze základu, jak jsem dala něco vyššího tak jsem prodělala:)
    [​IMG]
    no vida, stačilo si postěžovat a už se vrací základ
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 4/2/17
  20. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky všichni, tak jsem n a tom stejně jako ostatní. Přeskoky v rámci BB jen podle genetiky, maximálně 1 - 4 x základní zvíře.
    RT škrtí ityto akce, ne jen že zvyšuje ceny. Vidím to mezi sdousedy, jak i dost vysoké levly končí. Zatím mezi těmi co končí nejsem, ale docela mne to jejich chování mrzí. Jára (myslím chování RT, ne farmářů)
     
    Naposledy upraveno: 5/2/17
    milostivas a pigi1313 tohle ocenili.