Mini-akce: Baby Boom / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Taky jsem si říkal že nebudu šlechtit ,nebudu kupovat SK. a šlechtěnce koupím na trhu takže šlechtím kupuju SK. asi nějaký prošlý nic neskáče a na trhu nic není tak fakt už nevím jak na to stáda vyhnaný na množení jsou fuč :(:(:(..
     
  2. Monicka79

    Monicka79 Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem po dlouhé době trochu zariskovala
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 14/1/17
  3. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Zvláštní, u mě kočky šly také dobře, dokonce skok i na poslední. Jela jsem jenom část akce a dnešního BB se neúčastním. Chci poděkovat dvěma sousedům za štědré přísuny, více než sněhu, a ten zbytek domelu pantem v jiné části domu, ne na fóru. Mít takové plachty tak mě vezou, nejsem na to zvyklá a cokoliv navíc mě začíná porážet jako vistárie co se ráno narodila vyhrabaná v noci z lišty. V podstatě mě ta farma může i zabít hergot, nic pro slabší co si zvykli že se jim prd zadaří :).
     
    Naposledy upraveno: 14/1/17
  4. vavovi

    vavovi Stará škola

    Tak já to vzdávám celé to BB
    potřebovala jsem poslední Shejlu. Poctivou genetikou jsem si vyšlechtila 3 Sparky a poslední jsem
    koupila na trhu a výsledek na mašli.
    [​IMG]
    Takže celý den v háji toho SK a Shejla nikde
     
  5. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Nenené nekoupim,takový šlechtění co ted je si to nezaslou>:(:wuerg:>:(:wuerg:ží
     
  6. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    vavovi

    jéjeje,tak přesně tohle znám :p to se mi stalo nejmíň u čtyř zvířat když jsem je potřebovala dodělat v družstvu :p ... u děl z písku mi došla trpělivost a většinu cirkusových pand i velbloudů sultánů jsem nakoupila na trhu..bylo to rychlejší,bez nervů a koneckonců i reálných peněz za SK jsem ušetřila spoustu :) Ale je mi jasný,že né každý má mnohamilionové krejcarové konto :)
     
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    rampusák, máme stejný trh a proběhla zde diskuze o "spouštění" servru. Nepřikládala jsem tomu význam, ale ... měla jsem velice dobré výsledky už u žabek, také přeskočili na růžové, ale kočky se překonavají. Z práce chodím pozdě, tak začínám se zpožděním, ale výsledky mám daleko lepší, než když jsem domečky naplnila v rozumnou dobu. Přidám pár dnešních šlechtění a pro bbwoling,jaka fuška, na to Ti přece musely stačit 3 velké balíky SKxD já vím, že už se to nebude nikdy opakovat:cry:[​IMG]
    a pokračuje
    [​IMG]
    [​IMG]

    Edit: Půlnoční vrh
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 14/1/17
  8. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    mám nejaké pekné obrázky, ale veľmi sa nedarilo, dosť ich pošlo, tie sem nedávam
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  9. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Ježišmarjá-nechte toho chlubení nebo mě trefí šlak(jak já závidím a to jinak né):mad:
     
  10. maja6000

    maja6000 Zelenáč fóra

    krásné přeskoky,závidím,u mě nic moc,mám ted poslední šlechtění dvou kočiček nemám sk,komu se daří gratuluji
     
  11. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Je tam mezi vámi nějaký šaman potřeboval bych odčarovat to zakleté BB.:):):)..
     
  12. laumars

    laumars Aktivní autor

    Aj ja sa idem pochvalit :)
    [​IMG]
     
  13. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    laumars vitaj v klube
    bb je coraz horsi,ziadne preskoky,len sama genetika,alebo uplne prepadaky,takto asi nikdy nedokoncim ulohy so slachtencami :cry:
     
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Potřebuju dodělat velbloudy, tak jsem šoupla pár mixů :p
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] Teď se tulí 4 mumie, z nich by mohl být 4. sultán, z těch vytulim toho 8. modrobílého kanoistu a a z kanoistů budou dvě růžové baletky xD A možná by to mohlo jít i rychleji, že jo - třeba mi přeskočí xD
    Jdu si zatím ohoblovat 500 prken na stavbu ;)
    Edit: No, tak hotovo :D. Ale tou delší cestou - geneticky:( Takže mi toho moc nezbylo [​IMG] :eek:
     
    Naposledy upraveno: 15/1/17
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Páni ... tak já narvané tulidomky s čičinami, že bude ta holčičí "růžová krabice" ale jenom poctivé šlechtění :oops: ... a já bych tak kupovala, kdyby byl alespoň jeden ten nej-nej :p. Tak žádný další balík nebude a RT může jít klidně domů xD :p
     
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jéééééééééé:D
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] :p
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Skalárko, rybičky se evidentně nemají zapojovat do množení jiných druhů :) V mém případě přeskakuje jen mně, tulidomky to mají na háku. Ale je fakt, že občas se povede, však jsem posílala foto bembloudů. :)

    EDIT: no, co vidíš, však vidíš :inlove:
     
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Dneska by to šlo :D Ale chtělo by to nějakou pecku ;)
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 15/1/17
  19. Monicka79

    Monicka79 Vycházející hvězda fóra

  20. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Tak strč hřebík do zásuvky, nepouštěj se ho a uvidíš jakou dostaneš pecku. A ten přeskok ..... xD