Mini-akce: Baby Boom / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    hlavně že si platíme kombajn nejde sklidit nakrmit nic
    a jestli mi napíšete at si vyčistím počítač tak dostanu BAN za to co odpovím jsem fakt naštvaná
     
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    fialokov: I u mně čáp jen kroužil. Tak jsem restartovala, vyčistila, zmáčkla F5 a spravilo se to. Nepochybně jsem jede či dva z úkonů prováděla zcela zbytečně, ale když to pomohlo... Přivolávání deště by mi šlo líp.
     
  3. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    evoku57 - mluvíš mi z duše. Kupovala jsem pravidelně (většinou 2x největší balík) a přeskoky zřídka. Taky jsem utáhla kohoutky -.-
    Edit: Farma mi taky chodí rychlostí slimejše. Že by to bylo těma šnekama, co se šlechtí ? >:(
     
  4. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Šlechtit šneky mi přišlo jako ztráta času i SK. Takže jsem se raději vrhla na žabky a vyplatilo se. Z první otočky, která bych chvilku po začátku se vyloupl princ a před chvilkou ta mrcha vícebarevná :p

    [​IMG]
    [​IMG]

    Kupovat zrní nehodlám, ale děkuji svým milým sousedům za to, že od nich nějaké to krmení přijde ;)
     
  5. doben

    doben Ikona fóra

    Tak jsem začal šlechtit žáby a už mám všechny šlechtěnce žab... kromě 3 nejvyšších. :cry:
    [​IMG]



    EDIT: Tohle je 1. Babyboom, při kterém mi nevyšel ani 1 mix. :mad:
    Tak nakonec jsem postavil aspoň červenou stáj, jsem rád, že jsem nekoupil SK, protože tohle je zatím nejhorší BB za poslední dobu.
     
    Naposledy upraveno: 8/7/16
  6. fialkov

    fialkov Pisálek fóra

    chvíli to šlo a ted zase ne a parfémy jsou fuč a nemohu nic zklidit
     
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Pekný deň vám prajem.Ja zo šľachtencami som sa v úlohach a v polievke neposunul ani o krok.Včera som domček narval zo všeliakými zvieratkami 3 x do posledného miesta aj voľačo nie a nie sa pohnúť ani o krok.Čo s toho plynie?Iba genetika a 3 x o dve vyššie.Tak sa na to môžem z vysoka pozerať a nechám to tak.
     
    denny1985, evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  8. simikok

    simikok Pisálek fóra

    Šlechtím, píše mi hotovo, ale sklidit to nejde, co tím??? superkrmivo vyplýtvané a výledek je kde??!! Co s tím?
     
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj simikok,

    zkus prosím restartovat hru.
     
  10. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tentokrát se to bohužel nepovedlo. 1600 SK skoro pryč a není sem co dávat, to je fakt smutný :(. Už jen u příkladu 4*4 kuchaři a všichni na myšketýra, kdyby aspoň jeden ob jedno na laboratorní myš a tak je to bohužel skoro u všeho. Občas to skočí, ale nic co by stálo za řeč. Myslím třeba přeskok jako například z obyčejných na předposlední či poslední stupeň. To prostě nehrozí :p.

    [​IMG]
     
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    No, tak jo :D U mě mise splněna :music: Růžová žebříkárna je doma. Superko jsem nekoupila, vydržela jsem :D Něco málo jsem měla namleto, na šneky jsem se vykvákla a vrazila to do žabek. Přeskoky max ob řadu. Ale nakonec ta čtvrtá skleněnka padla. A ze čtyřech skleněněk šup na parosničku :D, takže mi zbyli ještě 3 žabí králové :music: Tak si asi postavím ještě jeden rybníček ;)
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] Jo, a bez dokupování na trhu bych čekala až do alejuja. Moje farma patří mezi ty smolné, takže když něco chci, musím tomu pomoct.
    Ať se daří;)

    Edit: No a koukala jsem, co mě čeká příště a je to asi jasný :D Nejlíp rozjetý mám husičky :) Takže úkol je daný ;)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 9/7/16
  12. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Co k tomu říct. Posledně jsem se zařek, že už SK nekoupím a že pojedu pouze z umletého a získaného z odměn. A dopadlo to tak, že jsem neutratil ani kačku, nublonské krávy jsem splnil a ještě mi cca 50 SK zbylo. Jasnačka, skoro nikam jsem se neposunul. Ale nevidím žádný rozdíl mezi "nakupováním a nic nezískáním" a nebo "mezi nenakupováním a také nic nezískáním". Doufám, že mi mé předsevzetí nenakupovat SK vydrží i nadále alespoň do do doby, než se RT chytí za nos a pochopí, že bez přeskoků se jejich pokladna nenaplní.
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer, jsem taky zklamaná [​IMG] ... z 1300 SK jediné dva přeskoky ze začátku u základních žabiček na zebrovou a skleněnku ... no potom jen genetika a občas ob přeskok. Poctivě vyšlechtěné princátko :D mě moc nepotěšilo, protože nechce ani slimáky, co mi lezou po celé farmě xD. Zbylo ještě trochu SK, tak jsem dala pár těch nesnažících se skokanů [​IMG] a ráno to bude chtít silné kafčo :p ... držím všem palce na lepší přeskoky.

    Tak ráno se mi ukázal jeden hezký přeskok ..[​IMG] :p
     
    Naposledy upraveno: 10/7/16
  14. Borůvka1972

    Borůvka1972 Vážený autor

    Zdravím, tak já to mám už taky za sebou...a po pravdě, žádný zázrak.Více jak 1600 SK fuč a když se to tak vezme, tak jsem se moc nehnula z místa. Žabky jsem tentokrát moc nešlechtila, nebylo co,šlechtila jsem hlavně pandy,včely a pštrosy do úkolů v Družstvu a nic moc .Horko těžko jsem vydřela dvě cirkusačky.
    Žádný hups přeskok, žádný jéééé.
    Tak jsem nakonec vyšťourala opět nějaký nepotřebný šlechtěnce na mixy a něco málo padlo..hodím to na trh a snad z toho bude nějaký krejcar.Dost jsem jich utratila za parfémy ...chjo
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    a jediný slušný přeskok..
    [​IMG]
    Oproti minulému BB tedy nic moc .....:-(
     
  15. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    Hezké odpoledne všem:D taky jsem něco málo dala a takové přeskoky???:p to není ani možný... asi ještě něco risknu;)

    At se daří :inlove:

    [​IMG][​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 10/7/16
  16. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :oops: taky bych si přála nějaké přeskoky ... ale mě nepřeskočí a nepřeskočí xDxDxD
     
  17. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Mně z toho už přeskočilo ale jinde:p:p:p.
     
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Dnes poobede sa celkom darilo, ale ku koncu to bola katastrofa, o veľa som prišla, mixy už nevychádzali.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  19. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    no já zírám jak si tu všichni troufáte na mixy a vychází vám to...já to párkrát zkusila a vždy jsem na tom jen prodělala :p jinak poslední snad rok jen genetika u mě... od dob kdy nakupuju SK ve velkým tak mi přijde,že je to horší než když jsem nekupovala :p
     
  20. .hrach.

    .hrach. Pisálek fóra

    Zdravím.Mne to včera fakt poriadne preskočilo dal som troch princov a jednu sklenenu žabu o dvoch princov som prišiel:mad::mad:.Čo s toho plynie?Dalo mi jedneho princa a tri obyčajné.Keby som nesedel tak by ma asi švaclo o zem.Už nikdy takú kravinu neurobím ešte aj 10 mega za sklené v čudu.