Mini-akce: Baby Boom / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    polacka - ahoj, ano, koukáš správně. Taky koukám :D
     
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Celou hodinu přemýšlím k čemu BB na 4 h,na nic jsem nepřišla:(Apríl není,chybu nikdo nehlásí.......možná abychom odklikli tulidomky co jsme naplnili za 1 sk a v pátek nám dají akci na šlechtění:)
     
  3. polacka

    polacka Vévoda fóra

    No hlavně je to fajn pro hráče co jsou v práci. Ale snad i ti si poradí.
     
  4. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Bez akce zásadně nešlechtím. SK mám dost, ale zbytečně ho plácat nemusím. Počkám si na pátek:)
     
  5. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    plne zbytočná akcia Keď Ľudia sú v práci, keby je aspoň do 22.00>:(-.-:eek:
     
  6. zuziki76

    zuziki76 Pisálek fóra

    super
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  7. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Taky dobrý :p Něco co zbylo od minule v tulidomku za 1SK :inlove:
    [​IMG]
     
  8. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Tak dnes to je docela dobrý xDxDxD


    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 21/4/23
  9. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já jsem šlechtila pandy sice přeskok pěkný ze základních padla karate panda, přitom potřebuji cirkusovou pandu chybí mě poslední do úkolu né a né ju došlechtit, dokonce i minule jsem utratila hodně kr. a koupila si menší šlechtěnce, abych si ju došlechtila opět mi padla karate panda.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  11. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    • Necituj příspěvek, pod který píšeš (zbytečné zahlcování fóra). Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    kaolín11

    ***
    ahoj, vieš dať, prosím, nejaké rady, ako to takto vyšľachtiť? Ja šľachtím jedno zviera vyše pol roka, koľko minieš superkrmiva, aby si to takto dal, ako teraz, aj preskoky určite mávaš väčšie, mne sa moc nedaria, väčšinou o dva, ale skôr menšie mi dá plus to, čo treba. Ďakujem za tipy.

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku (zbytečné zahlcování fóra)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/4/23
    kamienka a Sheron11 tohle ocenili.
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tentokrát jsem se krapet utrh a prošlechtil zhruba 2.300 ks SK.Kdyby nebyla slevová akce , tak by to bylo 4.600 KS !!
    Nejprve jsem 2x naplnil barák obyčejnými mývaly s použitím obyčejných parfémů. No a potom už sem to tam mrskal,jak to chodilo.Tj. dával sem vyšlechtěné šlechtěnce a doplnil do počtu 132 základními zvířaty. Při použití šlechtěnců 4,5,6, jsem používal také parfémy deluxe.
    Vůbec jsem nemixoval,protože se mi zdá,že je to už velice dlouho pěkně utažený.Jinak se mi zdá,že sem měl tentokrát velký štěstí!:)
    Ale máme tu daleko větší kabrňáky na šlechtění!!;)
     
  13. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    kaolín11 ďakujem veľmi pekne :)
     
    kamienka a Sheron11 tohle ocenili.
  14. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    vyškúšala som šľachtiť bez riskovania, teda žiadne mixy a takto to vyšlo, niečo som šľachtila už vo štvrtok za 2SK, väčšinu včera a dnes za 1SK a krmiva podľa odznakov teda padlo [​IMG], takto by som družstvo nikdy nevyprázdnila:D, nabudúce sa vraciam k mojim osvedčeným mixom, i keď sa zdá, že aj to je utiahnuté;)
     
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    minnie30 - na jedného ! najvyššieho šľachtenca,pri klasickom šľachtení bez preskokov a Babyboomu potrebuješ 87380 ks !!! zvierat (základné+šľachtence). V úlohách v družstve na poslednú úlohu potrebuješ 4 najvyššie šľachtence a tie nižšie ani radšej nespomeniem,takže sú to brutálne čísla. Samozrejme pri BB je to menej,ale tie čísla sú stále vysoké.
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Peto121
    Ty seš teda přísnější než RT !:wuerg:xD
    Krom asi prvních 5 úkolů potřebuješ 3 šlechtěnce na splnění!;)
     
    bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To je sice pravda,ale píšeš že na splnění úkolů v družstvu potřebuješ 4 šlechtěnce a to pravda není.
     
    moncicak7070, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Aha,sorry,IBA 3ks šľachtencov,ale čísla,ktoré som napísal,teda 87380 ks bez BB treba na jedného najvyššieho a násob to 3x. To je fakt,nie?
     
    moncicak7070, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Peto121
    No,zas tak tragický to nebude.To bychom asi všichni zůstali navěky u šlechtění ovcí!:wuerg:
     
    moncicak7070 a bačkora85 tohle ocenili.