Mini-akce: Baby Boom / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    muchotrávka22 v případě, že tento úkol není mezi splněnými, tak prosím kontaktuj herní podporu, aby mohli tvůj herní účet prověřit.
     
  2. muchotrávka22

    muchotrávka22 Pisálek fóra

    Ďakujem neni ani medzi splnenými.
     
  3. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    BB trvá až do zítřka, to se mi moc hodí, dnes jedu za vnučkou a vrátím se až večer. Tak se na šlechtění těším. Přeskoky mne nechávají klidnou. Ale hodně zvířat se vrací a to mi vyhovuje. To by bylo, aby něco úžasného nevypadlo.
     
  4. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pěkně :)
    Já šlechtím jen při akcích, kdy je potřeba nějaké pajdátko, tak přeskoky nesleduju. Do družstva nedodávám, syslím protihodnotu na akce a na Dožínky :)
     
  6. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Ynočko, mám to taky tak. SK šetřím na akce a zatím jsem každou udělala v pohodě. A sem tam se nějaký přeskok povede. Občas něco do družstva také dodám. Ale ty odměny a body jsou směšné. Kvůli nim úkoly neplním.
     
  7. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Já se úkoly v družstvu snažím plnit, ale šlechtitelské mě moc nejdou. Hotové jsem měla jen kukačky, ale teď když bylo BB a šlechtění za 1 SK tak jsem se trochu odvázala, prošlechtila jsem asi 1400 SK, ale mám hotovou jak akci tak z družstva se mi povedli dokončit kachny a žáby, takže za mě z akcí BB velká spokojenost. Přeji hezký zbytek dne a krásnou hru.
     
  8. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Já jsem došlechtila králíky. Na dodělání akcí mám ještě hodně zvířat, ty počkají na další akce.
     
  9. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    BB jen do deseti? Tak to bylo trošku málo. Teď jsem se vrátila z hospody a děti holt už dělat nebudem:p
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem to také nestihla, neb mobil funguje pomalu, pomalu. Z prace jsem domu dorazila v devět, než jsem sklidila a osela, vymenila na Baha stromy za koaly, bylo pul jedenácté. Vsak o víkendu bude urcite normální BB, jako dycky, i s prodejem SK...
     
  11. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    to ako vazne pustaju len na tri hodiny? o_O
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    PampusikLenusik - ahoj, aspoň něco. Kdo nestihl v pátek, má třeba šanci to zvládnout zítra...
    Ale myšlenkové pochody RT taky chápu jen velmi obtížně :eek:
     
  13. zuziki76

    zuziki76 Pisálek fóra

    BB mám ráda, už se těším, SK mám umleté, co mlýn stíhal
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  14. sváťa45

    sváťa45 Pisálek fóra

    Při šlechtění nemrtvé ovce mi nejde dál šlechtit radioaktivní nemrtvá ovce. Čtvrté políčko nesvítí zeleně, ačkoliv tam mám 49 šlechtěnců a nejdou dál šlechtit. Nevíte někdo co s tím?
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    sváťa45: Zdravím. A co by si z nich chtěl vyšlechtit? Další potvoru nemáme. Ta by z té radioktivity hekla ;).
     
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sváťa45, více šlechtěnců od Nemrtvé ovce ve hře není. ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  17. sváťa45

    sváťa45 Pisálek fóra

    Děkuji.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    sváťa45, není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  19. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Nejlepší výsledek BB :inlove:
    [​IMG]
    Mixování pouze na vlastní nebezpečí :music:
     
  20. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Súhlasím. Keď sa robí šľachtenie za 1Sk tak nech to má aspoň viacero cieľov naraz splnených u farmára a nielen akciu :)

    https://1iq.cz/i/j3zDM/8HKFm.png