Mini-akce: Baby Boom / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. doben

    doben Ikona fóra

    Já taky šetřím SK na šlechtící akci, proto jsem zkusil jen 4 domky, ale výsledek překvapil. [​IMG]
     
  2. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    Tak tohle se vyplatí , 4x vnešený žábák = na trhu prodej 4x3mil - celkem 12 mil.
    po té 4 x skleněná žába = na trhu 4x5mil - 20 mil.

    Tedy celkem po zavedení žabího šlechtění - 1 ubohá pararosnička, která má cenu 12 mil :D super

    [​IMG]

    ale jsem šťástná , že jsem nedostala prince xD
     
  3. mituli

    mituli Polobůh fóra

    skalara a já proč nic nedostávám-ty jsi mi to všechno vydrancovala:oops:
     
  4. milostivas

    milostivas Znalec fóra


    pilný se mi tu už flákají dvě :) ale naštěstí při třetím pokusu si ty ninje daly říct a zplodily tu genetickou mimozemšťanku...takže včely odškrtnuto :) Krůty pro nedostatek krmení musí holt počkat.. :p chybí mi už jen jeden domorodý krocan,ale jelikož jsem škrt tak si ho nekoupím :p

    jo,ale ty přeskoky u mě nebyly o štěstí,ale o naschválu...bo normálně u mě vždy jen genetika,ale samozřejmě ve chvíli kdy člověk má devítku a vše ostatní doplněno a chybí už jen osmička tak tam to téměř se stoprocentní jistotou přeskočí,že áááno...aspoň u mě :p a teď budu dumat kam ty pilný včelky nacpat,zda zpeněžit a nebo vecpat do skladu když ovšem nejsou zase vrtačky :p
     
    Naposledy upraveno: 7/9/16
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    mituli - kdybys věděla, kolik šlechtěnců vždycky pošlu na jatka, než se něco povede :( A kolik jich dokupuju :cry:Zrovna u ovcí jsem těch svetrů už projela v mixech hafó....chjo.... Tohle byl nějaký "omyl" ze strany systému. Asi jsem ho dostatečně zblbla xD;)
     
  6. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    tak z posledních pár kousků krmiva mi do ráda padl i ten domorodec..ze základních krůt...takže ty taky odškrtávám :)
     
  7. *dareba1

    *dareba1 Rádoby autor

    BB nedělám,hned na začátu mě ten časový posun naštval.To když budu šlechtit mimo akci BB,budu mít víc štěstí než při akci.Tak snad někdy příště :)
     
    mamča50 a aljanu tohle ocenili.
  8. liliana3211

    liliana3211 Perspektivní autor

    tak ja sa už musim smiať,minuteho vyše 400 SK a nevyšlachtene skoro nič, všetko zo základných o stupen vyššie,,,asi 5x o dva stupne,,hrozné fiasko, takže idem žgrliť dalej SK,,,toto je už aspon 5 BB,,čo nič nemám...
     
    evainfo a aljanu tohle ocenili.
  9. aljanu

    aljanu Aktivní autor

    Už to není BB co bývalo.Já si šlechtím kdy se mi chce a neřídím se akcí,protože to vyjde téměř nastejno a někdy i líp :)
     
    k.vitek a evainfo tohle ocenili.
  10. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Může mi prosím někdo říct, jaký je systém BB kromě toho, že se mi sem tam vrátí základní zvíře? Přeskoky žádné, čistá genetika ... to nemusim čekat na BB :D :D jsem zkusila po včerejším znechucení pár dneska - a vono je to stejný, přeskok žádný, genetika funguje. Takže opět pápá, jdu na sluníčko ... :)
     
  11. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Tak jsem to nepřehnala aspoň jsem si pomohla, mám červené husy to beru moje 1 v řadě super. Jinak jsem to moc nepřeháněla hold družstvo počká to uteče ještě moc moc vody... než ho asi zmáknu hixD;)Janča
     
    ester7791. tohle ocenil(a).
  12. ester7791.

    ester7791. Rádoby autor

    Ahojte . :)
    Ja sa musím pochváliť že sa mi podarilo predať toho môjho vyšľachteného psíka za 16 000 000 . :DDD
    Tak že sa držte a šľachteniu zdar . :DD
     
    Xenie6161 tohle ocenil(a).
  13. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    Neviem či to tu môžem napísať alebo či je na to konkrétna téma.Potrebujem jeden kýchajúci chameleón.Bohužiaľ to neviem na ktorom trhu som.Ako sa to dá zistiť?
     
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

  15. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    BB jsem mívala ráda, mám ráda překvapení, ale poslední dobou to jde pouze genetikou. Ještě mi chybí dost úkolů dodělat v družstvu, co se právě šlechtěnců týče. Mezi tím se zase objeví nové šlechtící akce a staré stále čekají na dokončení a to vždy kupuji velký balíček superkrmiva a někdy i dva. Tentokrát jsem zkusila 10 myších šlechtění a skončila jsem, šlo to krok za krokem. Tak snad zase příště!!! Pěkný den!;););)
     
  16. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tento BB je kvůli akci Blázni do zvířat. Proto nechápu že je jen na osm hodin (viz ZDE) a v době kdy má spousta lidí odpolední směnu! Tudíž nemají šanci si nakoupit SK a akci plnit. Opravdu tleskám RT. Je sice možnost že bude BB ještě o víkendu, ale zatím to nebylo nikde oznámeno. Proč není alespoň 24h, aby všichni pracující měli stejné šance na nákup a šlechtění. Opět dělám něco, ale jen napůl, že RT.
     
  17. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Taky na to čumím jak sova,BB jen takto nebo to je chyba ?????o_O
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  18. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj mituli, aj mňa by to tentoraz potešilo, keby to bola chybka, kedže presne ten čas som v práci :(
    Žiaľ ostáva dúfať, že nám urobia radosť a spustia BB aj cez víkend...
     
  19. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Štěstí chodí dokola, občas sedne
    i ke mě!

    [​IMG]

    [​IMG]

    Hold zázraky se dějí...
    PS: někde!​
     
    Naposledy upraveno: 20/9/16
  20. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Tý jo! A já se zrovna chtěla pochlubit, že mi z obyč slípek vylítla jedna polévková ! To je u mně véliká vzácnost !
    No jo, co už s tím. Ale přeju ti to !
    :p