Mini-akce (27.1. - 30.1.)

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem BlackDragon, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Kterou z následujících mini-akcí máte nejraději?

  1. A: Obchodovat & Darovat

    36.4%
  2. B: Renzův jarmark

    5.3%
  3. C: Recyklomat

    6.4%
  4. D: Šlechtění stromů

    2.9%
  5. E: Šlechtění stájí - San Gigantika Expres

    1.7%
  6. F: mám rád(a) všechny mini-akce

    46.5%
  7. G: nemám rád(a) mini-akce

    0.9%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kacak76

    kacak76 Zelenáč fóra

    Všechny mini akce jsou dobré, ale mohli by být časteji. Ani si nevybavuju jestli ten recyklomat jsem už někdy hrála?
     
  2. Nikyna8

    Nikyna8 Aktivní autor

    mám ráda mini akce byla bych i ráda kdyby byli častěji líbí se mi
     
    vinea05, Tavič15 a Julinka11 tohle ocenili.
  3. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Zdravím.Předpokládám,že spíš jde o připomínky jak miniakce vylepšit,než jak jsem hlasovala.
    1.pravidelnost některých miniakcí trochu pokulhává.Některé úplně chybí,hráči si na ně zvykli a oblíbili si je,měli by být pravidelněji než možná někdy-občas. Např.intersemenáč nebo šlechtění chlévů.Ukázali nám jak se dají nepotřebné věci s trochou štěstí vyměnit za něco užitečného,ale už delší dobu nic.Samozřejmě na OaD už se všichni třeseme:)
    2.Překvapuje mě,že v hlasování je recyklomat.Myslela jsem,že tuto akci úplně vyřadili.Kdy byla naposledy?Před rokem a půl,asi tak?Byla má oblíbená a ráda bych ji viděla znovu.I odměny byly fajnové.
    3.Zásadně miniakce nekombinovat s jinými akcemi.Renzo + narozeniny + výprodej nám trochu víc zkomplikovali hru,že?
    4.Ráda bych uvítala,aby některé miniakce byli delší.Renzo tentokrát jednodenní a ještě s problémy není to pravé.Pokud se i děsivá noc počítá do miniakcí,tak hlavně tam bych uvítala alespoň dvoudenní dobu.
    5.Renzo jarmark-obměňovat odměny.Aktivní hráči,co kupují lístky mají za chvilku prázdný obchod.Pokud ho budou mít opět plný,budou hrát dál.Nebudou,pokud nemají co kupovat.A popravdě ani mě stromek nebo chlívek kterých mám spousty nemotivuje.Každý Renzo alespoň to levnější obměnit.

    Jinak k miniakcím- jsou zpestřením hry v období mezi velkými akcemi a vlastně se jim nedá nic velkého vytknout,jen opravdu poslední dobou problémy se záčátkem jakýchkoli akcí a jejich bezchybovost.No to je dost zásadní vada.

    Hezkou hru.
     
    Naposledy upraveno: 28/1/15
  4. lienka7

    lienka7 Pisálek fóra

    Nebolo by lepsie, spravit nejaky harmonogram/plan tychto akcii?
    Napr: OaD 2x (3x?)do roka, Renzo 3x do roka, Slachtenie stromov 3x do roka a pod?
    V Ankete je 5 akcii, ak by bola kazda 2x do roka, tak je to spolu 10 akcii do roka, teda cca kazdy mesiac jedna + ostane nejaky cas na mozne posuny v pripade, ze by to kolidovalo s inymi akciami.
    Zaroven by aj hraci vedeli co ich caka. Ak by boli uvedene v kalendary tak ako desivka bolo by to super.
    - OaD je super, ale nepacia sa mi obmedzenia ktorych je viac a viac. Prvy raz sa dalo posielat takmer vsetko. Neskor vsetko okrem noviniek, ale casom zoznam zakazanych veci bol skoro vecsi ako zoznam veci ktore sa posielat dali.
    - Renzo by tiez mohol obcas doplnit alebo zmenit svoju ponuku. To co ponuka je pre vyssie levely nezaujimave. Pripadne to spravit tak, ze ak si pri Renzovi vyberiem napr. 3 odmeny, tak pri dalsom Renzovi mi miesto tychto vybranych odmien ponukne nieco ine + ostatne odmeny budem mat take iste ako pred tym.
     
  5. fujtajblinka

    fujtajblinka Stálice fóra

    Zde je jasná volba: písmenko F
    Miniakce jsou super,nedá se ze volit jediná a moc by mě potěšilo,kdyby se znovu ukázal : RECYKLOMAT. By skvělý i s odměny,zde farmářovo srdce zaplesalo radostí =)
    Pravdou je,že miniakce jsou opravdu mini i co se pravidelnosti týče,kdyby se navrhl pravidelný kalendář těchto akcí,prospělo by jim to.... a hře určitě také
     
    Monča***, nanyblacks a Julinka11 tohle ocenili.
  6. Papula163

    Papula163 Pisálek fóra

    Pripájam sa k tým, čo mini-akcie milujú. Preto ma trápi, že sa vytrácajú a kvalita tiež pokrivkáva /alebo sa skôr už vozí na invalidnom vozíku/.
    O&D - v mojom lvl pri všetkých obmedzeniach môžem akurát tak zháňať staré dekorky

    Renzov jarmok - otvorím, pozriem do odmien a zavriem. Poviem si, že počkám, možno dáke odmeny pribudnú. Nevidím dôvod, prečo by sa aj najvyššie ceny nemali obnovovať
    Recyklomat - matne si spomínam, že bol
    Šľachtenie stromov - nemalo chybu okrem tej, že nepamätám, kedy naposledy bolo
    Šľachrenie stajní - tak tu mi pohli žlčou, lebo sa mi pár krát stalo, že som od Maxi zajka dostala žltú obriu stajňu a nemám ju na čo položiť. Tiež už ani nepamätám, kedy bolo naposledy a pritom sa táto akcia môže krásne do nekonečna rozvíjať
    Akcie by mali mať určitú periodicitu, aby hráči vedeli, kedy približne budú. Teraz ani nevieme, či vôbec ešte budú.
     
  7. .Krakonoš.

    .Krakonoš. Perspektivní autor

    Mě se líbí všechny miniakce, ale renzo by měli obměňovat dárky. Taky bych udělal takovýho retro renzu. Představoval bych si to tak, že by se ukázali postupně všechny starý odměny např. duhovou slípku, dalekohled atd. Taky bych tam dal ten návrh se žolíkem, že by se dal koupit u renza a obměňovat odměny např.3x možnost koupit odměny a zase obměna.
    Recyklomat ten jsem neviděl roky. OaD je výborná akce, ale to omezení strašné a šlechtění stájí a stromů bych dal tak 4x do roka.
     
    Tavič15 a Monča*** tohle ocenili.
  8. jandule

    jandule Vycházející hvězda fóra

    take souhlasim s tim ze by v mini akcich mel byt system ctvrtletne ,mesicne ,jednou za 14 dni + klasicke akce
     
    Tavič15 tohle ocenil(a).
  9. hrobinh

    hrobinh Perspektivní autor

    Též jsem volil O&D, jen podle mého názoru by měla býti častěji, byť i třeba jednodenní každý dva měsíce. Pilní a netrpělivci by měli možnost získat co by rádi a ostatní by si vyprázdnili lišty. Při momentálním nárůstu vší možné havěti (zvířat) a stromů by vznikly další alternativy úkolů miniakcí, kam by se vkládalo vše možné. Skoro každý by tak měl možnost splnit a ne házet otrávený kukuč na monitor a stěžovat si v diskuzi. Nešlo to nenapsat, tak se omlouvám.
     
  10. 1wolf999

    1wolf999 Perspektivní autor

    Ahoj, nevím jak hlasovat, hraji chvíli a ještě jsem všechny mini akce nezažil. Ty co jsem měl možnost hrát, tak byli super. Hlasuji pro F.
     
    Naposledy upraveno: 30/1/15
  11. -petka-

    -petka- Pisálek fóra

    Jednoznačné jsem pro všechny mini akce , jen by se mohli častěji opakovat.
     
  12. VivianLive

    VivianLive Rádoby autor

    O a D ovšem bez omezení
     
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Děkujeme všem hlasujícím za provedené hlasování a i za vyjádření Vašich konstruktivních nápadů. Hlasování je tímto ukončeno.
     
  14. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím farmáři,

    přinášíme vám konečný přehled hlasování ve všech komunitách:

    [​IMG]

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.