Mimozemské hadí oči (9.3. - 15.3.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, tak komplet hotovo za 196 her. Na začátek jsem dal stromy, kvůli šťastným kostkám. Kolo štěstí bylo celkem přívětivé, takže padlo i 200% do stodoly. Z obchodu mám vybrané mimo kupónů a dekorací vše, ale ještě na pár pokusů zůstalo a tak ještě něco vyberu. Dekorky tam nechám, nějak nevidím důvod je brát. Dvojkový a trojkový flush se mi zatím vyhýbá.
    Přeji vám úspěšné dokončení akce ;)


    [​IMG]

    [​IMG]


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  2. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Odohraných mini hier mám 75 a na pravej strane mám 44 a v obchode som vybral SH,ponožky,PL,kupóny.Uvidím na čo výjdu HM.Pôjdem možno iba po piccolku,ale ak bude na viac odmien tak sa nenahnevám.Na dnes už stačilo.Veď nemusím už ponáhľať ešte je času fúra;);).
     
  3. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    xDxDxD A já teprve zasadila prvních 10 akčních kytek a jdu spát xDxDxD
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Apachie1, já jsem sice rozpěstovala odpoledne v práci o přestávce, ale pak jsem se na farmu dostala až kolem sedmé večer doma; kdybych chtěla sklidit a přesadit v práci, ujel by mi trajfl, těch pár minut na celkovém výsledku nic nezmění. Nicméně mám zaseto na pidi, pokropila jsem to chemií, abych sklidila než upadnu do postele a dozrálo mi to s vodou a hnojem, než vstanu. Nebudu to nijak nahánět, rostlinek na řádek není moc, padátek taky ne, to se ukliká v jakémkoliv režimu ;) Dál to nepohrnu, není proč.
     
    Naposledy upraveno: 9/3/23
  5. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja som vcera tiez rozpestovala v robote a do vecera som aj nieco napestovala.Ked som Vas tu citala ako Vam padaju kostky zo stromov tak som ich tam tiez praskla a zostanu tam kym nepridem z roboty xD potom sa pustim zase do pestovania :) Na noc hodim zase stromy,pretoze idem v sobotu do roboty :oops: Pestovat budem az ked sa vratim,ved casu je dost ;)
     
  6. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Stonek je funkční a teď uz na farmu jen ráno a večer ,nemusím mít všexDHezký vikend
     
  7. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, stonek mám, ostatní se uvidí, přeji všem aby se vám vedlo


    [​IMG]
     
  8. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) ahoj
    [​IMG]
    piccolo dalo filmovy festival , padli neonove pandy
    este povyberam nieco za hviezdne toliare
    zelam vam uspesne dokoncenie akcie , hlavne stastnu ruku pri hadzani kockou ;)
     
  9. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásné dopoledne, tak moje mise splněna, farmu dávám do původního stavu, i když kostky mě moc baví, ale odměny už míň a výhodnější je pro mě jet dál v obvyklém režimu ;) Flush dvojkový a čtyřkový zůstal nepokořen, zato padl nějaký 2x.
    [​IMG]

    Všem vám přeji krásný víkend a úspěšné dokončení vašeho cíle :)
     
  10. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    a kčemu jsou ty kostky,použila jsem a nic se nedělo zvláštního
     
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    walllik68 šťastné vesmírné kostky ti umožňují umlít pohár s vesmírnými kostkami levněji.
     
  12. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    dík za info
    mám brýle a stejně to nevidímxD
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na vedl. farmě napěstováno, ale chybí padátky, vytočila jsem bonus a ještě Jacky ;), na hlavní farmě však jen 4 z minipole, tak ještě není napěstováno a padátek se zdá docela dost, už jich chybí minimum
     
  14. 007lala

    007lala Pilný autor

    Šťastné vesmírné kostky jsou fajn vylepšení a překvapivě i docela slušně padají ze stromů. Horší je to se sklizní. Jsem bez bonusů, protože z beden nepadají a na KŠ i přes vytočení několika set zelených lístků, vybraných postupně z beden, a desítek PL nepadlo ani blbých +1 na šest hodin. Chápu, že z PL nemůžou pořád padat bonusy +200% a +100%, ale croissant, chapadlový věnec a další řemeslné produkty, které se prodávají na trhu za stovky nebo nižší tisíce krejcarů, to je na party lístky přece jen dost ubohé.
     
  15. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

  16. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Tak som to nakoniec dala cele,,,hlavne pre moju susedku DANKU722;)

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 11/3/23
  17. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Stonek doma a včil co dál :(. Na konečnou Pikolku nedosáhnu, takže asi pojedu dál pomalinku, polehoučku .... Ani nevím co za mince vyzvednout ... zatím jich je 1300. TS nemá cenu brát, kupónů mám dost z beden, tentokrát se nabídky za mince asi moc nepovedly.
    Všem ještě "pracujícím" hodně štěstí v kostkách. Já si už zvykla, že mám štěstí v lásce a smůlu v hazardu xD
    Vyvoleným, co mají hotovo, moc gratuluji :inlove:
     
  18. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    [​IMG]

    iba ažxD 191 hier na pravú stranu, ešte mám zasadené, ráno pozbieram, dohádžem a prekliknem na hlavnej na bežný režim, ranný hlavný zber robievam na obed;), tak času dosť a od nedele zas rutina..

    ezzra, to bude florenovník;)
     
  19. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tady už hodně farmářů hlásí konec a já ještě ani kostkou nehodila. Nechám to až na nedělní odpoledne. Přijel nejstarší vnuk, aby si opět v Harrachově zaskákal, ale když se koukám z okna na tu metelici, no nevím, nevím- jeden by do toho ani psa nevyhnal.
    Přeji pěkný den a ať se daří pří hazardu.
    moncicak7070 - já osobně se domnívám, že štěstí v lásce je určitě lepší než to co Ti náhodně padne při minihře.
     
  20. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Větev už je aktivní a v klidu pokračuji dál. Po pikolku to snad doklikám. Kostky jsou na mě zatím hodné, dvojici jsem měla jen 2x.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.