Mimozemské hadí oči (7.3. - 13.3.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. goro19

    goro19 Pilný autor

    Včerejší večerní poruchou škoda napáchána, ztráty sečteny, plán na dokončení celé akce v daném čase narušen.
    Zdá se, že se stalo pravidlem RT, že akce 24 h před koncem zkolabuje. Když nezdivočím a nesplním celou akci za první dva dny jejího trvání, už nemůžu mít šanci na její dokončení za normálních podmínek. ?
     
    Prepperka tohle ocenil(a).
  2. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Musím do léčebny. Jsem závislá na kostkách. :pDoházeno. Na komplet pravou stranu jsem potřebovala 186 her. Díky šlechtění za šťastné kostky. Za povšimnutí stojí, že jsem naházela rovných 25000 bodíků. 8)Chybí mi pětkový flush. Ten mi nepadl ani omylem. :music:
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  3. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Tak se mi nakonec opravdu podařilo dojít do cíle nejcílovatějšího. Byla to fuška, zvlášť když se na mě kolo štěstí úplně vybodlo, ale nelituju. Naopak jsem nadšená. Spousta krásných odměn, a které sama nevyužiju, můžu vyměnit při OaD za ještě krásnější.

    A také mně potěšilo, že když už jsem kvůli dokončení musela aktivovat svůj bonus 100% z polí, který byl ale můj jediný, otevřela jsem pak nějaké nastřádané bedýnky s bonusy a vyskočil na mě další. A k němu ještě 200% do stodoly. Takže záloha na příště je zase ve stodole.

    Házení kostek mě baví, klidně bych si to dala celé ještě jednou. Na pravou stranu jsem potřebovala 189 her, což je průměr 132,8. Z kombinace mi chybí jen šestková flush. Ale na začátku jsem ani nevěřila že mi jich tolik napadá. Říkala jsem si: "Jak já to jen udělám? Kde ty kombinace vezmu?" Kdyby počet her měl jít přes 200, nedokončila bych to. I takhle jsem to měla na knop. Ale nakonec to šlo dobře, když bylo víc her po sobě špatných, nechala jsem další hraní na později, a to už padalo lépe (nejlépe vždy okolo půlnoci). Po celou hru byly nejčastější postupky, takže když jsem měla na výběr mezi téměř postupkou a dvěma stejnými, vybrala jsem skoro vždy postupku (i když nebyla komplet) a z té se po třetím hodu často vyklubala dokonce ta dlouhá.

    Bylo fajn, že to není jen slepá klikačka, ale musí se aspoň trochu přemýšlet a kombinovat. Užila jsem si to a už se těším na příště. Snad na mě příště bude i kolo hodnější nebo budu mít už víc bonusů ve stodole a pěstování pro mne tak bude víc radost a míň stres než tentokrát.

    Ještě vlastně musím odkrýt pikolku, všechno tajemno a bedýnky, takže to ještě nekončí a jedeme dál. :p :D
     
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja som mala hotovo v pondelok rano,stacilo mi 189 hier ;) bosorka sa doplazila do ciela dnes poobede a odohrala som jej 192 hier :music: No musim sa jej poohliadnut po Sk na farme,lebo celkom dobre klesla :( Dako bolo dako bude :music:
     
  5. beruška-86

    beruška-86 Aktivní autor

    pěkný večer,
    nemám čas koukat na všechny stránky, ale když koukám, jak jste na tom, tak nevím, jestli mě ještě něco překvapuje.. s 62 odehranými hrami jsem ráda za mých 8 530 b - ani jeden flush, dva chybějící full housy a jedna čtveřice.. nejčastěji padaly dvojice, zajímavé nastavení. díky za hru


    edit: a hlavně nezapomenout vybrat odměny, že? hlavně že tu píšu :D
     
    Naposledy upraveno: 13/3/24
    sovicka64, -Jara05- a Prepperka tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.