Zpětná vazba Mimořádný Newsletter producenta (27.3.)

Diskuze na fóru 'Vývojářský blog' zahájená uživatelem danda-vnovis, 27/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. danda-vnovis

  danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

  Zdravím všechny hráče Farmeramy,

  chtěli jsme tento příspěvek okamžitě zveřejnit a předejít tak všem vašim obavám. Bohužel nebyl dostatek času na to, aby tento příspěvek prošel naším překladatelským procesem. Moderátorský team se nabídl, že příspěvek přeloží a zveřejní za mě.

  Během posledních několika týdnů jste se vyjádřili hlasitě a jasně. V nedávné minulosti zde byly jednoznačné okamžiky, kdy Team Farmeramy usiloval o to, aby vás potěšil. Kdybychom vám bývali byli více naslouchali, zvolili bychom jinou cestu.

  Přiznáme si to, zmýlili jsme se. Všechny tyto problémy mohli být podchyceny daleko dříve a to jsme neudělali. Odstranění hvězdiček z akcí bylo nešťastné a špatné rozhodnutí. Také jsme udělali chybu, když jsme vás předem neupozornili na změnu u runy "Podkoní" a nové fungování hnoje.
  Naše nedávné spuštění nového mlýna zasáhlo také uživatele, kteří si zakoupili Valentýnský řádek v nebi a mlynářské předplatné.

  Zklamali jsme vás našimi nedávnými úpravami a přebíráme za to plnou odpovědnost. V posledních 6 měsících jsme učinili obrovský pokrok v naplňování naší vize při vývoji Farmeramy, hry zaměřené především na hráče. Chci vás všechny ujistit, že v současné době pracujeme na řešení pro mlýn.
  Bohužel se nejprve musíme ujistit, že provedená oprava, kterou vám představíme po důkladném otestování, funguje správně. To bude nějakou dobu trvat. Prosím vás o trpělivost, zatímco budeme pracovat dnem i nocí, aby se tak stalo. Rovněž vám chci slíbit, že všichni uživatelé, kteří zakoupili valentýnský řádek v nebi a Mlynářské předplatné budou spravedlivě odškodněni.

  Skutečně věříme tomu, že máme něco, co nemá nikdo jiný. Pozoruhodnou hru s nejvášnivější a nejvěrnější hráčskou komunitou. Největším zadostiučiněním pro nás je, že Farmerama patří Vám a my z Bigpointu jsme pouze zprostředkovatelé vašeho zážitku.

  Ale už dost řečí. Zaměříme se na to, co říkáme a začneme pracovat na znovuzískání vaší důvěry.

  Děkuji
  Varun
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.