Milovníci koček (10.11. - 16.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 9/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    čawte,,Tak ja som akciu mala hotovú včera,,ale to šlachtenie bola katasrofa ani jeden poriadny preskok takže som ani superko nekúpila ,,ale čo ma teší najviac dnes postup do 100 levelu po šiestich rokoch som sa dočkalaxDxDxD
    Tak vám všetkým držím palšoky a prajem peknú nedelu:)
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Z tajemniček vyrostl ledvinovník, baobab xxl a pitomba xxl. To zase tak špatné není. Včera jsem, navzdory svým řečem, že končím, ještě dal pár chlévů. Ale byl z nich jen odpad...
     
  3. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    S BB to byla velká rychlovka i když zázračné přeskoky se nekonaly, ted už se jen připravuju až naskočí kočičí úkoly v družstvu. Gratuluju všem co už zdárně ukončily akcičku ;)
     
  4. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    Jak říkám;) postěžovat si:D:D:D:D:D a je to..


    [​IMG]
    Jdeto ale i takhle:(, tak mám vzteeeek na sebe:mad:
    [​IMG]
    Už mě ten vztek přešel a to jdu ještě ke tchýni na svíčkovou :D:D:D:D
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 13/11/16
  5. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ahojky kočičky červené na mýtině i krabice už valí. Stonek stonkuje a já jdu pracovat na rostlinkách těch není nikdy dost ještě že už mám marmeládníka 4 huráááá MJS už půjde vau dočkala jsem se:inlove::Dmnoho mňoukajících kočiček ;)a konečně i s přeskoky ty se nechají prosit u mě nic moc. Nevadí hlavně vše pomalu a postupně času dost ....někdy se říká spěchej pomalu ...;)xDJanča
     
  6. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Teda když to vidím, jak to někomu jde a u mě prd. Dneska to zase trochu zkouším, koupila jsem nakonec i ten druhej velkej balík krmiva (to jsem nechtěla), ale asi je prošlé. Nebo jsou ty kočky líné. Asi z toho tentokrát nic nevycucám :cry:

    Právě to přeskočilo z mourátek na mývalku - prozatím největší úspěch o_O
     
    Naposledy upraveno: 13/11/16
  7. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Baro
    Já jsem mix vzdala dávno, po opravdu mnoha pokusech ani jeden úspěch,
    je mi záhadou, že někomu to funguje, že by náhodné číslo ?
     
  8. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Ja som to tiež už vzdala. Žiadne veľké preskoky, nanajvýš o jeden, tak zostávajúce SK si ušetrím do dalšej akcie. Aj tak mi ho už veľa nezostalo.
     
  9. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    Krásný sluneční den, já v pátek večer začla a taky ukončila. Koček spotřeba asi 600ks. , přeskoky nic moc.
    Víc nešlechtím, krmivo škudlím na další akci.
     
  10. zmel

    zmel Pilný autor

    So šľachtením už končím, chcela som aspoň jednu britskú mačku (alebo tie vyššie - perzskú, siamsku), ale nedarí sa. Hold, moja farma patrí tiež medzi tie, kde sa šľachteniu veľmi nedarí... :( No čo už, možno raz "motyka vystrelí" ;)
     
  11. faisth

    faisth Pisálek fóra

    Kočičky mám vyšlechtěné,řádek řádkuje a připravuji se na další akci tím že si doplňuji stodolu,za tuto pohodovou akci velký dík.
     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    trošku proti včerejšku zlenivěly, že by šlofíček? dostaly důtku,příští bude s výstrahou:)
    [​IMG]
    Edit: čarodějko, já už si také raději něco přečtuxD
     
    Naposledy upraveno: 13/11/16
  13. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    GordonSargent asi už je to mrouskání nebaví...to se stává :D:D
     
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    dostaly výstrahu:)
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    [​IMG]
    Tak jsem se pracně k těm dvěma peršankám dopinožila. Ještě, že se začalo trochu prodávat na trhu, bo jinak bych měla smolíčka.
    Dva XL balíky fuč (se tak ptám sama sebe, jestli nejsem na palici). Tohle BB bylo jedna velká katastrofa. Fuj hnus. Doufám, že teď bude chvíli od šlechtění pokoj. Nechci tulidomek ani vidět :wuerg:

    Edit: Ještě se vyskytl drobný problém (očekávaný ovšem xD)[​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 13/11/16
  16. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Kočky docela šly. Dobře to přeskakovalo na ty flekatý savanový a na mainský. Pár přeskoků zvlášť potěšilo:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  17. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    no jenom tise zavidim, ale kdyz ja se tak bojim mixovat
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak už si dávám do tulidomků jen na co mám SK namleté nebo od sousedů - za to jim velké dík. A docela to jde po malém množství, už mám připravené dvě perské na případný mix. Druhou růžovku z nich stavět nebudu, snad se podaří na výrobnu, ale nechám to už mimo BB, tam ty mixy jdou trochu lépe
     
  19. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Teda když vidím, jak vám to všem hezky padá, tak jsem z toho až smutná (Ne že bych to ostatním nepřála, to tedy přeji!!!).....je jedno jestli prošlechtím 100 nebo 1000 SK, je jedno jestli do hry dávám i reálné peníze, prostě moje farma je asi prokletá. Tento BB je opět ještě horší než ten minulý - a to jsem si myslela, že horší už to být nemůže. Prošlechtila jsem vše co se dalo, další SK dokoupila, a dopracovala jsem se pouze k jedné peršance. Takže asi zase až příště, nebo zkoušet štěstí na trhu.....nebo se na to vydlábnout úplně
     
  20. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Ahojda všem, nebyl čas o víkendu a ani příští týden nebude, tak jsem utratila na trhu 10mega a mám hotovo. Já stejně mám málo koček, takže bych musela nakupovat na trhu. Všem co šlechtí držím palce na dobré přeskoky ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.