Milovníci koček (10.11. - 16.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 9/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Z 90% genetika a to nejen u koček. Balím to -.- Zítra to ještě prubnu, ale jestli to bude taková bída jako dneska, tak po dlouhé době nedám za SK ani pětník. No, milý RT, je to na tobě. Když povolíš kohoutek, já zacinkám zlaťáčkama ;)
     
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Dal jsem dve plny davky a nahazel prvni stupen a neco zakladnich kocek do ukolu... ani parfem nebyl potreba, no a ted koukam, ze mam perskou, mainskou a 2 savanovy, to jsou celkem dobry preskoky...
    Tak protoze cekam ze budou zase akce se savcema, tak jsem dal nepokracoval, bude dost "nucenych" slechteni v dalsich akcich, tak klidne pockam, neni kam spechat...
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ako vždy u mňa genetika iné preskoky som dnes nevidel.Nebudem viac pokúšať keď sa nedarí.Celé to je u mňa zlé.
     
  4. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    skalaro, co jsi očekávala od šlechtění koček, čistit akvárium v přítomnosti kočky jsou nervy na všech tří stranáchxD
    ještě trošku mixuji a z obyčejných a kaliko, britka
     
  5. LookAtMyHorse

    LookAtMyHorse Rádoby autor

    Dvoje šlechtění a akce hotová. Paráda :) Všem, kdo ještě množí, šlechtí a pěstují hodně štěstí :)
     
  6. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    o_Odocela makačka...jak udělat za málo peněz hodně muziky...zřejmě zvýšili náročnost i v tomto směru :)...tak či onak akce hotová, zůstalo i něco na prodej a řádek se dycinky hodí :p
    všem s chutí do toho a hodně štěstí ;)
     
  7. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Akce dokončena během chvíle, stonek si vesele stonkuje, ale BB je pro mne opět obrovským zklamáním, přeskoky maximálně ob jedno, a to jen u nízkých - u těch vyšších šlechtěnců ani náhodou. Jako vždy. Největší přeskok u mne byl na kočku savanovou, a i to si nejsem jistá, že to bylo ze základu...nějaký motivační přeskok by přece nikoho nezabil, a my bychom se krásně navnadili! Škoda, že si RT neuvědomuje, jak takto přichází o peníze - já osobně mám koupenou psf, ale takto zůstává nadále v peněžence a dokud nezajásám alespoň nad jedním hezkým šlechtěncem, tak tam zůstane.
    Mimochodem SK jsem prošlechtila několik stovek..
    Takže zklamání, a veliké. Ostatním přeji lepší kartu a spousty krásných přeskoků (aspoň mi ty ušlechtilejší kočky šoupněte na trh!!!)
     
  8. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    hotovo, ale přeskoky také nic moc
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké ráno :) tak úkol byl večer za chvilečku hotový a ráno mě čekali další hezké přeskoky :p

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] xD xD
    Sem musela ještě ty žabky ... ze vznešeného přeskočil poslední žabí princ a je to tam :inlove: [​IMG] :p
    Všem držím palečky, ať se daří a skáčou ty nej ;)
     
  10. anvan

    anvan Dozorce fóra

    evainfo
    teda na to se dobře kouká, moc ti gratuluji - můžeš prosím prozradit, kolik jsi prošlechtila SK ????
     
  11. zmel

    zmel Pilný autor

    Ja mám tiež hotovo, ale tie preskoky nic-moc. Samá genetika a občas preskok o jeden...
     
  12. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Já jsem nahnala čičiny na šlechtění už 10.11., jsem přehlídla, že BB je až od 11. a jelikož jsem k tomu dala marmošku a nějaké parfémy, tak jsem zkoušela štěstí s pár kousky, které jsem odtajnila už ve čtvrtek, nic moc nepadalo, spíše to skákalo u rybek lehce.

    Včera jsem došlechtila zbytek, a dnes jsem dokončila úkol se základníma kočkama.
    Nejlepší kousek, co padnul, byla perská kočka ;) Ale na další kousek do páru si ještě počkám..
    zbývá 300SK do nějaké další akce, koček 13 :D
     
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak akce včera za cca 1h hotová, SK zbylo dost, tak si šlechtím pro radost a rychlejší plnění chovatelských úkolů v družstvu... No minule u prasat padl 8.mý šlechtěnec PRASE SAVANOVÉ a teď po ránu nevěřícně zírám na LÉTAJÍCÍ PRASE... tak asi pojedu prasátka, když se daří... :)
    Jo a na úkol mi stačilo 400 základních koček, vypadávaly ze základních ty vyšší bez genetiky: skotské klapouché 8ks, savanová 5ks... a 30 základních mi zbylo :) Za mě spokojenost, i kdyby už nic nepadlo... tak super.
     
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Došlo SK stihla jsem první úkol
     
  15. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    evainfo - moc gratuluji , to je krása. Já měla dva pěkné přeskoky u koček a tím to asi skončilo. Všem držím palce ať vám to skáče
     
  16. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    tak přeskoky žádný hurá, ale úkol je hotový
     
  17. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Moc díky....už jsem řádek našla.ja-pe
     
  18. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Tak jsem právě úkol dokončila - stonek už pracuje. U přeskoků: 3x mainská a 2x savanová. Jsem spokojená.
     
  19. mirbel46

    mirbel46 Perspektivní autor

    Tak u kočiček úspěch,růžové kočičky a růžová výrobna už pracují.Povedlo se i když to stálo hodně SK.Mám radost.
     
  20. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Hezké ráno všem. Tak takové akce se mi líbí. Včera večer jsem šla na rokový večer, před odchodem jsem nasadila 100 tulidomků koček,dala jeden parfém a v noci když, jsem se vrátila , jsem sklidila úrodu. Žádný velký zázrak se nekonal, potěšilo pár přeskoků na skotskou ze základní, ale dost koček se zase vrátilo. Během 5 minut jsem spnila akci a šla spát. Tak to se mě moc líbilo;):D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.