Milovníci koček (10.11. - 16.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 9/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Mačky vyšľachtené, úloha ukončená. 4 krát padla z obyčajnej Savanah. Tak ešte pošľachtím nejakú vyššiu mačaciu šľachtu do družstva na pondelok a finito, pretože Sk bude znovu na nule.
    Tak nech sa Vám tie mačičky rozmnožujú jedna radosť. :)
     
  2. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    132 tuli a tento výsledek :D

    Zatím ani růžové kočičky:sleepy:, doufám dál-....
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 11/11/16
  3. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    mačičky sú pekné a dúfam že mi sk vydrží mám hotové zatiaľ dve úlohy a idem na tretiu, všetkým držím palce
     
  4. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Ajá zase nic,to asi proto že mám doma jednu hezčí než druhou:oops:
     
  5. Hadicak

    Hadicak Zelenáč fóra

    Tak taky se musím pochlubit, z 50 ti šlechtění vyskočila rovnou siamská kočka. Takže super přeskok. :D
     
  6. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    Tak akce hotová - nejlépe to padalo ze základních, vše výš pouze genetika - cca 230 šlechtění a nejvyšší ze základu padla mývalí a víc ani ťuk
     
  7. papulice

    papulice Veterán fóra

    super, akce hotová a ani sem tolik SK nepotřebovala,nakonec sem obětovala i 1 savanovou kočičku,držím všem palce,at to dáte...hezký víkend
     
  8. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Gratulka k úspešným preskokom. Tiež mám hotovo. Nemám dobrú skúsenosť s preskokmi, ale riskla som to, za pár minút uvidím, čo sa z toho vyklube. Boloa to rýchlovka, fajn zábava, idem pozrieť, čo mi to pribudlo do odmien :D, nestíhala som to sledovať>:(xD.
     
  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Akce hotová,jako obyč přeskoky se nekonaly,jen genetika .Někam se schovaly chlévy,mám jen továrnu a to jsem restartovala,uvidíme třeba to ještě naskočí:)znovu to zkusím:)
     
  10. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    Malá prasár....nička, ale vyšla:D:D:D:D

    [​IMG]
     
  11. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Akci jsem dokončila, nějaké SK zbylo. Dál nešlechtím, šetřím si ho na příští akci. Všem přeji hodně přeskoků a pěkný víkend.
     
  12. doben

    doben Ikona fóra

    monsaf zkoušel jsem to samé a úspěšnost byla 0%. :D Akce samozřejmě již splněna.
     
  13. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Oproti minulým akcím, které byly zaměřeny na šlechtění, tak chválím dostatek SK a SH v odměnách, což je paráda ;). Ostatní odměny jsou také dobré včetně stonku, takže tentokrát spokojenost :)

    No a akci jsem před chvíli splnil, takže je hotovo. Stačil na to 1 plný domek, což je fajn a ještě nějaká rezerva, tím pádem to je všechno a zase šetřit SK na příští akci. O víkendu už asi kočky šlechtit nebudu, maximálně třeba pár mixů, ale jinak nic.

    Jinak jsem postavil 4 výrobny + 3 z úkolu, celkem tedy 7, tak to bude aspoň přibývat :p.

    [​IMG]

    [​IMG]

     
  14. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Preskoky žiadne, stačilo, SK bude na ďalšiu akciu:eek::) Peknú zábavku;)
     
  15. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Použito celkem 260SK.... dnes spokojenost ,-)

    [​IMG]
     
  16. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    Měla jsem připraveno jen něco kolem 600 koček, proto jsem se šlechtěním čekala na BB, takže jsem akci začala plnit až dneska. Ale šlo to rychle. :p

    Do úkolu jsem strkala hlavně mourovaté a kaliko kočky. Plus čtyři skotské klapouché a pár obyčejných.

    Šlechtění nijak slavně nedopadlo. K pár přeskokům sice došlo - kromě zmíněných 4 skotských klapouchých se mi podařilo vyšlechtit ze základních koček i 2 kočky savanové. :) Žádný větší přeskok se však bohužel nekonal. :(

    No, zbylo mi docela dost koček. Buď budu nadále pokoušet štěstí, nebo přebývající kočky prodám. Vzhledem k jejich počtu možná udělám obojí. :music: Alespoň si trochu přivydělám a kdo ví, třeba se po čase dočkám i nějakého toho vyššího šlechtěnce. :D
     
  17. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Hlásím hotovo;),super akcička:DPřeji všem zdárné dokončení;)
     
  18. olčaML

    olčaML Vážený autor

    Tak mám taky hotovo , moc se mi líbilo
    dodávání koček , že se nemuselo moc počítat . :inlove:
     
  19. EleanorCaen

    EleanorCaen Rádoby autor

    Akce hotová za půl hodiny, jsem ráda, že nebyla moc náročná, aspoň si můžu trochu našlechtit do budoucích úkolů ( i přesto, že jsem neměla tolik koček připravených na akci). A musím říct, že se mi kočičí šlechtěnci moc líbí, všechny stupně jsou moc roztomilé.
     
  20. TKUB

    TKUB Perspektivní autor

    super akce kočičky miluji, akce byla rychlá, ještě mě jich plno zbylo, a to mám doma ještě dvě
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.